widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-05-05

Podpowiedzi z kart Tarota na maj 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na maj 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

W maju mogą spotkać Was wydarzenia przyjemne i mające istotny wpływ na życie osobiste. Możecie również spodziewać się dobrych wieści w kwestiach finansowych. Z uwagi na to, że nadchodzący czas szczególnie będzie sprzyjał młodym ludziom, którzy będą podejmowali decyzje dotyczące dalszej nauki bądź drogi zawodowej, skupcie się na zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności. Podążajcie przed siebie zdecydowanym krokiem. Zaufajcie swoim siłom i łapcie pojawiające się okazje. Odkrywajcie nowe pasje i realizujcie je. Utrzymujcie kontakty z osobami przedsiębiorczymi i utalentowanymi, które mogą zainspirować Was swoimi pomysłami, których realizacja w przyszłości może przynieść Wam wymierne korzyści. Bądźcie wyrozumiali dla swoich partnerów i nie pozwólcie, aby kwestie zawodowo-finansowe miały niszczący wpływ na Wasz związek. Nie dajcie sobą manipulować.

Byk 4.21-5.21 7

Towarzyszyć Wam będzie dużo emocji, pojawić się może wiele możliwości oraz mogą mieć miejsce sytuacje wymagające od Was wytrwałości. Pojawić się również może wiele opcji do wyboru, a Wam trudno będzie Ci się skupić oraz możecie mieć trudności z koncentracją na jednej sprawie. Zachowajcie trzeźwy umysł i nie dajcie się ponieść fantazji. Nie marnujcie swojego potencjału i czasu na nieistotne rzeczy. Ściągnijcie "różowe okulary" i dobrze zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję. Bądź uważni, nie ulegajcie pokusom, gdyż możecie paść ofiarą oszustwa. Ostrożnie obchodźcie się z alkoholem i innymi używkami.

Bliźnięta 22.05-22.06

Dla Bliźniąt będzie to szczęśliwy miesiąc. Czas pojawiających się szans i nowych możliwości. Możecie liczyć na wsparcie finansowe. Część z Was może podjąć się realizacji przedsięwzięcia mającego dobre widoki na przyszłość. Możecie też otrzymać istotną korespondencję lub podpisywać ważne dokumenty i zawierać kontrakty. Szukajcie szczęścia w każdym miejscu i wykorzystujcie pojawiające się okazje. Dokładnie rozważcie swoje możliwości. Nie skupiajcie się wyłącznie na sferze materialnej. Zadbajcie o kondycję fizyczną i zwróćcie szczególną uwagę na swoją dietę.

Rak 6.23-7.22

Oczekujcie przełomowych chwil w swoim życiu, gdyż maj może być bogaty w różne bardzo romantyczne zdarzenia. Prawdopodobnie będzie to również czas podejmowania wszelkiego rodzaju wyborów. Upewnijcie się wcześniej dokładnie, że przeanalizowaliście swoje decyzje i że możecie z pełną odpowiedzialnością podjąć związane z nimi działania. Postawcie na współpracę, gdyż w tym miesiącu kluczem do rozwiązania wielu spraw będzie prawidłowa komunikacja. Poświęćcie trochę czasu na przemyślenia nad Waszymi relacjami uczuciowymi, zastanówcie się nad swoim postępowaniem oraz oczekiwaniami. Nie uzależniajcie swojego poczucia szczęścia od innych. Popracujcie nad swoją wewnętrznę siłą, a być może uda Wam się zrealizować coś czego do tej pory nie mieliście odwagi zrobić.

Lew 7.23-8.23

Lwy mogą prezentować bardziej refleksyjne podejście do życia. Możecie czuć się niezadowoleni lub znudzeni, gdyż niespodziewanie zatęsknicie za kimś lub za czymś co kiedyś utraciliście bezpowrotnie. Niektórzy z Was odczuwać będą niechęć do wykonywania powierzonych obowiązków oraz brak motywacji. Rozwiązanie, którego będziecie poszukiwać, może być tuż przed Waszymi oczami. Nie traćcie więc czujności, gdyż może pojawić się szansa, która może Was ominąć, jeśli jej nie dostrzeżecie. Poszukajcie swojej drogi i inspiracji, dzięki czemu Wasze życie na nowo zyska sens. Zamiast narzekać, otwórzcie oczy na nowe możliwości i zaakceptujcie oferowaną Wam pomoc.

Panna 8.24-9.23

Będzie to korzystny czas na podejmowanie wszelkiego rodzaju przełomowych decyzji. Z łatwością pokonywać będziecie pojawiające się trudności. W sposób naturalny będziecie przyciągać osoby, które będą mogły Wam pomóc. W życiu samotnych Panien może pojawić się ktoś, kto będzie prawdziwym wsparciem. Odrzućcie od siebie trapiące Was wątpliwości i łapcie pojawiające się okazje. Zacznijcie doceniać siebie. Bądźcie uważni przy podejmowaniu decyzji finansowych, dobrze je przeanalizujcie i nie bądźcie rozrzutni. Poświęćcie sobie trochę czasu, zadajcie o swoją kondycję, zdrowie i urodę. Brońcie swojej kreatywności niezależności. Niech się dzieje, bo kiedy jeśli nie teraz.

Waga 9.24-10.23

Maj może nakłonić Was do uporządkowania spraw, zarówno tych w sensie społecznym jak i prawnym. Podejmując ważne decyzje kierujcie się przede wszystkim rozumem. Wykażcie się zdolnością do chłodnej i uczciwej oceny sytuacji. Przy podpisywaniu ważnych dokumentów zwróćcie uwagę na ich treść. Jeśli coś jest niepewne i budzi Waszą wątpliwość zrezygnujcie z dalszych kroków. Zasięgnijcie opinii specjalisty. Nie naginajcie przepisów, gdyż uczciwość zapewni Wam spokój ducha. W opiniach swych bądźcie bezstronni, zastanówcie się nad swoim podejściem do życia. Jeśli coś jest Waszym zdaniem słuszne róbcie to. Brońcie swoich przekonań.

Skorpion 10.24-11.22

Będziecie czuć, że żyjecie. Uważajcie jednak by nie popadać w konflikty. Ktoś może nie podzielać Waszego zdania, mieć odmienne cele i wartości lub będzie próbował wywrzeć na Was presję. W takiej sytuacji zachowajcie dystans, aby nie zmęczył Was natłok emocji. Zapowiada się wiele rozmów, możecie być w ciągłym ruchu, bądźcie więc uważni na drodze. Jeśli pojawi się przed Wami okazja i uznacie, że jest o co zawalczyć, zróbcie to. Odrzućcie to co jest zbędne i niepotrzebne. Bądźcie elastyczni, dążcie do odkrywania tego co nieznane i czerpcie z życia ile się da. Poddajcie realnej ocenie swoje możliwości. Zadbajcie o wypoczynek i odporność swojego organizmu.

Strzelec 11.23- 12.21

Strzelce mogą przechodzić problemy sercowe i przeżywać rozterki miłosne lub stanąć w obliczu podjęcia trudnej decyzji. Niektóre z Waszych pomysłów lub planów mogą nie wypalić. Odłóżcie na bok emocje i kierujcie się rozumem. Nie piszcie sobie czarnych scenariuszy. Bez żalu uwolnijcie się od wszelkich zależności, które sprawiają, że czujecie się nieszczęśliwi. Nie unikajcie ludzi Wam życzliwych. Dajcie sobie czas na dojście do siebie. Uwierzcie w to, że nie ma spraw nie do załatwienia. Postawcie na zdobywanie wiedzy i zdobywanie nowych informacji. Skorzystajcie z daru przekonywania innych do swoich racji. Uwolnijcie się od bolesnych wspomnień i odważnie wyruszcie naprzód.

Koziorożec 12.22-1.20

W życiu Koziorożców mogą zaistnieć dobrowolne lub wymuszone zmiany, które mogą przebiegać w niezbyt miłych okolicznościach. Będzie to dobry moment na dokonywanie zmian zarówno w waszym życiu zawodowym jak i prywatnym oraz zmian w Waszym nastawieniu. W związkach partnerskich może dochodzić do decydujących rozmów. Bądźcie asertywni i wyznaczajcie granice. Przed niektórymi z Was może pojawić się szansa na to abyście mogli w pełni zaprezentować swoje umiejętności. Być może będziecie przygotowywać się do ważnych egzaminów. Wykażcie się spokojem i cierpliwością. Zdystansujcie się od problemów. Nie lekceważcie własnego zdrowia. Zdecydujcie się na aktywny wypoczynek. Przełamcie rutynę i śmiało ruszcie przed siebie.

Wodnik 1.21-2.18

W maju wszystko powinno ułożyć się po Waszej myśli. Możecie spodziewać się korzystnych wiadomości, które pomimo pozytywnego wydźwięku, mogą jednak budzić pewne wątpliwości. Dobrze zastanówcie się nim podejmiecie działania, nie pozostawajcie wyłącznie pod wpływem emocji. Będzie to dla Was dobry czas jeśli wykorzystacie wszystkie swoje możliwości. Czas korzystny na odkrywanie nowych pasji. Ponadto będzie to czas sprzyjający uczuciom. Samotne Wodniki mogą odnaleźć swoją drugą połówkę. Nie bójcie się otwarcie mówić o waszych uczuciach. Zaufajcie swojej intuicji i pójdźcie za głosem serca. Mocno skupcie się na podejmowanych przedsięwzięciach i nie pozwólcie, aby wasz zapał do działania wygasł. Spróbujcie pozbyć się wewnętrznych obaw i lęków oraz dręczących Was wątpliwości.

Ryby 2.19 -3.20

Będzie to niewątpliwie aktywny miesiąc, Wasze sprawy mogą nabrać tempa. Możecie znaleźć się w sytuacjach, w których liczyć się będzie wiedza i mieć miejsce będzie intensywna wymiana informacji. Niekiedy możecie tracić cierpliwość i popadać w konflikty. Być może będziecie musieli bronić swoich poglądów. Niewykluczone też, że na Waszej drodze pojawi się osoba, która mocno zamiesza niektórym z Was w sercu i głowie. Nie dajcie się ponieść. W sytuacjach trudnych zachowajcie jasny umysł, miejcie trzeźwe reakcje oraz zachowajcie zimną krew. Dajcie sobie czas na rozważenie swoich wyborów. Poszukujcie kreatywnych rozwiązań i ostrożnie przeanalizujcie swoje możliwości.


Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji