widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-02-11

Astrologia Indian - jakie zwierzę w Tobie drzemie?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Astrologia Indian - jakie zwierzę w Tobie drzemie?" .Dla Indian niezwykle duże znaczenie miały zwierzęta. Często używane były jako symbole różnych cech i zachowań. Wierzono, że w zwierzętach ukryte są duchy przodków. Obserwowano je i nazwami zwierząt nazywano również poszczególne cechy ludzkie. Sokole oko, sprytny jak lis, silny jak niedźwiedź. Indianie żyjąc tuż obok zwierząt, bardzo dobrze je poznali. Stworzyli na tej podstawie także swój własny horoskop. Horoskop ten, w zależności od daty urodzenia, "łączył" poszczególną osobę ze zwierzęciem opiekunem. Indianie wierzyli i nadal wierzą, że data narodzin nie jest ani trochę przypadkowa. To celowe połączenie naszej duszy ze zwierzęcą - nadanie określonych, istniejących w przyrodzie cech nowemu człowiekowi. Horoskop ten - jak dobrze znany nam Zodiak - zakłada 12 znaków, które są reprezentowane przez różne zwierzęta. Sprawdź jakie zwierzę w Tobie drzemie.

Urodzeni od 22 grudnia do 19 stycznia - Gęś

Talizmanem Gęsi jest kwarc. Najbardziej sprzyjającą rośliną brzoza, natomiast kolorem są biel i srebro. Gęś najlepsze relacje ma z Bobrem, Niedźwiedziem i Krukiem.

Osoby spod znaku Gęsi są spokojne, bezkonfliktowe i pracowite. Najlepiej czują się w swoim własnym domu w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Dobrze odnajdują się w roli osoby zajmującej się domem. Pomimo tego, że nie szukają kłótni i problemów to zawsze staną w obronie swoich bliskich. Ciężko jest zaskoczyć Gęś, śmiało można powiedzieć, że jest to osoba przygotowana na dosłownie wszystko.

Urodzeni od 20 stycznia do 28 lutego - Wydra

Talizmanem Wydry jest czyste srebro. Najbardziej sprzyjającą rośliną osika, natomiast kolorem jest srebrny. Wydra najlepsze relacje ma z Krukiem, Jeleniem i Orłem.

Wydry są towarzyskie otwarte i szukające przygód. Nie dla nich siedzenie w domu na kanapie z pilotem do telewizora czy takie przyziemne czynności jak na przykład sprzątanie. Wydry muszą być w centrum uwagi. Są to osoby otwarte i szczere, które robią to co chcą, a nie co im każą. Osoby spod tego znaku są bardzo samodzielne i bardzo dobrze dostosowują się do tego, co zastaną w życiu.

Urodzeni od 19 lutego do 20 marca - Wilk

Talizmanem Wilka jest turkus. Najbardziej sprzyjającą rośliną platan, natomiast kolorami są odcienie niebieskiego i zielonego. Wilk najlepsze relacje ma z Orłem, Krukiem i Jeleniem.

Wilki są niezwykle ufne i przyjacielskie. Gdy ktoś znajduje się w potrzebie to znajdzie się tam i Wilk. Bardzo cenią sobie życie w grupie, którą tworzy rodzina i przyjaciele. Uwielbiają spędzać czas w swoim domu, w miejscach, które znają, z kochającymi ludźmi. Nie przepadają za zmianami. Lubią pomagać i nie chcą nikomu odmawiać pomocy. Nie oczekują niczego w zamian. Bezinteresowność i łatwowierność często powoduje, że inni chcą wykorzystać ich dobroć.

Urodzeni od 21 marca do 20 kwietnia - Sokół

Talizmanem Sokoła jest opal. Najbardziej sprzyjającą rośliną mlecz, natomiast kolorami są żółty i zielony. Sokół najlepsze relacje ma z Łososiem i Sową.

Sokoły są bardzo zorganizowane i mają jasno określony cel, do którego wytrwale dążą. To urodzeni przywódcy. Rządzą wszystkim i wszędzie. Kochają wyzwania i trudne zadania, choć nie zawsze sami je dla siebie wybierają. Nie znają za to strachu. Potrafią szybko decydować i uwielbiają mieć ostatnie zdanie we wszystkim. Niekiedy nawet wtedy, gdy temat rozmowy jest im zupełnie nieznany. Są to silne i pewne siebie osoby.

Urodzeni od 21 kwietnia do 21 maja- Bóbr

Talizmanem Bobra jest chryzokola. Najbardziej sprzyjającą rośliną kamasja, natomiast kolorami są niebieski i żółty. Bóbr najlepsze relacje ma z Niedźwiedziem, Gęsią i Dzięciołem.

Bóbr zawsze jest w stanie dopasować się do sytuacji. Nie ważne gdzie rzuci Go los i tak szybko się zaaklimatyzuje. Nie lubi pracować w zespole, najbardziej ufa i polega na sobie samym. Są to osoby dość praktyczne i zorganizowane. Chcą, aby wszystko szło po ich myśli. Nie lubią również czekać, ponieważ wolałyby mieć wszystko od razu. Przyjaciół dobierają na spokojnie, na początku z dużą dozą niepewności i ostrożności. Bobry jednak są bardzo stałe w swoich uczuciach.

Urodzeni od 22 maja do 21 czerwca - Jeleń

Talizmanem Jelenia jest agat. Najbardziej sprzyjającą rośliną krwawnik, natomiast kolorami są żółty i niebieski. Jelenie najlepsze relacje mają z Krukiem i Wydrą.

Jeleń jest bardzo otwarty i komunikatywny. Szybko i sprawnie potrafi zawrzeć nowe znajomości. Osoby spod tego znaku lubią aktywność i towarzystwo innych ludzi. Nuda i monotonia ich męczy. Lubią wyzwania i ciągłe zmiany. Nie są w stanie ciągle robić tego samego, potrzebują bodźców i nowości. W towarzystwie rozkwitają. Są wszechstronni i uzdolnieni. Ciągle się rozwijają i ulepszają swoje talenty. Jelenie nie znoszą nudzić się w życiu.

Urodzeni od 22 czerwca do 22 lipca - Dzięcioł

Talizmanem Dzięcioła jest karneol. Najbardziej sprzyjającą rośliną dzika róża, natomiast kolorem jest róż. Dzięcioł najlepsze relacje ma z Bobrem, Wężem i Wilkiem.

Dzięcioły są niezwykle emocjonalne. Nawet, jeżeli tego na pierwszy rzut nie widać, to wszystko to, co się dzieje przeżywają w środku. Każde słowo i działanie rozpamiętują i rozdrabniają na pomniejsze części. Bardzo przejmują się tym, co powiedzą inni. Nawet po wielu latach dalej boli ich to, co ktoś im powiedział. Często nie są w stanie samodzielnie decydować, pozwalają innym wziąć ich życie w swoje ręce. Są to osoby nieśmiałe i niepewne siebie, ale ta emocjonalność może im niekiedy pomóc. Osoby spod tego znaku dobrze odnajdują się w pomaganiu i opiekowaniu się innymi.

Urodzeni od 23 lipca do 23 sierpnia - Łosoś
Talizmanem Łososia jest granat. Najbardziej sprzyjającą rośliną malina, natomiast kolorem jest czerwień. Łosoś najlepsze relacje ma z Sową i Orłem.

Osoby urodzone pod znakiem Łososia ponad wszystko uwielbiają wyzwania. Nie dla nich łatwe i osiągalne cele. Oni muszą dążyć do czegoś niezwykłego, nawet jeżeli będzie to szalenie trudne. Nie boją się płynąć pod prąd, a Ich poprzeczka jest ponad innymi. Zawsze dalej, wyżej i szybciej. Są ambitne, pewne siebie i swoich możliwości. Zawsze i wszędzie lubią rządzić, decydować i stawiać na swoim. Mają duże pokłady energii i determinacji.

Urodzeni od 24 sierpnia do 23 września - Niedźwiedź

Talizmanem Niedźwiedzia jest ametyst. Najbardziej sprzyjającą rośliną fiołek, natomiast kolorem jest brąz i fiolet. Niedźwiedzie najlepsze relacje mają z Gęsią i Bobrem.

