widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-01-21

Horoskop tygodniowy 21.01.19 - 27.01.19

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem 21.01.19 - 27.01.19" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

"Jeżeli idziesz za swoim marzeniem, to będziesz testowany."(K. Kiyosaki)

Miesiąc styczeń, zanim dojdzie do końca dostarczy nam jeszcze wiele wysoko emocjonalnych momentów.

Poniedziałkowa pełnia Księżyca z totalnym zaćmieniem jest punktem zwrotnym gdzie przy okazji rozprzestrzenia się ciemna energia cienia. Dodatkowe konstelacje wskażą nam nasze limity, dostarczając frustracji, może nawet zniechęcenia i rezygnacji. Opłaca się jednak nie wpadać w marazm, drętwotę poddając pasywności!

Krok to tyłu wcale nie oznacza, że przegrywasz i nie osiągniesz swoich celów, ale utrudnienia wypada podejść bardziej kreatywnie! Dynamiczne powiązania gwiazd od poniedziałku do czwartku są dla nas próbą ogania i trudnym testem na cierpliwość, mimo, że wielu stanie przed twardym murem realności. Profesjonalnie nie polecam trzaskania drzwiami, reagowania spontanicznie i wchodzenia w bezmyślne konflikty. Pozostań rzeczowy czekając na 24.1 kiedy Merkury przejdzie do Wodnika i razem ze Słońcem od natychmiast promuje oryginalność, myślenie wzdłuż i szerz, a nie podnoszenie rak do góry, wywieszanie białej flagi ze smutkiem i boleścią duszy. Ważne, życiowe projekty trzeba przeanalizować. To, co nie ma połączenia z realnością czy wykonalnością i opiera się na zbyt wybujałej fantazji może pęknąć jak bańka mydlana. Niekorzystna konstelacja Jowisza do Neptuna będzie się powtarzać w roku 2019 abyśmy wykazali się kompetencją, gotowością do pracy i namacalnych czynów nie pozwalając nam biegać na oślep za bańką mydlana do roku 2020.

Pełnia z totalnym zaćmieniem Księżyca nadaje się do zakończeń wszelkiego rodzaju i wybierani nowych dróg osobistego spełnienia, gdzie całkowicie masz opierać się na tym, co umiesz, co potrafisz wykorzystując indywidualny potencjał i zdolności!

Uzbroi się w cierpliwość, nie kopiąc dalej dołka psychicznego. Pojawiające się zniechęcenie do świata ma wskazać tylko, od czego/ kogo należy odchodzić. Szczególnie, jeżeli chodzi o kwestie zawodowe i miłosne.

Pełnia z totalnym zaćmieniem Księżyca w Lwie przenosi nas do innych wymiarów. Niektórzy myśląc, że znajdują się na chmurce numer siedem mogą dopaść na końcu rozczarowania. Z jednej strony będą rozpoczynać się wspaniałe, niekończące historie miłosne, z drugiej strony inni wylądują w szarej rzeczywistości przechodząc rożnego rodzaju eskapady, dramaty lub przygody seksualne.

Zawodowo Koziorożce, Barany, Raki i Wagi winny pilnować harmonii wewnętrznej i nie pozwalać na działanie emocji. Od czwartku wiele się wyjaśnia. Wtedy można też podejmować finalne decyzje i odnaleźć swoje miejsca bezpieczeństwa!"Dziewięćdziesiąt procent naszych zamartwień dotyczy spraw, które nigdy się nie zdarzają."(M. Thatcher)

Pozdrawiam Was, życzę dobrego tygodnia!

"Zemsta do niczego nie prowadzi, podobnie jak pesymizm."(Pan Cytat)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji