widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 208708 788 208 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6010048 222 703 601 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 601 lub 0048 222 703 601

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
tak
Środa
tak
Czwartek
tak
Piątek
tak
Sobota
tak
Niedziela
tak

Informacje

Kłaniam się Państwu serdecznie
Jest mi niezmiernie miło po kilku latach mojej nieobecności powrócić do pracy z Państwem na ezoterycznej infolinii.Wiem, że moi wieloletni Klienci oczekują tego ode mnie. Jest dla mnie ogromnym zaszczytem wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, co czynię z nieukrywaną radością i wzruszeniem.
Mam głęboką nadzieję, że wszystkich moich Klientów i tych wieloletnich i tych którzy dopiero zechcą zapoznać się ze mną uda mi się wyprowadzić ze wszelkich życiowych dylematów i trudnych wyborów.Nad każdym Twoim problemem pochylam się z wielką pokorą i odpowiedzialnością wykorzystując całą moja wiedzę ezoteryczną.
Tarot to mój konik ale przeprowadzam również psychoanalizę, tworzę portrety charakterologiczne, z uwzględnieniem uwarunkowań i związków karmicznych. Jeśli zechcesz obdarzyć mnie zaufaniem- zadzwoń a wspólnie wybrniemy z życiowych porażek.Pomagam również w odnajdywaniu rzeczy zaginionych.
Ukończyłam kurs Tarota pod przewodnictwem ikony polskiej Ezoteryki-dr Jana Witolda Suligi, zapoznałam się z technikami medytacyjnymi i szkoleniem z zakresu Doskonalenia Umysłu pod kierunkiem prof. Lecha Emfazego Stefańskiego.
Ukończyłam hipnozę psychoterapeutyczną i psychoanalizę ucząc się od dr Andrzeja Kaczorowskiego .Odbyłam również Integralny Kurs Komunikacji Interaktywnej i Hipnozy Dynamicznej pod kierunkiem prof. Stefano Benemeglio .
Zapraszam serdecznie do współpracy i gorąco pozdrawiam
Wróżka Lamia

Artykuły

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji