widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-07-19

Samodzielne oczyszczanie aury - podstawowe metody

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Samodzielne oczyszczanie aury - podstawowe metody"Samodzielne oczyszczanie aury - podstawowe metodyCodziennie myjemy ząbki i ciało. Rzadko o tym zapominamy, a gdy tak się zdarzy, to po prostu czujemy się brudni i zaniedbani. Widzimy to, a nawet możemy poczuć zapach. Więc jest to dość proste. Jednak nie każdy wie, że coś nadal mamy brudnego. Chodzi o naszą aurę. Otacza nas ona dosłownie przez cały czas, przez co może się trochę ,,pobrudzić". Kłótnie, choroby czy też wampiry energetyczne powodują, że aura po prostu wymaga oczyszczenia. Wiedzieli o tym już nasi przodkowie, a z czasem niestety zapomniano o tym. Jest to duży błąd.


Tak samo jak nasze ciało fizyczne, tak też ciało energetyczne (duchowe) regularnie trzeba oczyszczać. Niektóre rytuały oczyszczania można wprowadzić nawet do codziennego stosowania. Oczyszczanie auty powinno być wkonywane regularnie, ze względu na to, że codziennie mamy kontakt z czymś co nas zanieczyszcza. Przebywamy z innymi ludźmi, ich aury przenikają w naszą, zbieramy negatywne myśli i emocje. Nasze aury w ten sposób robią się jak wysypiska śmieci. A taki obrazek nie jest już przyjemny. Najlepiej, kiedy decydujemy się na oczyszczanie energetyczne u doświadczonego ezoteryka. Podstawowe metody jednak możemy wprowadzić w życie sami.


Nieoczyszczana aura może spowodować, że przepływająca przez nas energia będzie się blokować. Dodatkowo, przez inne kanały energetyczne, będzie coraz częściej przepływała negatywna energia. Co to oznacza dla nas? Częściej chorujemy, źle się czujemy, nic nam się nie chce. Mamy zły nastrój i kłócimy się ze wszystkimi. Nie tylko czujemy się zmęczeni na ciele, ale też na duchu. Egzystujemy, a nie żyjemy. Każdy dzień przychodzi nam z trudnością. Brakuje nam siły, aby cokolwiek z tym zrobić. Dopada nas chandra, zapadamy na depresję lub nerwicę. To już są poważne symptomy, wskazujące na mocne zanieczyszczenie aury. Tych mniejszych często nie zauważamy lub winę za nie zrzucamy na pogodę, czy panujące przeziębienia.


Jeżeli właśnie zauważyłeś, że masz oznaki ,,ubrudzonej" aury to, aby przeciwstawić się jej wystarczy kilka prostych sposobów. Są to sposoby na domowe, proste, samodzielne oczyszczenie aury. Nie wymagają one zbyt dużo wysiłku i umiejętności. Być może kilka z nich stosujesz już od jakiegoś czasu nie wiedząc, że pomagają także na oczyszczenie aury.


Istnieje kilka nietrudnych metod na oczyszczenie aury. Jednak chyba najczęściej stosowanym materiałem do tego celu jest sól. Sól ma właściwości ochronne, ale także oczyszczające. Można ją wysypać w kątach mieszkania, a także użyć jako lampę lub świeczniki solne. Używanie ich sprawia, że mieszkanie jest oczyszczone i pełne harmonii. Sól neutralizuje także jony dodatnie, a przez to poprawia nastrój i leczy niektóre choroby, na przykład tarczycy. Przy okazji pozytywnie wpływa także na drogi oddechowe. Za pomocą jednego urządzenia można zadziałać na wielu płaszczyznach.


Sól można też stosować bezpośrednio, aby oczyścić swoje ciało duchowe. Jeżeli masz wannę, to do kąpieli wsyp kilka garści soli kamiennej. Zanurz ciało i poczuj jak sól Cię oczyszcza. Pamiętaj jednak, żeby nie mieć żadnych ran na ciele - mogą Cię piec od soli. Jeżeli nie masz wanny albo nie lubisz solnych kąpieli, to możesz z soli zrobić peeling na ciało - przy okazji pozbędziesz się zrogowaciałego naskórka i Twoja skóra będzie promiennie wyglądać. Możesz również rozejrzeć się czy w Twojej okolicy nie ma grot solnych - miejsca takie umożliwiają przebywanie z dużą ilością soli, bawienie się nią, wdychanie jej. Często jest to połączone z seansem uspokajającym.


Do oczyszczania aury można także wykorzystać świece w kolorze białym. Zrelaksuj się i usiądź. Zapal świecę. Powtarzaj na głos ,,niech ten płomień oczyści mnie i moje otoczenie". Myśl o tym, wyobrażaj sobie, że to jasne światło oczyszcza właśnie Twoją aurę, a także wszystko co jest w Twoim otoczeniu. Pozwól się wypalić świecy do samego końca. Jej resztki zakop w ziemi.


Innym sposobem jest okadzanie. Najlepsza w tym wypadku jest szałwia biała, którą można kupić w sklepach zielarskich. Oczyszcza ona i pomieszczenia i ludzi. Rozpal ją w naczyniu - takim, żeby nic nie podpalić. I przejdź się tak po domu. Pozwól, aby dym dotarł do wszystkich zakamarków. Następnie zgaś ją i wywietrz pomieszczenia. Pójdź też szybko pod prysznic (nie kąpiel!). Spłucz pod bieżącą wodą wszystkie zanieczyszczenia i blokady energetyczne.


Aurę możemy oczyszczać także przy codziennym myciu. Nie chodzi tu tylko o mycie całego ciała, ale nawet zwykłe mycie rąk. Wystarczy, że podczas tej czynności będziesz myśleć o swojej intencji. Myśl o tym, że właśnie ta czynność ma oczyścić Twoją aurę ze wszystkich negatywnych energii. Wyobrażaj sobie jak wszystko co złe ucieka razem z wodą.
Oczyszczanie aury jest jak każda inna pielęgnacja. Jest o tyle trudniejsza, że niekiedy ciężko jest zauważyć, że się ubrudziła (brudne ręce o wiele łatwiej zauważyć). Oczyszczając aurę regularnie możemy zniwelować wszystkie negatywne jej skutki i żyć przyjemniej. A przecież nie zabierze to zbyt dużo czasu. Kiedy czujesz, że nie radzisz sobie z samodzielnym oczyszczeniem, nie przynosi ono skutku, to zadzwoń lub napisz do jednego z naszych Ekspertów. Uzyskasz fachową poradę i pomoc.
Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji