Doradca Erwin

Baran

10 LAT NA PORTALU
1,5 MLN UDZIELONYCH PORAD
25 LAT PRACY EZOTERYCZNEJ I DOSWIADCZENIA

Witam . Mili Państwo- dostępny będę codziennie w godzinach 9.30-23,niedziela 14-23 z przerwami ,zachęcam Państwa do korzystania z zamawiania rozmów telefonicznych zapraszam również do kontaktu chat,sms,mail,oraz zamawiania rozmów telefonicznych-pozdrawiam .

I also invite you to call or chat in English, German, Russian and Spanish


Uwaga !!!!Zanim Panstwo zaczna sie kontaktowac z osobami o watpliwym doswiadczeniu prosze sie dobrze zastanowic do kogo Panstwo dzwonicie i gdzie bo pozniej konsekwencje takich nie kompetentnych porad sa bardzo powazne !!!

Witam serdecznie jestem TAROCISTĄ,DORADCĄ DUCHOWYM, znawcą ludzkich serc i dusz.WRÓŻĘ Z KART TAROTA ,lENORMAND,RUN,KART ANIELSKICH a także z kart cygańskich. Zajmuje się numerologią,astrologią i tłumaczeniem snów,pracuję również z wahadłem,które wykorzystuje miedzy innymi do oczyszczania ciał aurycznych oraz centr energetycznych usprawniających przepływ energii w ciele. Dzięki pracy z kartami docieram do tego co dla oczu nie widoczne a dla rozumu nie pojęte.Mam wieloletnie doświadczenie uzyskane w Polsce, jak i za granicą.
Wielokrotnie występowałem na antenie różnych stacji telewizyjnych jak i współpracowałem z wieloma portalami ezoterycznymi,również jako gość brałem udział w programach cyklicznych ezoterycznych,tworzę i piszę wiele artykułów,horoskopów dla portali ezoterycznych jak i również różnych mediów.
Udziel [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałekzapraszam
  • Wtorekgdy
  • Środajestem zalogowany
  • Czwartekdostepnosc
  • Piątekwidoczna
  • Sobotabedzie
  • Niedzielaprzy profilu

Telefon

Zadzwoń na 708 888 913 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 620 9.48 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.246 na numer 7555 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.246 na numer 799 599 539 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Chat

5.99 zł/min brutto
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Więcej informacji

[...] łem już Państwu miliony porad z czego Państwo mnie dobrze znają i ufają .Pomogę i Tobie:)!
Poprzez datę urodzenia i imię wchodzę w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem. Interpretuje i analizuje sny.Odpowiadam na pytania z każdej dziedziny życia.Zapraszam serdecznie!:)
Mili Państwo zachęcam do rozmowy telefonicznej,chat,sms oraz e-mail.Służę radą i pomocą,wiedzą i doświadczeniem oraz zaangażowaniem.
Serdecznie zapraszam