widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-11-19

Video Horoskop tygodniowy 19.11.18 - 25.11.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem tygodniowym 19.11.18 - 25.11.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich od 19.11-25.11.18. Pełnia w Bliźniętach 23.11.18 o godzinie 6,39.

"Wszystko, co przeżywamy, to tylko jakiś etap, jakieś stacje. To, co dziś wydaje się wielkim osiągnięciem, jutro odpada, bo poszliśmy już dalej. Trzeba zawsze być w drodze."(Anna Kamienska)Tydzień jest pod wpływem pełni Księżyca w znaku zmiennych Bliźniąt.

Jako temat główny, na plan pierwszy wysuwają się kwestie związków i relacji wszelkiego rodzaju. Z jednej strony pragniemy radosnych kontaktów, większej wygody, zabawy, lekkości! Z drugiej, ze Słońcem przy Jowiszu gwiazdy namawiają do spełniania swoje woli, przełamania schematu i cieszenia się życiem. Pełnia jest otoczona agresywną energią, gdzie wymiana myśli, wiadomości, różne konfrontacje mogą nagle doprowadzić do kłótni, niezdrowej konkurencji czy nawet ataków agresji.

Zwracaj uwagę na interpretację tego, co usłyszysz lub się dowiesz. Konstelacje dają nam okazję do zakończenia starego, dostrzeżenia nowego, ale pokierować się kompromisem. Krótko przed pełnią Słońce przechodzi do znaku optymistycznego Strzelca. Pozycjonując się obok Jowisza( aspekt królewski) może przy trudnych konstelacjach także przesadzać. Gdy planeta szczęścia stoi w kwadracie do Marsa należy przynajmniej do 6 grudnia 2018 uważać na swoje myśli, działania oraz inicjatywy. Energia tego układu jest niebezpieczna, egoistyczna doprowadzając czasami do zniszczeń, krzywdy i wypadków wszelkiego rodzaju. Zapatrzony w siebie aspekt wskazuje na złe oceny uwarunkowań, nieodpowiednie spekulacje i finalnie doprowadzając do krzywd, kryzysów i zerwań w różnych związkach.

Wenus w Wadze na przeciw Urana w Baranie sygnalizuje nadejście nagłych niespodzianek partnerskich i finansowych.

Od Nowiu w ekspresyjnym Skorpionie wszystkie aspekty na niebie towarzyszą nam w głębokiej transformacji. Wenus kieruje się do magicznego znaku. Prządki jesienne jeszcze nie są zakończone, gdy Merkury od wczoraj wyruszył w retrogradację.

Najlepiej będzie jak potraktujesz poważnie swoje uczucia i emocje w danym momencie analizując dokładne ostatnie tygodnie. Twoje serce kieruje Cię do powodzenia, ale wypada podejść serio do siebie, uwzględnić pragnienia i potrzeby zanurzając się aż na samo dno dosadnych uczuć!

Czy żyjesz na swoje wyobrażenie i to, co głosisz dookoła?

Czy potrafisz wszystko praktycznie wdrożyć w doczesna wędrówkę? Czy jest to tylko omawiane, wysłuchiwanie, roztrząsane intelektualne...nie tworząc faktycznego gruntu do Twojego istnienia?

"Silne poczucie własnej wartości nie przychodzi ot tak sobie-pielęgnujemy je, gdy zrozumiemy, że zależy ono od naszych wyborów i codziennych praktyk."(Brene Browne)

Z Ascendentem w znaku Skorpiona kierujemy do uzdrowienia, ale przez zaakceptowaniu swoich słabych stron, ran i trudnych przeżyć. Jeżeli odrzucimy maski i postanowimy być po prostu sobą wzrośnie nasza siła. Co masz do stracenia? W końcu Ty masz zawsze stać do siebie na pierwszym miejscu i być w zgodzie z życzeniami serca i duszy.

Dodatkowo każdy winien dostrzec swoje osobiste wartości, talenty. Spróbuj popatrzyć na siebie z innej perspektywy wypowiadając w spokoju, czego chcesz najbardziej, za czym tęsknisz i co jest najważniejsze. Wysłuchaj, co mówią inni. Każdy z nas ma, bowiem inne zadanie, misje w świecie.

Z Księżycem w znaku Bliźniąt należy się otworzyć na zmiany, myśleć elastycznie. Wtedy nowe rzeczy zaprezentują się łatwiej dając nam szansę oderwania się od przestarzałych wiar, wyobrażeń i pomysłów.

Daj sobie czas na wszystko. Nie śpiesz się. Stwórz jasność do tego, co robisz. Kierując się intuicją i jednoznacznością tego, co myślisz i wypowiadasz.

Relacje, związki, miłość ma polegać na głębokich połączeniach, zaangażowaniu z obu stron i prawdziwych uczuciach.

"To nie chwila stwarza człowieka, ale człowiek stwarza swój czas."(Oskar Wilde)

Ja życzę wszystkim tylko przyjemnych przeżyć i doświadczeń. Inspirującego tygodnia!

18.11.18 Słońce w Skorpionie, godzina 11,20 -Księżyc w Rybach.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji