widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-10-19

Dzień, który rozpoczął Twoje życie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dzień, który rozpoczął Twoje życie"


Jest taki jeden dzień w roku, który jest nasz. Dzień, który rozpoczął nową historię, a w dotychczasowej - zmienił wszystko. To właśnie wtedy przyszedłeś na świat i Twoje życie zaczęło się tworzyć i kształtować. Swojej historii jednak nie rozpoczynasz od zera - nawet jeśli jeszcze nie posiadasz imienia - podlegasz już konkretnemu znakowi Zodiaku, posiadasz swój żywioł przewodni i wibrację numerologiczną. Możemy powiedzieć, że jesteś małym bobaskiem z maleńką teczuszką, którą podarował Ci Los. W środku tej teczki jest kilka słów o Tobie i Twoim życiu. Dziś postaramy się odczytamy wiadomość od Losu dotyczącą dnia naszego urodzenia i przesłanie, które nam niesie. Data urodzenia może powiedzieć wiele o Twoim charakterze, predyspozycjach i przyszłości - pod warunkiem, że podążasz drogą, którą wytyczył Ci Los. Co więc Twój dzień urodzenia mówi o Tobie?
1
Osoby urodzone pierwszego dnia miesiąca mają bardzo duże pokłady wewnętrznej energii. Są charyzmatyczne, pewne siebie i aktywne. Posiadają naturalną ciekawość świata, są skłonne do ryzyka i często lubią uprawiać sport. Cenią dobre towarzystwo i można odnieść wrażenie, że wszędzie ich pełno. Są też bardzo kłótliwi i zawsze pragną mieć rację. Są to także osoby, które lubią podążać swoją własną drogą - nie boją się wyzwań. Mogą dowodzić innymi i rządzić. W pracy mogą być liderami, nie chcą i nie lubią pracować dla kogoś. Wolą pracować samodzielnie.
2
Osoby urodzone w tym dniu są niezwykle towarzyskie. Kochają otaczać się ludźmi, rozmawiać z nimi, spędzać z nimi czas. Najważniejsza jest dla nich rodzina, uwielbiają mieć do kogo wracać po całym dniu pracy i tworzyć ciepło rodzinne. Są to również osoby bardzo pomocne, które zrobią dla innych naprawdę wiele. Nie lubią za to rywalizacji, uważają, że wszyscy powinni pracować według swoich możliwości, a nie uczestniczyć w pogoni za świecidełkami i wyższą pozycją.
3
Dzieci trzeciego dnia miesiąca są obdarzone duszą artysty. Posiadają niezwykły smak i talent do tworzenia. Mogą być uzdolnione muzycznie, pięknie malować lub rzeźbić. Z natury są wrażliwi, empatycznie i otwarci na świat. Niektórzy mówią o nich również, że są to dzieci miłości. Żyją, aby kochać i być kochanym. Bez miłości czują się niepełni i niezdolni do odczuwania radości z innych dziedzin życia. Narodzeni w trzecim dniu posiadają również niezwykle rozwiniętą charyzmę. Nie ważne co powiedzą, to inni będą za nimi podążać. Są to bardzo dobrzy przywódcy.
4
Osoby z tego dnia są z natury bardzo odpowiedzialne. Całe życie dążą do tego, aby osiągnąć stabilną i bezpieczną pozycję społeczną. Dbają o swoje finanse i poświęcają się pracy. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się tajemniczy i skryci, lecz tak naprawdę można im zaufać i powierzyć sekrety. Narodzeni w dniu czwartym uważnie słuchają, a przy tym starają się doradzić i pomóc. Kiedy jesteśmy z nimi w bliskiej relacji uczuciowej czy przyjacielskiej - nie zawiodą naszego zaufania. Raz dane słowo jest dla nich naprawdę ważne. W swoim życiu stawiają sobie coraz większe cele i skrupulatnie je realizują - są bardzo ambitni.
5
Osoby urodzone 5-tego dnia miesiąca są niezwykle towarzyskie i elokwentne. Lubią być otoczone różnymi ludźmi i zawsze starają się dopasować do każdej sytuacji. Kochają rozmowy, ploteczki, sekreciki i pogaduszki. Zawsze wiedzą co powiedzieć w danej chwili. Nie lubią rutyny, narzucanych im zasad i schematów. Mają duszę odkrywcy i podróżnika. Ciekawe podróże, nowe pasje i znajomości - są tym, co będzie dawało im szczęście. Dodatkowo są bardzo ambitni. Proste i banalne rzeczy nie są dla nich. Kochają wyzwania i adrenalinę.
6
Szóstki to osoby niezwykle ciepłe i wyrozumiałe. Zawsze chętnie pomogą innym ludziom, wysłuchają, doradzą i powiedzą przy tym coś miłego. Inni chętnie słuchają ich porad i czują, że pochodzę one z dobroci serca. Narodzony w dniu szóstym jest także osobą bardzo lojalną i prawdomówną. Nie dla niego jest plotkowanie i obgadywanie za plecami. Szóstki cenią dobre towarzystwo i często mają ,,otwarty dom", do którego przychodzą najróżniejsi goście, a przy tym jest głośno i wesoło. Najlepiej również jak będzie tam dużo dzieci.
7
Osoby z tego dnia posiadają badawcze umysły. Od najmłodszych lat analizują otaczający ich świat i starają się dostrzec jego głębię. Nie oceniają ludzi po pierwszym wrażeniu. Są cierpliwi, ostrożni i otwarci. Lubią najpierw poznać drugą osobę nim wyrobią sobie o niej gotowe zdanie. Osoby te nie podejmują decyzji pod wpływem impulsu. Zawsze sprawdzają wszystkie za i przeciw, a dopiero później podejmują decyzję. Są to osoby niezwykle wnikliwe. Ponadto siódemki mają bardzo czułą i dobrze rozwiniętą intuicję.
8
Osoby narodzone ósmego dnia miesiąca mają bardzo praktyczne podejście do życia, lecz nie brak im przy tym temperamentu. W swoim życiu kierują się przede wszystkim logiką - oceniają co jest im przydatne, a co zbędne. Bywają jednak bardzo emocjonalne i gwałtowne, co odróżnia je od spokojnych i analitycznych siódemek. Decyzję potrafią podjąć szybko - zwłaszcza w emocjach. Dla ósemek ważny jest również wygląd zewnętrzny i niekiedy zdarza się im oceniać innych właśnie po tym. Często dzieje się tak, że ktoś zrobi wpierw na nich złe wrażenie, ale z relacji zrodzi się przyjaźń lub sytuacja ma się zupełnie odwrotnie. Są to osoby o ścisłym umyśle, które starają się przejść przez życie pewnym krokiem.
9
Są to z natury osoby bardzo wrażliwe i empatyczne. W życiu poszukują przede wszystkim szczęścia i spełnienia, ale nie tylko dla siebie, również dla innych. Dbają o to, co nie jest widoczne dla oczu - emocje, pragnienia i wewnętrzną harmonię. Ważni są dla nich inni ludzie, w szczególności wtedy, kiedy nie są szczęśliwi i z jakiegoś powodu cierpią. Dziewiątki pragną pomagać. Wysłuchają, doradzą i postarają się odnaleźć najlepsze wyjście z sytuacji. W pomaganiu oddają całą swoją osobę, nawet jeżeli sami mieliby zostać z niczym. Inni mają wrażenie, że osoby urodzone w tym dniu więcej widzą i wiedzą. Bardzo często tak jest. Często nie trzeba im nawet mówić, że coś jest nie tak. Oni to po prostu czują.
10
Osoby urodzone w tym dniu zawsze pragną być pierwsze. Są to znakomici przywódcy, którzy nie wyobrażają sobie pracować pod kimś. To oni są liderami. Muszą zwyciężać, awansować i dostawać wszystko to, czego pragną. Zdecydowanie potrafią to robić i często stają się ludźmi sukcesu. Rywalizacja jest dla nich czymś naturalnym. Uwielbiają ją, ponieważ tylko przez nią mogą udowodnić swoją wyższość. Czasem, aby wygrać nie cofną się nawet przed jakimś oszustwem.
11
Są to osoby bardzo wrażliwe, empatyczne i delikatne. Często dużo czasu potrzebują, żeby uwierzyć w swoją siłę i możliwości. Bywają bardzo nieśmiałe lub niepewne we własnych zamierzeniach, ale jeśli tylko przełamią pierwsze blokady, to mogą osiągnąć wszystko to, co na pierwszy rzut oka wydawało się wręcz nieosiągalne. Urodzeni w dniu jedenastym bardzo dbają o inne osoby i naturalnie chcą się opiekować wszystkimi naokoło. Są troskliwi, wyrozumiali i emocjonalni. Łatwo jest ich skrzywdzić poprzez krzywdzenie ich bliskich.
12
12-stki są osobami towarzyskimi i energicznymi. Odczuwają wielką radość jak wokół nich pojawiają się coraz to nowsze twarze. Mają dużo przyjaciół., pielęgnują stosunki rodzinne i myślą o licznym potomstwu. Lubią kiedy jest gwarno i wesoło. Potrafią rozbawić każdego, a sam ich uśmiech jest niemalże zaraźliwy. Dobrze rozkręcają każde spotkanie i starają się przy tym by każdy mógł poczuć się ważny. Nie przepadają jednak za tym, gdy ktoś próbuje im narzucić swoje zdanie - wtedy można poznać ich upór i złość. Zdecydowanie pragną postępować po swojemu.
13
Trzynastki to urodzeni pracusie. Ważna dla nich jest stabilna pozycja zawodowa i pełen portfel. Pragną żyć wygodnie, a najlepiej w luksusie. Wiedzą przy tym, że będzie to kosztowało ich wiele wysiłku - są gotowi się go podjąć. Są to bardzo pracowite osoby, które mają dużo samodyscypliny. Potrafią skupić się na osiągnięciu celu i powoli, ale skrupulatnie do niego dążyć. Nie poddają się. Ciężka praca i piętrzące się nadgodziny nie są dla nich straszne. Są to osoby bardzo ambitne i nie boją sobie wyznaczać celów, które dla innych wydają się trudne lub wręcz niemożliwe do wykonania.
14
Osoby urodzone w tym dniu są bardzo charyzmatyczne i komunikatywne. Rozmawiając z nimi można mieć wrażenie, że nie da się ich przegadać. Zawsze muszą mieć ostatnie zdanie. Są to także osoby bardzo otwarte, dla których nie jest żadnym problemem zawieranie nowych znajomości. Świetnie sprawdzają się jako politycy i jako osoby pracujące bezpośrednio z klientem. Często osoby te boją się jednak zapuścić korzenie i wejść na dłużej w jakąś relację. Chcą być wolni i zawsze mieć wolny wybór.
15
Osoby urodzone 15-go dnia miesiąca są bardzo towarzyskie i rodzinne. Ważne są dla nich uczucia innych osób, chętnie rozmawiają i pomagają. Najważniejsza jest dla nich rodzina oraz przyjaciele, z którymi pielęgnują kontakt tak często jak jest to możliwe. W swoim życiu kierują się sercem i dobrocią. Nie są jednak nazbyt potulne czy uległe. 15-stki potrzebują w swoim życiu nieco wolności. Nie można ich zamknąć w złotej klatce i wierzyć w to, że będą szczęśliwi bez realizacji własnych pragnień.
16
Są to osoby pragmatyczne i nieco nieufne wobec innych. Wiedzą o tym, że na świecie dzieje się dużo złych rzeczy i boją się stać ofiarą takiej sytuacji. Często węszą podstęp. Chcą wobec tego najpierw poznać wszystkie fakty - wszystkie za i przeciw - niż podejmą jakąkolwiek decyzję. Działają ostrożnie i nie mają skłonności do ryzyka. Potrzeba więc wiele czasu i wysiłku, aby 16-tka komuś zaufała. Wysiłek ten jest jednak wart zachodu. Jak już komuś zaufa, to będzie o niego walczyć niczym lew.
17
Opisując osoby urodzone w tym dniu można napisać jedno słowo: ,,lider". Są to indywidualiści, którzy szaleńczo nie chcą pracować pod inną osobą. Muszą rządzić i zrobią wszystko, aby piąć się po szczeblach kariery. Mogą więc pracować samodzielnie, ale będzie jeszcze lepiej kiedy będą mieć pod sobą kogoś kim będą mogli rządzić. W takim układzie osiągną najwięcej dla siebie. 17-tki mają bardzo dobrą intuicję i ścisły, analityczny umysł.
18
Osoby narodzone w dniu 18-tym chętnie słuchają i pomagają innym. Często odczuwają powołanie do służenia innym - są więc lekarzami, strażakami czy pielęgniarkami. Bardzo dobrze odnajdują się również w roli mediatora, doradcy czy psychologa. Pomoc innym nie do końca jednak jest całkowicie bezinteresowna, ponieważ osoby urodzone w tym dniu mają niezwykle silne pragnienie bycia podziwianym. Chcą być autorytetem, bohaterem, kimś ważnym dla innych. Odczuwają ogromną satysfakcję, kiedy zrobią coś dobrego dla osób, które tego potrzebują.
19
19-stki są osobami, z których wręcz emanuje siła i autorytet. Mają duszę przewodnika, który pociągnie za sobą tłumy. Są elokwentni, sprytni i mają naturalną skłonność do rządzenia i manipulacji. Inni chętnie się im podporządkują - nawet wtedy, gdy teoretycznie są na tym samym stanowisku. Ludzie ich bardzo szanują i wierzą w ich słowa. Jeżeli osoby urodzone w tym dniu nauczą się słuchać innych, to potrafią niemalże całkowicie zrealizować się w życiu. 19-stki są nieco egocentryczne, dlatego tak ważne jest to, aby słuchały i starały się zrozumieć inne punkty widzenia.
20
Z natury są to spokojne, zdystansowane i dość ciche osoby. Nie lubią kontaktu z innymi ludźmi, a na pewno nie w nadmiarze. Często starają trzymać na uboczu - świadomie pragną być odizolowani. Chętnie się wycofują i pozwalają rządzić komuś innemu. Nie lubią podejmować decyzji. Wolą, żeby życie samo za nie wybrało. Płyną z prądem i chodzą utartymi ścieżkami. Osoby te często są bardzo niepewne siebie i swoich możliwości. Niekiedy nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą mieć zdolności uzdrowicielskie.
21
Osoby urodzone w tym dniu są ludźmi renesansu. Znają się niemalże na wszystkim i chętnie biorą udział w dyskusjach. Są ciekawi i spragnieni życia. Można z nimi porozmawiać o najnowszych trendach w modzie, zdrowym żywieniu. karmieniu zwierząt czy też budowie silnika samochodowego. Ludzie z tego dnia posiadają wiele talentów. Potrafią dostosować się do każdej sytuacji i odnaleźć w niemalże każdym towarzystwie.
22
Osoby urodzone w tym dniu bardzo dobrze dogadują się z innymi ludźmi. Widzą ich potencjał i rozumieją ich potrzeby. Doskonale odnajdują się jako psychologowie, rekruterzy i headhunterzy. Odnajdą się także zarówno w roli lidera jak i pracownika - doskonale potrafią pracować zespołowo. Narodzeni w dniu 22-gim mają również niezwykle wyostrzoną intuicję, która pomaga im w wyborach życiowych. Warto jest słuchać jej podszeptów i iść przez życie swoją własną drogą.
23
Osoby urodzone w 23-cim dniu miesiąca mają w sobie pewien ,,wewnętrzny magnez". Przyciągają wzrok, myśli i towarzystwo innych ludzi. Każdy chce przy nich przebywać i z nimi rozmawiać. Zazwyczaj są atrakcyjni fizycznie i sprawiają wrażenie bardzo sympatycznych osób. Nie muszą się starać, po prostu mają to w sobie. Nie mają więc problemu z poznawaniem nowych osób i z rozmową z nimi. Osoby z tego dnia nie lubią także siedzieć w jednym miejscu. Wolą podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Przynajmniej raz do roku potrzebują odbyć jakąś podróż, aby naładować swoje wewnętrzne baterie.
24
Osoby z tego dnia są niezwykle opiekuńcze. Czasem zdarza się również, że bywają nadopiekuńcze. Za wszelką cenę chciałyby wtedy wszystkim dogodzić i bardzo mocno się przy tym starają. W najgorszym przypadku - zamykają partnera i dzieci w złotej klatce. Tworzą ograniczenia, nie chcą pozwolić im na odrobinę wolności. Wybierając pracę również szukają takiej, w której mogą pomagać. Jeżeli nauczą się kontrolować swoją naturalną nadopiekuńczość, to mogą osiągnąć duży sukces.
25
Osoby te mają dystans do świata i innych ludzi. Potrzebują swojego miejsca na ziemi, gdzie nikt nie będzie im przeszkadzał. Chcą trochę spokoju i ciszy. Pragną się także dokształcać i rozwijać. Lubią ,,karmić swój umysł". Pochłaniają książki jedna za drugą i szukają nowych możliwości poszerzenia swojej wiedzy. Ich najważniejszą inwestycją jest inwestycja w siebie samych. Mają romantyczną duszę i długo poszukują partnera, który zrozumie ich nieco introwertyczną naturę.
26
Urodzeni w tym dniu wiedzą czego chcą. Wyznaczają sobie jasny cel i ze wszystkich sił dążą do niego. Przeszkody nie są ważne i wszystkie prędzej czy później pokonują. Nie boją się podejmować decyzji, są świadomi swojego życia i tego co chcą w nim osiągnąć. Jeżeli pracują w grupie, to nadają kierunek pracom. Są bardzo bystrzy i spostrzegawczy. Potrafią wprost wyrazić swoją opinię - nawet, kiedy nie spotka się ona z ogólną przychylnością. Są szczerzy i silni psychicznie.
27
Walka jest dla tych osób najważniejsza. Nie ważne jaki jest jej cel. Ważne jest, żeby osoba urodzona w tym dniu mogła doprowadzić do swojej wygranej. Osoby te potrafią walczyć do ostatniej kropli krwi. Poświęcą wszystko byleby spełnić swoje zamierzenia. Istotne jest jednak, aby wiedzieć o co się walczy, bo niekiedy można stanąć po złej stronie.
28
Osoby z tego dnia uwielbiają rywalizować. Jest to dla nich najważniejsze. Na każdym kroku muszą pokazać, że to oni są zwycięzcami. Muszą wygrać w każdej dyscyplinie. Po trupach do celu. Nie lubią jak inne osoby zwracają im uwagę albo czegokolwiek im odmawiają. Wszystko ma być po ich myśli i tak jak oni sobie to założyli.
29
Osoby urodzone w tym dniu mają bardzo dobrze rozbudzoną intuicję. Potrafią dogłębnie rozszyfrować i zrozumieć niemalże wszystkich wokół, jednak powinny rozpocząć tę analizę od siebie samego. Osoby urodzone w 29-tym dniu mają także niezwykłe talenty duchowe. Potrafią pomagać innym, miewają zdolności bioenergoterapeutyczne i uzdrowicielskie.
30
Osoby te uwielbiają być w samym centrum zainteresowania. Najlepiej i najchętniej staliby się pępkiem świata, gdyby było to tylko możliwe. Niestety lubią też krytykować innych, co nie zawsze im popłaca. Dodatkowo osoby te mają niezwykłe talenty, które nie zawsze są przez nich odkrywane. Są to przede wszystkim talenty artystyczne. Kiedy urodziłeś się w tym dniu, to zacznij próbować i rozwijać swoje zdolności.
31
W tym dniu urodziły się osoby bardzo praktyczne, które trzeźwo patrzą na świat. Starają się oni wykonywać pracę jak najlepiej mogą, są bardzo solidni i odpowiedzialni. Nie lubią zbytniej gwałtowności czy spontaniczności. Cenią wyraźne i klarowne zasady. Doceniają również jasne relacje oparte na szacunku i miłości. Można na nich polegać. Nie chcą nikogo zawieźć.
Dzień urodzenia jest czymś niezależnym od nas. Można chcieć urodzić dziecko konkretnego dnia, ale nie zawsze się to uda. Życie za nas decyduje. Nawet mając już termin porodu może się okazać, że ciąża się przedłuży o kilka dni. Tak samo nie zadecydowaliśmy o swoim dniu urodzenia - nie mieliśmy przecież na to wpływu. Pokazuje to, że dzień, w którym się urodziliśmy jest czymś niezwykłym i magicznym. Czymś co nas definiuje i może o nas coś powiedzieć.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się