widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 301708 788 301 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0310048 227 184 031 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 031 lub 0048 227 184 031

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
jak jestem zalogowana
Wtorek
jak jestem zalogowana
Środa
jak jestem zalogowana
Czwartek
jak jestem zalogowana
Piątek
jak jestem zalogowana
Sobota
Niedziela

Informacje

Witam serdecznie.Ezoteryką zajmuję się od wielu lat. Już w szkole podstawowej stawiałam karty i interesowałam się horoskopami.Ukończyłam Studio Edukacji Ekologicznej kierunek Sztuki Mantyczne,oraz wiele kursów i warsztatów potwierdzonych dyplomami i certyfikatami.Interpretuję horoskopy( potrzebuję Twoją datę i dokładną godzinę urodzenia oraz miejscowość).Za pomocą numerologii wiele o Tobie powiem,o Twoim potencjale,możliwościach i słabościach.Pracuję również z kartami Tarota i Runami.
Żeby Twoje serce nigdy samotne nie było,żeby znalazło drugie do pary i razem niech przez życie idą drogą zawiłą dodając sobie otuchy i wiary.
Czekam na Ciebie- Twój doradca VERI.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się