Wróżka Anna Bell

Lew

PROMOCJA RYTUAŁ NA MIŁOŚĆ CENA 200 zł.
Wypróbuj mój \"Rytuał na miłość\"!

Dzięki mojemu specjalnemu zestawowi magicznych składników i instrukcjami krok po kroku, będziesz mógł stworzyć silne i trwałe więzi z ukochaną osobą. Zarówno dla tych, którzy chcą wzmocnić istniejący związek, odzyskać partnera lub rozpalić wygasłą namiętność, jak i dla tych, którzy pragną przyciągnąć nową miłość do swojego życia, mój rytuał jest doskonałym rozwiązaniem.

PROSZĘ CZEKAĆ NA POŁĄCZENIE CZAT, CO NAJMNIEJ 30 SEKUND!
Ezoteryką zajmuję się od wielu lat. Jako nastolatka używałam Kart Klasycznych, potem przyszedł czas na astrologię, numerologię i feng shui... . Gdy nadeszła pora, sięgnęłam po Karty Tarota, Karty Anielskie i Karty Runiczne. Tarot to wspaniałe narzędzie, które nie tylko pozwala ujrzeć istotę problemu, ale także wskazuje na możliwe rozwiązania i ich konsekwencje, pomaga podjąć decyzję w chwili wahania.
Karty Tarota są lustrem myśli człowieka i pokazują emocje, przebieg wydarzeń i prawdę. Jeśli chcesz ujrzeć te prawdę, to zapraszam na czytanie Tarota, bo żyjemy w czasach, gdy ludzie pełni egoizmu, manipulują nami, kłamią i oszukują, a Tarot pomaga zweryfikować co jest prawdą, a co fikcją.
Moje karty najpierw ogólnie zarysują Twoją sytuację, bądź sprawę o którą pytasz i Twój stan psychiczny, a potem Ja zadam Ci pytanie, czego oczekujesz od tej miłości, partnerstwa, przyjaźni, relacji rodzinnej, od pracy, kariery zawodowej, sytuacji finansowej, twojego zdrowia, stanu emoc [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek6.30-23
  • Wtorek6.30-23
  • Środa6.30-23
  • Czwartek6.30-23
  • Piątek6.30-24
  • Sobota8-24
  • Niedziela8-24

Telefon

Zadzwoń na 708 688 521 4.26 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 701 3.69 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.298 na numer 7355 Koszt to 3.69 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.69 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.298 na numer 799 599 539 Koszt to 2.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Chat

3 zł/min brutto
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Więcej informacji

[...] onalnego i generalnie od przyszłości. Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi, moje karty doradzą, co należy zrobić, by osiągnąć swój cel i zamiar. Zaproponują, co warto rozważyć przed podjęciem decyzji. Wskażą aspekty, negatywne czynniki, które ograniczają osiągniecie przez Ciebie celu i jakie są obok Ciebie czynniki pozytywne, sprzyjające sprawie o którą pytasz. A potem Ci zasugerują, jak mogą się potoczyć sprawy, jaki będzie przewidywany wynik działań, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, rad, danych Ci przez moje karty, bądź, jak potoczą się sprawy, jeśli nie zrobisz nic, poza czekaniem na to, co przyniesie los.

Jestem w posiadaniu kilku unikatowych talii Tarota, które potrafią przekazać najdrobniejsze szczegóły z życia człowieka.

Nie można być dobrym Tarocistą nie kochając Tarota. Ja podążam tą ścieżką z powołania ? wykorzystuję swój dar, pasję i intuicję do terapii ludzkiej duszy.

Sprawdź przez e-mail, kiedy miłość zagości w Twoim sercu lub jak ułożą się Twoje miłosne sprawy. Przygotuję dla Ciebie pełną wróżbę i wskażę, gdzie szukać bratniej duszy lub znajdziemy rozwiązanie dla trudnej miłości. Pisz do mnie, czekam na Ciebie :)
Odpowiedź na zakupiony mail udzielana zawsze w ciągu 24 godzin.
Ważne;
Jeśli korzystasz z moich wróżb, tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłączenie takich jak imię i data urodzenia podanych w formularzu mailowym lub innej formie kontaktu w celu wykonania umowy usługi.
W każdej chwili zgodę możesz odwołać zażądać usunięcia swoich danych.
Twoje dane są chronione tajemnicą.
WRÓŻĘ TYLKO OSOBĄ PEŁNOLETNIM.
NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TWOJE ŻYCIE PO WYKORZYSTANIU WSKAZÓWEK Z TAROTA.
GDY KOŃCZĘ Z TOBĄ ROZMOWĘ DOKONUJE NIE TYLKO OCZYSZCZENIA KART ALE I CIEBIE.
JEŚLI ZECHCESZ PO SKOŃCZONEJ ROZMOWIE ODETNĘ CIĘ OD NIESPRZYJAJĄCYCH CI OSÓB ORAZ SYTUACJI.
Z mocą anielskich pozdrowień Anna Bell