widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-02-27

Runa Perthro - brama do wiedzy i realizacji marzeń

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa Perthro - brama do wiedzy i realizacji marzeń"Runa Perthro wyglądem przypomina literę ,,C" z wygiętymi końcami na boki. Jest to symbol naszego przygotowania, wyboru, podjętej decyzji. Jest niczym rzucenie kośćmi. Pokazuje nasze przeznaczenie, odkrywa rąbek tajemnicy naszej przyszłości i jednocześnie potrafi wskazać ścieżkę jaką powinniśmy podążać. Wystarczy ją zrozumieć. Jest to runa energetyczna, która jest ściśle związana z naszym losem. Symbolizuje ona przeznaczenie, karmę, wyrok i naszą własną podświadomość. Ma za zadanie przypomnieć nam cel naszego życia i pomóc do niego dążyć.

Jeżeli tylko tego chcesz, to masz na wyciągnięcie ręki swoją przyszłość. Pomoc w wyborze i wsparcie przy podjęciu decyzji. Możesz skorzystać z tej runy, aby wydobyć moc kreatywną, twórczą i artystyczną duszę. Dostaniesz dostęp do prastarej wewnętrznej wiedzy. Runa Perthro opowiada o zawiłych ścieżkach życia i naszym losie. Ma za zadanie nie tylko przypomnieć, lecz również pokazać cel naszego życia. Wydobywa to, co znajduje się w ukryciu.

Nasz życiowy cel jest zapisany w nas samych i czeka na odkrycie. Właśnie ta runa pokazuje drogę naszej duszy w tym wcieleniu. Musimy tylko pozwolić sobie na zaakceptowanie tego, że nasz cel jest już zdefiniowany i zaufać runie. Nawet jeżeli pierwotnie wyda nam się, że nasza podświadomość szaleje i coś jest niemożliwe, to musimy pozwolić sobie działać i odkrywać to, co zostało nam przypisane. Tylko w ten sposób spełnimy nasze założone cele.

Runa Perthro działa na nasze zdrowie. Przede wszystkim poprawia wzrok, lecz także wzmacnia odporność naszego organizmu. Wspiera przy różnego rodzaju problemach nadnerczy. Pomaga również lepiej poradzić sobie z samotnością i depresją. Wspiera pogodzenie się z przeszłością i przepracowanie problemów. Jednak to nie wszystko. Runa ta pomaga także uwolnić się od nałogów. Hamuje potrzeby, pomaga zająć się czymś innym i wzmacnia silną wolę.

Runa Perthro może być wykorzystywana jako talizman. W takiej formie wspiera wszystkie działania kreatywne, pomaga w zadaniach jakich się podejmujemy. Chroni przed złą energią, fałszywymi ludźmi i samotnością. Kieruje nas do naszego przeznaczenia. Niekiedy prowokuje nawet sytuacje, które szybciej doprowadzą nas do celu. Opiekuje się. Dba i chroni. Pozwala sięgnąć prastarej prawdy - otwiera bramę do wiedzy.

W przypadku wróżenia z runy Perthro - tak jak w przypadku innych run - wszystko zależy od jej ułożenia.

Perthro w pozycji naturalnej pokazuje szczęście, radość i optymizm. Wskazuje rozwiązania konfliktów, oznacza koniec problemów. Może oznaczać przypływ pieniędzy, dobre decyzje i realizację naszych planów. W przypadku zdrowia - uspokaja, pokazuje, że wszystko jest w porządku i nie ma się czym martwić. Jeżeli aktualnie chorujemy, to zwiastuje koniec chorób. W pracy oznacza dobry czas. Rozwój, awanse, szacunek i docenienie. W przypadku miłości zwiastuje wsparcie, porozumienie, stabilizację i bezpieczeństwo. Relacje między partnerami poprawią się, będzie więcej romantyzmu i miłości.

Perthro w pozycji odwróconej jest ostrzeżeniem. Jest to znak, że coś złego może się przytrafić we wszystkich aspektach życia o jakie pytamy. Należy zwrócić szczególną uwagę na swoje życie i być przygotowanym na różne problemy. Możemy mieć kłopoty. Nagle możemy mieć nieoczekiwane wydatki. Niemalże wszystkie decyzje okażą się błędne. W przypadku zdrowia mogą pojawić się choroby, a także błędne diagnozy. W pracy będzie ciężej, mogą pojawić się nieporozumienia, konflikty, a nawet obmowy i rzucanie kłód pod nogi przez naszych współpracowników. W miłości również może nie być to najlepszy czas. Nieporozumienie, brak akceptacji, wypalenie miłości, brak namiętności. Przede wszystkim trzeba się uzbroić i być przygotowanym na gorsze czasy, które zapowiada nam tak ułożona we wróżbie runa. Nie trzeba jednak martwić się na zapas - cierpliwość, rozwaga i intuicja zawsze pomogą nam wyjść z tych problemów.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji