widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-08-16

Horoskop tygodniowy 13.08.18 - 19.08.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 13.08.18 - 19.08.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter."Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, która tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tylu." (Coelho)

Baran: Zawodowo stwórz więcej przestrzeni do realizacji swoich potężnych planów. W miłości Twoje wyobrażenia mają pokrywać się z pragnieniami partnera. Następnie konieczne jest przeniesienie całości do realności!

Byk; Wykorzystaj kreatywne impulsy do profesjonalnych aktywności, nowych orientacji, nawiązując ciekawe kontakty. W związkach potrzebne jest stworzenie harmonii. Postaraj się relacje doprowadzić do porządku.

Bliźniak; Zawodowo przyjmuj spontanicznie propozycje oraz długofalowe współprace. Prywatnie należy zająć się sobą łącząc energię serca z radością, lekkością i komunikacją. Wenus sprzyja we wszelkich poczynaniach.

Rak; Najważniejsza byłaby komunikacja, odważne wypowiadanie swoich myśli, pragnień oraz życzenia, a nie smutne zamyślanie. Tydzień wymaga większe aktywności. Planuj precyzyjnie swoje cele.

Lew; Zaufaj sobie, indywidualnym zdolnościom, wykorzystując wiedzę i przeszłe doświadczenia. Niespodzianki wypada przyjmować z dziecięcą radością. Nowe idee, odwaga otworzy inną perspektywę na przyszłość. Siły wyższe opiekują się Tobą przemeblowując radyklnie sfery prywatne i zawodowe. Dopuszczaj zmiany traktując całość, jako osobistą ewolucję.

Panna; Rób tylko to, co Tobie pasuje i odpowiada, nie naginając się do potrzeb otoczenia. Uranus stojąc w biegu wstecznym w trygonie zrobi rewolucję, jeżeli zapominasz o sobie. Podążaj w spokoju do wyznaczonego celu, nie wchodząc w żadne role. Pozostań zawsze sobą!

Waga; Pozycja Marsa namawia do zmiany kursu, przemyślenia przeszłych decyzji i poważnemu podejściu do kwestii profesjonalnych. Prywatnie miłość kwietnie z Wenus przy Słońcu. Radości i przyjemności zaplanuj z większym rozmachem. Do osób najbliższych pozwól przemawiać sercu i prawdziwym słowom.

Skorpion; Jowisz w Twoim znaku z Neptunem zsyłają bardzo pozytywną, fantastyczną energię. Poczujesz połączenie z siłami godnymi do pozazdroszczenia, które pomogą przezwyciężyć wszystkie trudności. Nie musisz nikomu nic udowadniać. Koncentruj się na swoich życzeniach. Stwórz harmonię w każdej relacji. A może wypada z czegoś zrezygnować, co nie ma przyszłości?

Strzelce; Z Marsem w retrogradacji zbieraj swoje energie i kieruj tylko w te strony, które mają charakter długofalowy. Planety znajdujące się w pozytywnych aspektach sprzyjają w kwestach zawodowych i prywatnych. Nie trać czas na fantazję i nierealności. W partnerstwach potrzebny jest wspólny mianownik, cel i przejściowe projekty.

Koziorożec; Aby odzyskać swoją energię potrzebujesz wiary w siebie oraz mocy wewnętrznej. Nie pozwalaj na przypisywanie winy tylko Tobie i podejmowanie zadań, na które nie masz ochoty. Problemy partnerskie oraz zawodowe rozwiązuj powoli, szczególnie urodzeni w trzeciej dekadzie. Jowisz w trygonie do Neptuna wykreuje harmonię kierując do dużo przyjemniejszego życia. Potraktuj swoje potrzeby poważnie.

Wodnik; Mars na chwilę da Ci spokój, dlatego od połowy tygodnia pomyśl o swoich potrzebach koncentrując na pięknym i dobrym. Odnajdziesz, bowiem w szybkim tempie zadowolenie i harmonię. Kierowanie emocjami oraz uczuciami nie jest potrzebne. Wenus zapewniania niebiańskie doświadczenia. Sterujesz mimowolnie do spełnienia. Mów, co leży Ci na sercu.

Ryba; Przed Tobą bardzo piękne siedem dni i wypada wykorzystać je do śmiałego wypowiadania życzeń, potrzeb oraz pragnień. Mars za Tobą penetruje Ryby podświadomość. Nie zapominaj o sobie i zadbaj o siebie. Każda aktywność ma być przez serce zatwierdzona. Odkryjesz inne miejsca przeznaczenia, pozytywnych ludzi i wiarę w siebie, której nigdy nie jest za wiele.12.8.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Pannie.Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 12.8.18 do 19.8.18.


Trzeci i ostatni trygon Jowisza z Neptunem.

"Z kamieni rzucanych ci pod nogi, zbuduj schody, które poprowadzą Cię jeszcze wyżej." (Miguel de Molinos)

Przed nami magiczny tydzień z boskim trygonem na niebie między Jowiszem w Skorpionie i Neptunem w Rybie.

Aspekt ten jest aktywny prawie do końca miesiąca sierpnia, ale w tym tygodniu 19.8.18 jest dokładny zapowiadając sukcesy, spełnienia marzeń, radości prywatne, zawodowe i zdrowotne. Obie gwiazdy kooperują, uzupełniają się i dodają nam wiary, siły wewnętrznej oraz zaufanie w wyższe wartości. Neptun łączy nas z duchowymi mocami, innymi jakościami i pozaziemskimi ideami, mistycyzmem. Razem z Jowiszem inspirują nas, ożywiają, przybliżając do świata duchowego, jednocześnie dając każdemu entuzjazm i nieugiętość od przenoszenia każdej góry!

Niebiańską energię możesz wykorzystać do rozwoju duchowego, oraz urzeczywistnienia marzeń. Połącz się tylko ze swoją wiarą, myślą stawiając na szczęście osobiste, prezentowanie życzeń i świadome konkretyzowanie nawet ukrytych celów. Planeta szczęścia i romantyczny Neptun gwarantują wymarzone momenty dla Skorpiona, Raka, Ryby, Koziorożca, Panny oraz Byka. Wenus ustawiając się w harmonijnym aspekcie do Merkurego stwarza idealne warunki do głębokich rozmów, deklaracji miłości, pojednania i ważnych konwersacji.

Merkury tymczasem zwalnia swój bieg, aby wkrótce wyruszać w bieg prosty pozwalając nam inaczej spojrzeć na siebie, rozkręcać interesy i zarabiać pieniądze. Z tą planeta protegowane są; Lwy, Strzelce, Barany, Wagi, Bliźniaki i Wodniki.

"Opinie ostateczne są kształtowane przez uczucia, nie rozum."(W.Irving)

Ja życzę wszystkim wspaniałego tygodnia!

Niech spełnią się ważne marzenia. Spożytkujcie energię mijającego Nowiu Księżyca w znaku Lwa, która rozciąga się na sześć następnych miesięcy. Ona ma dodawać nam siły i odwagi do słuchania głosu serca. W końcu sobie samemu należy wierzyć.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji