Tarocista Adrian

Lew

Tarocista z wieloletnim doświadczeniem, znany z popularnych programów telewizyjnych. W swojej pracy posługuje się kartami klasycznymi, Tarotem, numerologią oraz wykonuje zabiegi energetyczne w tym m.in. oczyszczenie oraz zrównoważenie energetyczne. Jako numerologiczna siódemka posiada niezwykły dar interpretacji kart wykorzystując przy tym zdolności jasnowidzenia. Opracował autorski rozkład "Droga Życia", dzięki któremu osoba pytająca może dowiedzieć się o swojej przyszłości w trzech najważniejszych sferach życiowych jak uczucia, finanse i zdrowie oraz dodatkowo otrzymać ochronny przekaz energetyczny.

Prowadzi popularne programy ezoteryczne zarówno w stacjach telewizyjnych o zasięgu ogólnopolskim, jak i regionalnym, gdzie dał się poznać, nie tylko, jako świetny specjalista w dziedzinie ezoteryki, ale jego odpowiedzi zawsze znajdywały potwierdzenie w ustach widzów. Opracował autorski rozkład kart "Droga Życia", który mówi o zagrożeniach, jak i pozytywnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na przestrzeni kilku lat w życiu osoby pytającej lub jej bliskich.

W codziennej pracy ezoterycznej, oprócz kart korzysta z wiedzy psychologicznej oraz dużego doświadczenia zawodowego. Cechuje go profesjonalizm, a udzielane przez niego odpowiedzi są bardzo konkretne i rzeczowe. Pomaga Klientom z całej polski i świata, a także osobom znanym z pierwszych stron gazet.

W pytaniach zadawanych poprzez SMS - zawsze proszę podać swoje imię, datę urodzenia, imiona i daty osób, których dot [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekZawsze, kiedy jestem dostępny
  • WtorekZawsze, kiedy jestem dostępny
  • ŚrodaZawsze, kiedy jestem dostępny
  • CzwartekZawsze, kiedy jestem dostępny
  • PiątekZawsze, kiedy jestem dostępny
  • SobotaZawsze, kiedy jestem dostępny
  • NiedzielaZawsze, kiedy jestem dostępny

Telefon

Zadzwoń na 708 788 593 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 773 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] czy pytanie, jak również proszę zadawać jedno konkretne pytanie.