widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 070708 708 070 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6080048 222 703 608 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 608 lub 0048 222 703 608

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
zapraszam do kontaktu codziennie między 11-22
Wtorek
jeślli mnie nie ma
Środa
poprosze o kontakt przez Zapytaj Eksperta i możemy
Czwartek
umówić się na rozmowę w dogodnym terminie, lub
Piątek
skorzystanie z usługi Callback
Sobota
Niedziela

Informacje

Moje serce pozdrawia Twoje serce.

Jestem tarocistką, numerologiem, parapsychologiem, maginią i kabalistką obdarzoną darem jasnoczucia.

Korzystając z kart tarota oglądam Państwa przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Mogę więc doradzić, co zrobić aby osiągnąć zamierzony cel i co przyniesie dla Państwa ta konkretna sytuacja lub osoba pojawiająca się w Państwa życiu.Kiedy wróżymy, aby odgadnąć przyszłość, otrzymujemy tylko szkic prawdopodobnych wydarzeń. Jeśli nie spodoba Ci się to, co usłyszysz zawsze mogę sprawdzić jakie działania powinieneś podjąć, aby zmienić swoje życie, zanim przyszłość stanie się przeszłością.

Jako numerolog, patrząc w Państwa datę urodzenia, mogę sprawdzić w którym punkcie życia Państwo jesteście, jakie zmiany się szykują i czy wykorzystujecie swój potencjał i talenty urodzeniowe.
Poprzez analizę partnerską sprawdzam dopasowanie i możliwość wspólnej realizacji. Dotyczy to zarówno partnerów życiowych jak i spraw biznesowych, oraz doboru pracowników.
Poprzez pełną analizę imion i nazwisk lub nazwy firmy wskazuję, które wibracje konfliktujące w portrecie powodują zawirowanie w realizacji osobistej lub biznesowej. Możemy usunąć te blokady poprzez dopasowanie podpisu do Państwa danych, lub dokonanie małych zmian w nazwie firmy.
W ten sposób wyznaczam też najbardziej dogodny czas dla nowych, ważnych wydarzeń w Państwa życiu czyli ślub, przeprowadzka, podpisanie dokumentów, czy otworzenie działalności gospodarczej.

Zajmuję się też oczyszczaniem energetycznym osób i mieszkań, zdejmowaniem klątw, uroków, złorzeczeń oraz energetyzowaniem i synchronizacją czakr.
Układam specjalnie dla Państwa indywidualne rytuały, które możecie wykonać sami lub które w Państwa imieniu wykonuję ja. Do rytuałów używam między innymi mieszanek ziołowych oraz świec wykonanych własnoręcznie. Są to rytuały miłosne, odcinające, ochronne, przyciągające dotyczące każdej sfery życia tj. pracy, finansów, partnera, zdrowia.

Pracuję też z uzdrawiającymi kabalistycznymi talizmanami opartymi na tradycji 72 kabalistycznych imion Boga.

Mogę też wykonać dla Państwa amulety i talizmany indywidualne, konstruowane w oparciu o Państwa imię, datę urodzenia oraz sprawę jakiej dotyczą.

Oczekując zmiany na zewnątrz, musimy dokonać zmiany w sobie, a ja mogę pomóc dokonać zmian energetycznych czyli tam gdzie każda zmiana się zaczyna zanim zobaczymy ją w świecie fizycznym.

Chętnie wysłucham, poradzę, pomogę.
Zapraszam serdecznie :)

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji