Luba

Byk

Witam serdecznie :-)
W mojej rodzinie, od dwunastu pokoleń wiedza ezoteryczna była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Od ponad 40 lat pracuję jako doradca duchowy. Jestem wykwalifikowanym kinezjologiem i trenerem, pracuję także jako jasnowidz. Przekazy jakie otrzymuję są bardzo wyraźne i czytelne. W razie potrzeby korzystam również z kart Lenormand, symboli, kamieni szlachetnych, numerologii kabalistycznej oraz aktywuję CIAŁO ŚWIETLNE TZW: MERKABA za pomocą mis kryształowych wg kalendarza Majów , pracuję z energiami, zajmuję się także channelingiem oraz mam kontakty z aniołami. W oparciu o daną sytuację i Twoją potrzebę, sama dobieram właściwą metodę doradztwa, tak by pomóc Ci jak najlepiej. W trakcie rozmowy wyjaśniamy źródło problemów i znajdujemy rozwiązanie. Poznaj siebie i uwierz w swoją własną moc :-) Zadzwoń po swój kod życia, który pomoże Ci zmienić je na lepsze:-) Przy pytaniach na sms prosze podawac zawsze imie i date urodzenia!

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 788 212 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 760 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.182 na numer 7455 Koszt to 4.92 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.92 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.182 na numer 799 599 539 Koszt to 3.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).