Niedźwiedź lubi spokój i harmonię. Są to osoby, które wiedzą czego chcą i twardo stąpają po ziemi. Swoje życie planują w dość dużych szczegółach, najbardziej lubią jak wszystko idzie po ich myśli i gdy mają wpływ na wszystko wokół. Lubią pracować w ciszy, bez presji czasu czy też przełożonego nad głową. Są to osoby skrupulatne i pracowite. Najlepiej czują się w miejscach, które znają. Nie przepadają za poznawaniem nowych miejsc i osób. Niedźwiedzie są również cierpliwe i empatyczne.

Urodzeni od 24 września do 23 października - Kruk

Talizmanem Kruka jest jaspis. Najbardziej sprzyjającą rośliną dziewanna, natomiast kolorem jest żółty i niebieski. Kruk najlepsze relacje ma z Gęsią i Bobrem.

Kruki nie boją się zmian, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, gdy to oni chcieli tej zmiany i na nią się zdecydowali. Mają dużo energii i chęci do działania. W towarzystwie nie odnajdują się od razu, potrzebują trochę czasu, aby się zaaklimatyzować. Jednak, gdy to się już stanie, to przyciągają ludzi swoim urokiem. Osoby spod tego znaku mają dobre wyczucie piękna, są wrażliwe i delikatne. Ich dusza jest bardzo emocjonalna, więc zdarza się również, że kruki są niestałe w uczuciach lub po prostu kochliwe.

Urodzeni od 24 października do 22 listopada - Wąż

Talizmanem Węża jest malachit. Najbardziej sprzyjającą rośliną oset, natomiast kolorami są pomarańcz i fiolet. Wąż najlepsze relacje ma z Wilkiem i Dzięciołem.

Osoby urodzone w znaku Węża są bardzo wytrzymałe. Wielu by się już poddało, ale nie oni. Nawet, gdy niemal wszystko Im nie sprzyja, to i tak wytrwale dążą do założonego celu. Są to osoby, które kochają analitykę i kierują się logiką. Obserwują innych, wyciągają wnioski, szybko poznają intencje i zamiary drugiej osoby. Dzięki temu potrafią bardzo zranić wroga - trafiając go w najczulszy punkt. Węże cenią sobie spokój i ciszę. Z natury są spokojne i poukładane, lecz potrafią również długo chować urazę.

Urodzeni od 23 listopada do 21 grudnia - Sowa

Talizmanem Sowy jest obsydian. Najbardziej sprzyjającą rośliną świerk, natomiast kolorem jest czerń i złoto. Sowa najlepsze relacje ma z Orłem i Łososiem.

Sowy są bardzo mądre i zdecydowanie są tego świadome. Uwielbiają rozmowy, ale tylko z osobami równymi sobie. Niekiedy się wywyższają i przechwalają. Mają poczucie, że mogą innym powiedzieć o tym jak powinno się żyć. Szybko zmieniają zainteresowania. Nawet, jeżeli coś zaczęły robić, to rozmyślają się i nie dokańczają. Osoby spod znaku Sowy polegają zawsze na sobie, ciężko jest im przyjąć opinię innych, bo twierdzą, że zawsze wiedzą najlepiej. Sowy jednak doskonale odnajdują się w życiu i są ciekawe nowości. Z reguły są również stałe i oddane w uczuciach.

Świat zwierząt i ludzi jest całkowicie odmienny, a jednak często splata się ze sobą. Indianie to zauważyli i poprzez własną obserwację - nadali różne cechy zwierzęce ludziom. Ich wiara, że data urodzenia nie jest tylko obojętną cyfrą doprowadziła do tego, że przypisali w zależności od tej daty do każdego człowieka jego zwierzęcego opiekuna. Rodząc się w konkretnym znaku nabywamy cech swojego opiekuna. Pomyśl o sobie i swoich najbliższych. Dołącz do nich zwierzęta i ich cechy. Może odkryjesz w sobie nowe cechy, których nie byłeś świadom?


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji