Mila del Oro

Skorpion

Doradca Duchowy Mila od 2015 roku rozpoczęła działania w telewizji, prowadziła wiele lat programy ezoteryczne.

W kilka tygodni od pojawienia się w programie miała setki rozmów przeprowadzonych z klientami popartych skutecznością.

Mila łączy pracę ezoteryczną z pracą reprezentanta mediów międzynarodowych, dzięki temu pracowała w 16 krajach na 5 kontynentach.

Od marca 2015 roku Mila jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Tarota, co potwierdza certyfikat.

Mila jest twórcą ,\\\\\\\"ezo-coachingu\\\\\\\" w Polsce. Za pomocą profesjonalnej wiedzy z zakresu coachingu i doradztwa życiowego jest w stanie udzielić Ci profesjonalnej porady, dzięki której uda Ci się uniknąć problemów, polepszyć swoje życie, stać się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Za pomocą kart tarota, kart Lenormand, klasycznych, run oraz numerologii potrafi dokładnie nakreślić przeszłość wraz ze wskazaniem najistotniejszych zdarzeń w życiu. Wróżka Mila potrafi wskazać dokładnie co Ciebie trapi, jak wygląda sytuacja i opisać to co się stanie w przyszłości. Mila w przeciwieństwie do innych wróżbitów, uważa, że to od Ciebie zależy 90 twojego losu i jest w stanie wskazać, które z 10 czynników są niezależne od Ciebie, a w w trakcie konsultacji udzieli rad niezbędnych do poprawy danej sytuacji.

Mila szybko zdobyła sympatię widzów, a media zaczęły się interesować jej działalnością. Udzieliła szeregu wywiadów m.in. dla Magazynu Moda i Styl, czy Onetu etc. Na co dzień współpracuje z portal [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 888 930 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 630 6.49 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] m Magicznewrota.pl

Serdecznie zapraszam na indywidualne konsultacje.
Wasza,

Mila