widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-08-07

Jak obniżamy sobie wibrację, czyli dlaczego los rzuca nam kłody pod nogi?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak obniżamy sobie wibrację, czyli dlaczego los rzuca nam kłody pod nogi?" przygotowanym przez naszą ekspertkę Amber.Naszą wibracją energetyczną nazywamy połączenia kondycji naszego ciała i stan naszej psychiki. Ciało, które jest w pełni zdrowe i witalne, oraz psychika, która jest silna i pełna harmonii - to idealne połączenie dla stworzenia najwyższych wibracji. Tylko wtedy, gdy mamy wysoką energię wewnętrznej wibracji możemy żyć świadomie i szczęśliwie. Są one naszym kluczem, aby się spełniać i dostawać właśnie to, czego pragniemy.

Niestety istnieje wiele czynników, które powodują, że nasze wibracje robią się coraz niższe. Często zostają one na tak niskim poziomie przez dłuższy czas. Wówczas czujemy się zmęczeni, nic nam się nie chce i częściej chorujemy. Stajemy się ociężali i leniwi. Nie chcemy poznawać ludzi i świata. Zamykamy się w naszych domach i w sobie samych. Tak naprawdę, to już nic nie chcemy. Po prostu egzystujemy nie wykorzystując tego co mamy. Nic nie osiągamy, nie realizujemy się i nie wykorzystujemy swojego potencjału. Najniższe wibracje wpływają na nasze ciało i ducha. Życie w ten sposób nie brzmi zbyt dobrze. Całe szczęście możemy poznać wroga - rzeczy, które powodują, że energia naszych wibracji staje się niższa.

Jednym z pierwszych przyczyn obniżenia wibracji jest ciągłe zastanawianie się co powiedzą inni. Pomimo, że czegoś bardzo chcemy i podświadomie wiemy, że możemy to osiągnąć, to blokujemy się. Boimy się opinii, krytyki, plotek i osądów. Przez to zaczynamy odpuszczać. Pozwalamy tym samym, aby sama obawa przed tym co inni pomyślą o nas, zadecydowała o tym, że czegoś nie zrobimy. I w ten sposób rezygnujemy z tańca, bo nie przystoi w naszym wieku. Nie próbujemy nauczyć się gotować, bo przecież inni uważają, że mamy dwie lewe ręce i brak poczucia smaku. Pamiętaj - oni mają swoje życie, którym żyją. Nie możesz decydować o sobie przez pryzmat innych. Te osoby nie ubierają Cię i nie karmią, więc nie powinni o Tobie decydować. To Twoje życie i tylko TWOJE.

Nasze wibracje obniżają się także wtedy, gdy przestajemy decydować o sobie. Pozwalamy, aby inni zaczęli to robić za nas. Może się zacząć od bardzo małych rzeczy jak wybór obiadu czy sukienki. Partner wybiera miejsce na wakacje, przyjaciółka lokal, w którym się spotkacie, a mama kupuje kolejny sweterek. Po jakimś czasie budzimy się z tego marazmu i widzimy, że tak naprawdę już o niczym nie decydujemy, a nawet nie chcemy decydować. Jest to dla nas wygodne, ale tylko pozornie. Pozbawiamy się możliwości wyboru, a tym samym pozbywamy się ukształtowania swojego życia takiego jakie sami chcemy. Nie pozwól innym podejmować decyzji za Ciebie. Miej swoje zdanie i rób jak chcesz Ty.

Wielokrotnie, oddając swoje życie w ręce innych, po jakimś czasie za wszystko obwiniamy właśnie te osoby. Nie zauważamy, że to właśnie nasza wina. Przecież to my mieliśmy decydować o sobie i najlepiej dla siebie. Nie przyjmujemy jednak tego i wciąż szukamy winnych obok siebie. Możemy nawet iść dalej i nie obwiniać tylko tych, co decydują za nas, ale wszystkich ludzi wokół. To, że ktoś się realizuje jest dla nas nie do przyjęcia i to właśnie jego wina, że nam nie wychodzi. Ciężko jest zauważyć winę w sobie samym.

Przeszłość powinna dać nam motywację do zmienienia przyszłości. Jest to lekcja, którą powinniśmy dobrze odrobić i wyciągnąć z niej wnioski. Możemy się z niej nauczyć wiele, zdobyć doświadczenie na przyszłe dni. Wówczas jest ona konstruktywna i budująca. Przeszłość, którą rozpamiętujemy, rozdrapujemy jak ranę i wciąż z wyrzutem wspominamy, nie może nas wspomagać. Powoduje ona obniżenie energii wibracji. Blokuje nas i nie pozwala zauważać prawdy w rzeczywistości, a tym bardziej patrzeć z radością w przyszłość. Jest ona niczym ogromna i ciężka kula u nogi, która nie pozwala zrobić najmniejszego kroku. Nie pozwól, aby blokowała Ciebie.

Duży wpływ na naszą wibrację mają także nasze myśli. Jeżeli są negatywne i przepełnione strachem, to będziemy przyciągać same złe rzeczy i potęgować lęki. Nic więc dziwnego, że wibracje będą się wówczas obniżać. Strach zablokuje każdego przed działaniem. Natomiast działanie pod wpływem strachu powoduje, że nasze wybory nie są takie jak chcemy, tylko wymuszone. Czując i wciąż myśląc, że jesteśmy gorsi, że wszystko nam się nie udaje powodujemy, że taka przyszłość nam się kreuje. Myśl więc o przyszłości w jaśniejszych barwach. Nie bój się wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś nowego. Na początku będzie to coś nieznanego, ale po chwili zdobędziesz nowe doświadczenia. Myśl pozytywnie.

Obniżenie wibracji pojawia się naturalnie wskutek kłótni, nieporozumień, przykrych sytuacji, urazów czy chorób. Nasze życie jest tak skontruowane, iż nie brak nam sytuacji, w której możemy poczuć się gorzej. Nie zawsze jest dobrze, mamy też prawo do smutku i chwili wyciszenia. Czasem warto posiedzieć samemu z własnymi myślami, aby móc wszystko sobie poukładać. Najważniejsze jest to, aby nie pozostać biernym w trudnych sytuacjach.

Niskie wibracje energii są niebezpieczne. Zabierają nam możliwość życia takiego, jakiego chcemy. Dlatego, jeżeli zauważysz u siebie chociaż jedną z powyższych rzeczy, to od razu działaj. Nie czekaj i nie odkładaj tego na jutro, tylko od tej chwili zrób coś z tym - zacznij działać. Niskie wibracje prowadzą do chorób ciała i duszy. Prowokują los do podrzucania kolejnych kłód pod nogi. Podnieś swoje wibracje, aby polepszyć swoje życie. Kiedy czujesz, że nic nie układa się po Twojej myśli - zadzwoń lub napisz. Razem znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i podniesiemy Twoją wewnętrzną wibrację.

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji