widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-06-29

Podpowiedzi z kart Tarota na lipiec 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na lipiec 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

Lipiec będzie należeć do tych miesięcy, które wymagają większej aktywności. Będziecie mieć ręce pełne roboty. Zapowiada się wiele spotkań i rozmów, a część Was może wyruszyć w delegację. Możecie wpaść na dobry pomysł i znaleźć niekonwencjonalne rozwiązanie trapiącego Was problemu lub dokonać kłopotliwego odkrycia. Spokojnie oczekujcie na rozwój sytuacji. Przeanalizujcie krok po kroku swoje posunięcia. Bądźcie szczególnie ostrożni, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektórzy z Was mogą stać się ofiarą kradzieży lub oszustwa. Wystrzegajcie się podejmowania działań na pokaz, gdyż możecie zostać szybko zdemaskowani. Rozważcie czy ktoś z otoczenia nie ma przypadkiem innych celów niż Wy i nie próbuje pokrzyżować Waszych planów. Szczególnie bądźcie wyczuleni na osoby, które dużo mówią oraz sporo obiecują. Postępujcie uczciwie i nie manipulujcie otoczeniem. Nie odkrywajcie się zbytnio ze swoimi planami. Postarajcie się zrozumieć i zaakceptować prawa Natury.

Byk 4.21-5.21

Dla Byków będzie to czas, w którym ponownie ocenią one i ewentualnie przewartościują swoje dokonania, oczywiście jeśli uznają to za konieczne. Możecie odbyć poważną rozmowę z bliską osobą. Musicie uzbroić się w cierpliwość i spokojnie zaplanować swoje dalsze kroki. Nie spieszcie się i nie okazujcie zniecierpliwienia. Spójrzcie na postęp z szerszej perspektywy i nie narzucajcie sobie zbyt dużego tempa. Pamiętajcie, że do niektórych rzeczy czasami warto dochodzić powoli. Przemyślcie czy to co zamierzacie zrobić jest dla Was korzystne. Jeśli pojawią się problemy zdrowotne nie lekceważcie ich, skorzystajcie z porady specjalisty.

Bliźnięta 22.05-22.06

Lipiec powinien być spokojny i miły. Niewątpliwie będzie on sprzyjał podejmowaniu korzystnych decyzji w oparciu o intuicję. Kwestie emocjonalne lub związane ze związkami międzyludzkimi wejdą na zupełnie nowy poziom. Będzie to czas odprężenia po okresie napięcia. Mogą pojawić się łzy szczęścia. Doświadczycie niezwykłych doznań miłosnych. W stałych związkach pojawi się szansa na dojście do porozumienia. Samotne Bliźnięta mogą trafić na swoją drugą połówkę, która okaże się osobą wrażliwą, czułą i romantyczną. Odczujecie przypływ weny twórczej. Postarajcie się być rozważnymi. Zachowajcie pogodę ducha i dążcie do tego by odzyskać wewnętrzny spokój. Upewnijcie się, że choć zajmujecie się wszystkimi wokół, nie zapominacie zatroszczyć się o siebie. Zadbajcie o własne potrzeby i pozwólcie swoim bliskim na podejmowanie własnych decyzji.

Rak 6.23-7.22

Raki mogą podjąć się zadania, pomimo tego, iż tak naprawdę nie będą miały pojęcia jak je zrealizować. Brak tej wiedzy może być skutkiem czyjegoś milczenia, ktoś z tylko sobie znanych powodów może ukrywać przed Wami prawdę. Być może zechcecie komuś zniknąć z oczu i zaczekać jak dalej potoczy się sytuacja. Niewykluczone, że odkryjecie coś co było przed Wami skrzętnie ukrywane. Uważajcie ponieważ możecie paść ofiarą plotek lub podstępnych działań. Nie wierzcie w informacje o niepewnym pochodzeniu. Podporządkujcie się wewnętrznemu głosowi, on Was nie oszuka. Prawdopodobnie pojawi się ktoś kto Was wysłucha, lub Wy sami udzielicie komuś wsparcia w trudnych chwilach. Poukładajcie sprawy, które są istotne.

Lew 7.23-8.23

Powinien to być miły miesiąc, w którym nie będzie brakowało okazji do świętowania. W entuzjastyczny sposób będziesz podchodzić do życia i cieszyć się jego urokami. Możesz uczestniczyć w radosnych wydarzeniach towarzyskich lub rodzinnych lub otrzymasz zaproszenie na ważną uroczystość. Ktoś może wyznać Ci swoje uczucia, lub ty sam odnajdziesz drogę do serca bliskiej Ci osoby. Ponadto zapowiada się także pozytywny czas w sprawach zawodowych. Nie będziesz narzekać na przepracowanie ani też na złą atmosferę w pracy. Możesz otrzymać podwyżkę lub nagrodę, znaleźć wyjście z trudnej sytuacji finansowej lub wyjście z trudnej, dwuznacznej sytuacji. Swoim czasem i radością dzielcie się z bliskimi Wam osobami. Nie ulegajcie zbytnio kaprysom i zachciankom.

Panna 8.24-9.23

Zablokowane mogą zostać podjęte przez Was działania w sposób, którego wcześniej nie braliście pod uwagę. Niewykluczone też, że będziecie musieli zrezygnować z własnych planów na rzecz czegoś innego lub poświęcić się dla innej osoby. Wyjdźcie poza przyjęte przez siebie normy, oddzielcie się od nurtu, w którym aktualnie przebywacie i spójrzcie na swoje sprawy z innej perspektywy. Jeśli będzie się Wam wydawać, że Waszą sytuację aktualnie charakteryzuje zastój, bądźcie pewni, że jest to stan przejściowy. Wykorzystajcie dodatkowy, w ten sposób uzyskany czas do ponownego przemyślenia swoich strategii. Nie róbcie niczego na siłę i pozwólcie sobie na odpoczynek. Zrezygnujcie z utartego toku myślenia i postępowania. Dokonajcie świadomej zmiany w swoim podejściu do życia i bądźcie szczerzy w kontaktach z innymi ludźmi.

Waga 9.24-10.23

Lipiec może skłonić Wagi do dokonania zmian w swoim życiu, również takich, które mogą aktualnie wydawać się przykre, ale w przyszłości okażą się błogosławieństwem. Prawdopodobnie zapragniecie wydostać się z pewnych ograniczeń i podejmiecie decyzję, która nawet dla Was będzie zaskakująca. Definitywnie zakończycie pewne sprawy i otworzycie się na nowe perspektywy. Zdobądźcie się na odwagę i skorzystajcie z pojawiających się możliwości. Niewykluczone, że znajdziecie nową atrakcyjną pracę, lub odnajdziecie swoją drugą połówkę. Niestety, mogą też pojawić się problemy, które będą rezultatem wcześniejszych zdarzeń. Możecie przeżyć porażkę, ponieść jakąś stratę lub spotkać kogoś kogo zupełnie się nie spodziewaliście ujrzeć ponownie. Możecie również dokonać weryfikacji własnego systemu wartości i zmienić swoje zdanie na pewien temat. Bądźcie uważni i ostrożni, nie podejmujcie pochopnych decyzji, gdyż ich skutki mogą okazać się nieodwracalne. Cokolwiek by się nie wydarzyło, pamiętajcie, że nie jesteście sami.

Skorpion 10.24-11.22

Pozytywne myślenie będzie miało dla Skorpionów ogromne znaczenie, gdyż mogą pojawić się różnego typu ograniczenia, które nie pozwolą im ruszyć do przodu. Prawdopodobnie zrezygnujecie ze zdecydowanych działań i unikać będziecie konfrontacji. Towarzyszyć Wam może poczucie, że znajdujecie się w potrzasku, które wywoływać będzie tylko i wyłącznie lęk i negatywne myślenie. Może to być spowodowane nawarstwieniem się różnego rodzaju problemów. Nie podejmujcie pochopnych decyzji, zaczekajcie i przyjrzyjcie się jak się sprawy potoczą, a w efekcie zobaczycie, że Wasze obawy mogą okazać się bezpodstawne. Dzięki Waszej zapobiegliwości możecie odnieść sukces materialny lub odzyskać dług. Postarajcie się unikać nieporozumień we wszelkiego rodzaju relacjach. Zwróćcie uwagę na możliwości jakie mogą się pojawić przed Wami w przyszłości. Bądźcie uważni, gdyż możesz paść ofiarą kradzieży bądź też zgubić coś wartościowego.Nie trwońcie czasu.

Strzelec 11.23- 12.21

Absorbować mogą Was sprawy związane z dziećmi. Zapowiadają się miłe spotkania, w tym w gronie rodzinnym. Powracać będą wspomnienia z przeszłości. Prawdopodobnie zatęsknicie za tym co było. Być może spotkacie się z kimś, kogo od lat nie widzieliście lub otrzymacie prezent, który sprawi Wam ogromną radość. Możecie uświadomić sobie swoje uczucia do bliskiej osoby. Czas będzie sprzyjał powrotom do relacji i pojednaniu. Szukajcie okoliczności oraz towarzystwa ludzi wśród, których będziecie czuć się akceptowanymi i poczujecie się bezpiecznie. Żyjcie tu i teraz, i cieszcie się tym co posiadacie.

Koziorożec 12.22-1.20

Dla Koziorożców będzie to czas sympatycznych kontaktów, udanych spotkań i inspirujących rozmów oraz zawierania korzystnych umów, dobrych wiadomości i rozsądnych decyzji.. Będziecie mieć szczęśliwą rękę i wykażecie się wyjątkową kreatywnością. Podczas działania wkroczcie na ścieżkę umiarkowania i równowagi. Będzie to również korzystny czas na to, aby rozpocząć nowy związek. Jeśli w przeszłości zdarzyło Wam się reagować impulsywnie, teraz właśnie możecie naprawić sprawy, które ucierpiały z tego powodu. Możecie odzyskać czyjeś zaufanie, uzyskać przebaczenie, pojednać się. Pozałatwiajcie zaległe sprawy. Nie róbcie niczego na siłę, postawcie na współpracę z innymi ludźmi a przyniesie to Wam satysfakcję i wymierne korzyści. Tylko spokój i dokładność pomoże Wam odnieść sukces. Kontrolujcie swoje wydatki i nie ulegajcie złudnym promocjom. Nie forsujcie się, a w razie jakichś problemów zdrowotnych skontaktujcie się ze specjalistą.

Wodnik 1.21-2.18

Wodniki może przytłoczyć nadmiar obowiązków spoczywających na ich barkach. Prawdopodobnie będzie to dla Was miesiąc pełen wytężonej pracy. Możecie mieć poczucie zatrzymania się postępów, w działaniach, które będziecie podejmować. Bądźcie cierpliwi i nie zrażajcie się przejściowymi trudnościami, które mogą pojawić się na Twojej drodze. Prócz tego, możecie czuć się również zniechęceni oraz zmęczeni sprawami bliskich Wam osób. Chrońcie się przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Podejmując się ważnych przedsięwzięć miejcie poczucie odpowiedzialności za siebie i swoje czyny. Nie zapominajcie o odpoczynku. Zaakceptujcie pomoc innych i usuńcie zbędne aktywności z Waszego harmonogramu działań.

Ryby 2.19 -3.20

Sytuacja nad, którą będziecie się zastanawiać, może zakończyć się sukcesem, pod warunkiem że będą jej towarzyszyły ciężka praca i dobre planowanie. Skończcie z dotychczasową rutyną, gdyż będzie to czas na życiowe porządki, zarówno w sprawach partnerskich, jak i tych związanych ze sprawami zawodowymi. Relacje niektórych Ryb mogą zostać wystawione na próbę i wyłącznie od Was będzie zależało jak dalej potoczą się sprawy. Postawcie na wysoką jakość świadczonej pracy pracy, a zostaniecie docenieni. Wykażcie się kreatywnością i działajcie dla dobra zespołu. Być może pojawią się przed Wami nowe szanse zawodowe. Wykażcie się perfekcją w podjętych działach a odniesiecie zasłużony sukces finansowy. Ponadto może pojawić się szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych lub otrzymanie awansu. Łapcie pojawiające się okazje i nie oglądajcie się na innych.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji