widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-26

Kamień Księżycowy - strażnik stworzony dla kobiet

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kamień Księżycowy - strażnik stworzony dla kobiet" .Istnieje pewny kamień, który jest niezwykle cenny. Jego właściwości głównie mają wpływ na płeć piękną. Można więc śmiało stwierdzić, że właśnie dla kobiet on powstał. Swoją nazwę zawdzięcza własnemu wyglądowi. Patrząc na niego mamy wrażenie, że mamy w ręku kawałek księżyca. Kamień księżycowy ma perłową poświatę. Czasami jego kolor zbliża się bardziej do srebra lub błękitu. Poruszając nim można zauważyć jak się pięknie mieni. Wygląda niczym zamknięty w kamieniu blask luny.

Kamień ten występuje między innymi w Brazylii, na Madagaskarze, a także w USA. W starożytności uważano, że jest kawałkiem spadającej gwiazdy lub księżyca. Uważano też, że widać w nim odbicie srebrnego globu. Nie znając pojęcia adularyzacji sądzono, że biała poświata - widoczna przy poruszaniu kamieniem - symbolizuje fazy księżyca. W Polsce nie był to kamień znany czy znaczący. Można powiedzieć, że przez te wszystkie lata był on raczej pomijany. Dopiero niedawno zauważono, że może on odgrywać dużą rolę w naszym życiu.

Wiele właściwości minerałów związanych jest ze strefą kobiecości. Wpływa on na układ hormonalny płci pięknej - w szczególności w okresie dojrzewania i przekwitania. Dba o piękny wygląd, leczy zmiany skórne m.in. takie jak trądzik, obrzęki czy też kurzajki. Wzmacnia kości. Wspomaga leczenie niepłodności, a także jest niezwykle pomocny podczas ciąży i porodu. Zmniejsza ból przy miesiączce, harmonizuje przemianę materii i pomaga przy usuwaniu toksyn z organizmu. Co ważne, dla wielu kobiet kamień ten jest dedykowany także przy otyłości.

Działanie minerału nie ogranicza się jednak jedynie do ciała, lecz wspomaga także naszą psychikę. Dodaje sił, pewności siebie i poczucia własnej wartości. Pobudza kreatywność i dodaje odwagi. Dzięki niemy stajemy się bardziej odporni na stres i cierpliwi. Kamień Księżycowy dedykowany jest wszystkim kobietom. Najmocniejsze działanie ma u osób spod znaku Wagi i Raka, ale w przypadku innych znaków zodiaku jego działanie nadal jest bardzo silne. Przynosi szczęście, a także pomaga znaleźć miłość. Sprzyja płodności i chroni przed złymi mocami wszystkie kobiety. Pomaga w sytuacjach stresowych, dodaje energii i chęci do działania. W Arabii kobiety często wszywają ten kamień w ubranie, by wspomógł ich płodność i atrakcyjność.

W wielu kulturach uważa się, że księżycowy kamień wpływa także na sen i nasze sny. Ma on być strażnikiem wszystkich naszych myśli. Kultury wschodu uznawały, że jest w nim zamknięty duch, który chroni nas i wszystko, co kreuje nasz umysł. Natomiast w Indiach wierzono, że księżycowy kamień może istotnie wpłynąć na to, co nam się przyśni. Można więc trzymać ten kamień pod poduszką, by odpędzić wszystkie złe sny, a pozwolić przyjść tym dobrym. Jest to działanie zbliżone do znanego nam łapacza snów, który został stworzony przez Indian.

Kamień Księżycowy można stosować na wiele sposobów. Najlepsze działanie ma w momencie kontaktu ze skórą i ciepłem naszego ciała. Można go położyć na konkretnym miejscu na ciele, nosić w formie biżuterii lub trzymać w ręce. Na noc można trzymać go pod poduszką. Jeżeli chcemy, żeby cały czas był obok nas - możemy włożyć go do kieszonki na przykład w spodniach czy swetrze. Ważne jest jednak, aby nie przesadzić w intensywności jego stosowania, ponieważ zbyt długi kontakt ze skórą powoduje, że kamień ten musi zostać oczyszczony i ponownie naładowany.

Tak samo jak w przypadku innych kamieni, tak i kamień Księżycowy należy cyklicznie oczyszczać i ładować energetycznie. Częstotliwość oczyszczania uzależniona jest od tego jak intensywnie go używamy. Średnio kamień powinien mieć kontakt ze skórą od kilku do kilkunastu godzin. Zbyt długie trzymanie go przy ciele może spowodować, że kamień nie będzie nam pomagał, a nawet może przekazywać nam złą energię. Na szczęście dbanie o ten kamień nie jest trudne. Oczyszczanie należy robić pod bieżącą wodą. Naładować go możemy światłem Księżyca (najlepszy efekt będzie podczas pełni). Później możemy ponownie korzystać z jego mocy.

Wiele kultur uznawało i nadal uznaje go jako święty kamień. Jego właściwości są bardzo skierowane ku kobietom i aż szkoda z nich nie korzystać. Jest to strażnik snów, pobudzacz intuicji, wzmacniacz uczuć. Mając go obok siebie kobieta czuje się atrakcyjniejsza i pewniejsza siebie. Nie czekaj więc i poznaj jego cudowne właściwości. Sprawdź czy kamień księżycowy przysłuży się również Tobie.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji