widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-09-30

Podpowiedzi z kart Tarota na październik 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na październik 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

Październik napełni Was optymizmem i przyniesie dobry nastrój. Z całą pewnością wydarzy się coś miłego. Możecie otrzymać radosną wiadomość. Powinniście zacząć odnosić sukcesy w kwestiach, które dotychczas wydawały się być całkowicie poza zasięgiem. Z łatwością będziecie mogli zmotywować innych ludzi i sami osiągnąć z tego tytułu korzyści. W pracy zapowiadają się sukcesy. Zostaniecie zauważeni i docenieni przez przełożonych. Możliwy awans, podwyżka lub nagroda. Część z Was wydostanie się z problemów, powinno też ulec poprawie życie uczuciowe. Przed samotnymi Bykami może pojawić się szansa na poznanie kogoś pełnego ciepła oraz optymistycznie nastawionego do życia. Czas wolny będziecie spędzać w miłej atmosferze, w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. Możecie też wybrać się w podróż lub rozpocząć przeprowadzkę do nowego mieszkania. Niektórzy z Was mogą zetknąć się z sytuacją, która uwidoczni granice Waszych możliwości. Zachowajcie pozytywne myśli, a wszystko szybko zmieni się w wymarzony przez Was sposób. Nie rezygnujcie ze swoich planów. Wykorzystajcie nadchodzący czas na poprawienie relacji, pogodzenie się.

Byk 4.21-5.21

Zapowiada się szczęśliwy miesiąc. Najwyraźniej Los będzie Wam sprzyjał. Będzie to doskonały czas na wszelkiego rodzaju inwestycje. Możecie liczyć na wsparcie finansowe lub rozpoczęcie przedsięwzięć mających dobre widoki na przyszłość. Część z Was może otrzymać istotne dokumenty prawne lub korespondencję. Możecie też podpisywać ważne dokumenty lub kontrakty. Pomyślnie załatwicie sprawy finansowe w urzędach. Przed niektórymi z Was pojawi się szansa zwiększenia dochodów. Może pojawić się interesująca propozycja pracy lub zaproszenie na ważne spotkanie. Panie mogą otrzymać pierścionek zaręczynowy a Panowie wiadomość o powiększeniu rodziny. Samotne Byki mogą poznać kogoś wyjątkowego, kto w przyszłości zagości w ich życiu na dłużej. Czas wolny będziecie spędzać korzystając z uroków życia, nie odmówicie sobie żadnej przyjemności. Szukajcie szczęścia w każdym miejscu i wykorzystujcie pojawiające się szanse.

Bliźnięta 22.05-22.06

Będzie to dobry czas na naukę lub zrealizowanie konkretnego przedsięwzięcia. Wszelkie powzięte w tym miesiącu zadania zakończą się sukcesem, a Wasze poświęcenie i umiejętności zostaną docenione. Część z Was może skupić się na zajęciach wymagających cierpliwości i precyzji. Będziecie mogli liczyć tylko na siebie. Osiągniecie wyznaczone cele czy sukces tylko własną, wytrwałą pracą. Niektórych z Was przytłoczyć może nadmiar obowiązków i być może będziecie musieli czasami zostać po godzinach w pracy lub zabrać pracę do domu. W związku z tym może Wam też zabraknąć czasu na załatwienie spraw domowych. Możecie zacząć rozglądać się za nowym mieszkaniem. Bądźcie opanowani, uzbrójcie się w cierpliwość i trzymajcie nerwy na wodzy. Znajdźcie czas dla najbliższych.

Rak 6.23-7.22

Zapowiada się aktywny miesiąc. Będzie to czas planowania, działania oraz wcielania w życie różnego typu pomysłów. Możecie przygotowywać się do podróży bądź wybrać się w delegację lub zastanawiać się nad swoją relacją partnerską i zacząć myśleć o przeniesieniu jej na wyższy poziom. Niewykluczone, że wyrwiecie się w końcu z układów, które już od dłuższego czasu Wam uwierają lub uwolnicie się od znajomości, które najwyraźniej blokują Wasz rozwój. Nadchodzący miesiąc może również przynieść owocne negocjacje oraz sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych oraz towarzyskich. Wykorzystajcie w pełni swój potencjał. Postrzegajcie rzeczy długofalowo. Cofnijcie się myślami w czasie, przeanalizujcie co już udało Wam się uzyskać i zróbcie plany na przyszłość. Podtrzymujcie w sobie ogień entuzjazmu. Nie odrzucajcie oferowanej Wam pomocy.

Lew 7.23-8.23

Październik przyniesie Wam zupełnie nowe doświadczenia, które mogą obudzić silne emocje. Prawdopodobnie doświadczycie momentów pełnych obaw i poczucia niebezpieczeństwa. Towarzyszyć Wam może niepokój uczuciowy, który może przynieść zamieszanie, zazdrość i niestabilność w relacjach międzyludzkich oraz niepewne plany. Możecie postrzegać pewien stan rzeczy w fałszywym świetle, bądź zetkniecie się ze sprawą, która owiana jest tajemnicą. Skoncentrowani będziecie przede wszystkim na swoich prywatnych sprawach - sprawach partnerstwa, domu, rodziny. Spotkacie kogoś kto odmieni Wasze życie, bądź też znajdziecie się w sytuacji, która odmieni Wasze spojrzenie na świat. Wymierne korzyści możecie osiągnąć wskutek zmiany swojej postawy i poglądów. Zapowiadają się rodzinne spotkania, w związku z tym unikajcie sytuacji niejasnych oraz niedomówień. Część Lwów zapragnie coś zmienić w sobie lub w swoim otoczeniu. Samotni Panowie powinni dobrze wykorzystać nadchodzący miesiąc, gdyż Panie będą im wyjątkowo przychylne. Możliwy romans lub zajście w ciążę. Bądźcie rozsądni i rozważni. Odrzućcie lęki, które nie pozwalają pójść naprzód. Nie naginajcie rzeczywistości, przyjrzyjcie się swoim oczekiwaniom i pomyślcie przed czym tak naprawdę odczuwacie strach. Zapytajcie swojej jaźni, jakie jest źródło Waszego niepokoju i zaufajcie w przewodnictwo, które otrzymacie. Bądźcie pewni, że zmiany, które nastąpią, będą korzystne dla Was w przyszłości.

Panna 8.24-9.23

Październik będzie sprzyjał dokonywaniu korzystnych zmian w Waszym otoczeniu. Wszystko powinno toczyć się własnym trybem. Na Waszej drodze może pojawić się wartościowa osoba, która będzie służyć dobrą radą lub wsparciem. Możecie otrzymać wiadomość o poprawie sytuacji zawodowo-finansowej. Niektórzy z was odwiedzą swoich przyjaciół. Znajdźcie czas dla osób wokół Was, gdyż w tym miesiącu wyjątkowo będziecie sobie radzić we wszystkich sprawach związanych z rodziną lub znajomymi. Podejdźcie do wszelkich wyzwań w łagodny i wyrozumiały sposób. W sytuacjach konfliktowych wykażcie się rozsądnym podejściem. Nie zapominajcie też o realizacji długoterminowych planów i z rozmysłem oraz konsekwentnie je realizujcie. Skupcie swoją uwagę na bliskich osobach, szczególnie na dzieciach. Nie zapominajcie o radości, którą zapewnia spędzanie czasu z innymi ludźmi.

Waga 9.24-10.23

Październik upłynie Wam dość aktywnie. Przepełni Was wielka wewnętrzna siła, która pozwoli przetrwać wszelkie sytuacje kryzysowe. Nikt ani nic nie będzie w stanie wyprowadzić Was z równowagi. Pokonacie swoje słabości i poprawicie jakość życia. Śmiało będziecie podejmować pojawiające się wyzwania. Część z Was stanie w obliczu sytuacji, która zmusi Was do walki o stanowisko lub pozycję. Zapowiadają się spotkania w dobrym towarzystwie. Zrealizujecie swoje plany, a nawet będziecie skłonni do podjęcia pewnego ryzyka. Uwierzcie w siebie i swoje możliwości. Wykorzystajcie ten czas na wykonanie skomplikowanych i poważnych prac. Postrzegajcie wzywania jako możliwości do nauki. Nie pozwólcie, aby ktoś lub coś Wami zarządzało. Z miłości do siebie i dla własnego dobra odetnijcie się od nawyków, które obniżają Wasz potencjał.

Skorpion 10.24-11.22

Powinien to być dobry i harmonijny miesiąc. Świadomie będziecie odnosić się do swoich emocji i z całą pewnością nie będziecie unikać okazywania uczuć. Z dużą werwą zrealizujecie wszystkie swoje plany. W pracy zapowiada się miła atmosfera. W domu też będziecie mogli liczyć na ciepło i zrozumienie. Niektórzy z Was mogą wejść w konflikt z wysoko postawioną osobą lub z partnerem życiowym. W trudnej sytuacji otrzymacie wsparcie drugiej osoby. Możecie również spodziewać się tego, że ktoś życzliwy pomoże Wam w odnalezieniu życiowego partnera. Ktoś o wielkim i dobrym sercu może wyznać swoje uczucia. Mogą odwiedzić Was rodzice lub starsi krewni. Poradzicie sobie w najtrudniejszych sprawach. Nie działajcie pochopnie, kierujcie się zdrowym rozsądkiem. Postarajcie się dokonywać mądrych wyborów. Nie wdawajcie się w konflikty, gdyż możecie paść ofiarą złośliwości i kąśliwości. Tego typu sytuacje rozwiązujcie wykazując się inteligencją i poczuciem humoru. Bądźcie spontaniczni i nie pozwólcie sobie na zbytnią melancholię. Nie dajcie się ponieść emocjom, bądźcie życzliwie nastawieni do otoczenia oraz empatyczni.

Strzelec 11.23- 12.21

Październik będzie sprzyjał podejmowaniu właściwych decyzji, które przyniosą Wam wymierne korzyści zarówno w obszarze finansów jak i duchowości. Będzie to czas przemyśleń i refleksji, sprzyjający wszelkiego rodzaju negocjacjom oraz planowaniu inwestycji. Powinno towarzyszyć Wam poczucie bezpieczeństwa. Doświadczycie czegoś nowego, dostaniecie dobrą wiadomość lub propozycję, która przyniesie Wam satysfakcję zawodową lub społeczną. Może zaskoczyć Was przyjazd kogoś od dawna oczekiwanego. Z radością poświęcicie swój czas bliskim osobom. Samotne Strzelce mogą poznać kogoś kto będzie podziwiał je za ich wyjątkowe zdolności. Zatroszczcie się o swoje zdrowie i postawcie na aktywny wypoczynek. Nie zniechęcajcie się do własnych pomysłów. Postarajcie się doprowadzić rozpoczęte w tym miesiącu przedsięwzięcia do samego końca. Opłacać się będzie mądrość i powściągliwość oraz zaufanie jakie pokładacie w sobie. Zdobądźcie się na odwagę i wykorzystajcie pojawiające się okazje, aby poprawić komfort swojego życia.

Koziorożec 12.22-1.20

Zapowiada się spokojny miesiąc. Może on przynieść Wam wspaniałe możliwości. Dzięki temu będziecie cieszyć się wszystkim co najlepsze. Sprawy w domu będą się mieć ku lepszemu. Zapowiadają się dobre relacje z rodziną, przede wszystkim z dziećmi. Może to być czas spotkań w rodzinnym gronie lub w towarzystwie bliskich osób. Być może część z Was podejmie decyzję o założeniu rodziny lub o jej powiększeniu. Korzystnie przeprowadzicie wszelkiego rodzaju transakcje oraz operacje związane z finansami. Możecie rozszerzyć zakres swojej działalności, lub wyprowadzić swoja firmę na szerokie wody. Sprawy związane ze sferą uczuciową zaczną zmierzać w dobrym kierunku. Będziecie mieć okazję do zażegnania konfliktu i ożywienia relacji. Doceńcie dane Wam możliwości.

Wodnik 1.21-2.18

Otrzymacie informację dotyczącą nowego wyzwania lub trudnych spraw. Założone do realizacji plany mogą ulec opóźnieniu bądź też będą wymagać zmiany. Ktoś wobec Was może zachować się w sposób nietaktowny. Może dojść do poważnej rozmowy lub do wyjaśnienia jakiejś sytuacji. Niewykluczone, że pojawi się krytyka, której warto wysłuchać, bo być może będzie w jej słowach dużo cennych rad na przyszłość. Pewna propozycja może zostać odrzucona przez bliską osobę. Dokonacie odkrycia czegoś fascynującego i nieznanego. Możecie otrzymać zaproszenie na ciekawą imprezę. Badźcie ostrożni i uważni. Szczególnie uważajcie na osoby nadmiernie ciekawskie oraz mające tendencje do rozsiewania plotek. Nie odkrywajcie się za bardzo przed nimi. Zachowajcie cudze zwierzenia dla siebie.

Ryby 2.19 -3.20

Otoczenie będzie Wam przychylne i spotykać się będzie z życzliwością innych ludzi. Spełnią się Wasze życzenia. Czekają Was spotkania z miłymi ludźmi, nowe przyjaźnie oraz znajomości. Dla tych z Was, których męczy samotność, może być to właściwy moment na poszukiwanie miłości. Będziecie dobrze rozumieć się z otoczeniem, ze współpracownikami i przełożonym. Może pojawić się szansa na poprawę wzajemnych relacji. Być może odkryjecie w sobie nową pasję. Bezrobotne Ryby mają szansę na znalezienie stałej i stabilnej pracy. Rozejrzyjcie się wokół siebie i poszukajcie tego co przynosi Wam szczęście. Zadbajcie o dobre samopoczucie i dopieśćcie siebie. Przegońcie nudę i poświeć czas wolny bliskim osobom. Dobre samopoczucie i poczucie własnej wartości sprawi, że przyciągniecie miłość i osobę, z którą w przyszłości stworzycie stałą relację. Doceńcie to co posiadacie, bo nie kupicie tego nigdzie za żadne pieniądze.


Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji