widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 947708 688 947 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7570048 224 179 757 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 757 lub 0048 224 179 757

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
W każdej wolnej chwili
Wtorek
W każdej wolnej chwili
Środa
W każdej wolnej chwili
Czwartek
W każdej wolnej chwili
Piątek
W każdej wolnej chwili
Sobota
W każdej wolnej chwili
Niedziela
W każdej wolnej chwili

Informacje

Nazywam się Małgorzata Trzaskoma, jestem parapsychologiem - bioenergoterapeutą Mistrzem Nauczycielem Reiki. Przepowiadaniem przyszłości zajmuję się ponad 20 lat.
Odkąd pamiętam, zawsze fascynowało mnie to, w jaki sposób można przewidzieć przyszłe wydarzenia i czy te informacje mogą mieć wpływ na nasze życie.
Praktykując, przekonałam się na własnym przykładzie, później przyjaciół, znajomych i kwerentów, że wróżby się sprawdzają, a wiedza o przyszłych wydarzeniach bardzo pomaga.
Pozwala nam poznać lepiej własną osobowość,możliwości , talenty, pomaga skrystalizować pomysły i podjąć decyzje w sprawach, które do tej pory czekały na rozwiązanie.Ukazuje również ukryte możliwości naszej psychiki, karmy, przeznaczenia i wielu innych interesujących nas tematów.
Z biegiem lat ta wielka pasja przerodziła się w zawód, który uważam za swoje przeznaczenie, a świadomość, że dzięki temu można pomóc innym, sprawia olbrzymią satysfakcję.
Cechę szczególną mojej pracy stanowi ,,terapia słowem", wykorzystuję również parapsychologię i bioenergoterapię, łącząc seans tarota ze wsparciem bioenergoterapeutycznym.
Od wielu lat współpracuję z mediami, biorąc udział w wielu programach telewizyjnych, radiowych, wywiadach oraz innych zdarzeniach medialnych.
Zagrałam jedną z głównych ról w serialu ,,Przeznaczenie"( emitowanym przez telewizję Polsat, Polsat 2, ATM) pokazując pracę wróżki od "wewnątrz".
Jeśli chcecie państwo odsłonić tajemnice przyszłości,skorzystać z zabiegu bioenergoterapeutycznego, oczyścić aurę,rozwiązać niepokojące problemy..oraz w wielu innych sprawach...
Zapraszam, czekam na Państwa telefony.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Trzaskoma

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji