widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 923708 688 923 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7230048 224 179 723 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 723 lub 0048 224 179 723

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
zawsze jak jestem zalogowana
Wtorek
poprosze o kontakt to wtedy możemy
Środa
umówić się na rozmowę
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Moje serce pozdrawia Twoje serce.

Jestem tarocistką, numerologiem, parapsychologiem, maginią i kabalistką obdarzoną darem jasnoczucia.

Korzystając z kart tarota oglądam Państwa przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Mogę więc doradzić, co zrobić aby osiągnąć zamierzony cel i co przyniesie dla Państwa ta konkretna sytuacja lub osoba pojawiająca się w Państwa życiu.Kiedy wróżymy, aby odgadnąć przyszłość, otrzymujemy tylko szkic prawdopodobnych wydarzeń. Jeśli nie spodoba Ci się to, co usłyszysz zawsze mogę sprawdzić jakie działania powinieneś podjąć, aby zmienić swoje życie, zanim przyszłość stanie się przeszłością.

Jako numerolog, patrząc w Państwa datę urodzenia, mogę sprawdzić w którym punkcie życia Państwo jesteście, jakie zmiany się szykują i czy wykorzystujecie swój potencjał i talenty urodzeniowe.
Poprzez analizę partnerską sprawdzam dopasowanie i możliwość wspólnej realizacji. Dotyczy to zarówno partnerów życiowych jak i spraw biznesowych, oraz doboru pracowników.
Poprzez pełną analizę imion i nazwisk lub nazwy firmy wskazuję, które wibracje konfliktujące w portrecie powodują zawirowanie w realizacji osobistej lub biznesowej. Możemy usunąć te blokady poprzez dopasowanie podpisu do Państwa danych, lub dokonanie małych zmian w nazwie firmy.
W ten sposób wyznaczam też najbardziej dogodny czas dla nowych, ważnych wydarzeń w Państwa życiu czyli ślub, przeprowadzka, podpisanie dokumentów, czy otworzenie działalności gospodarczej.

Zajmuję się też oczyszczaniem energetycznym osób i mieszkań, zdejmowaniem klątw, uroków, złorzeczeń oraz energetyzowaniem i synchronizacją czakr.
Układam specjalnie dla Państwa indywidualne rytuały, które możecie wykonać sami lub które w Państwa imieniu wykonuję ja. Do rytuałów używam między innymi mieszanek ziołowych oraz świec wykonanych własnoręcznie. Są to rytuały miłosne, odcinające, ochronne, przyciągające dotyczące każdej sfery życia tj. pracy, finansów, partnera, zdrowia.

Pracuję też z uzdrawiającymi kabalistycznymi talizmanami opartymi na tradycji 72 kabalistycznych imion Boga.

Mogę też wykonać dla Państwa amulety i talizmany indywidualne, konstruowane w oparciu o Państwa imię, datę urodzenia oraz sprawę jakiej dotyczą.

Oczekując zmiany na zewnątrz, musimy dokonać zmiany w sobie, a ja mogę pomóc dokonać zmian energetycznych czyli tam gdzie każda zmiana się zaczyna zanim zobaczymy ją w świecie fizycznym.

Chętnie wysłucham, poradzę, pomogę.
Zapraszam serdecznie :)

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się