widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-05-22

Anielskie kolory - jak je stosować i w jaki sposób mogą nam pomóc?Każdy Anioł ma swoją barwę. Tak naprawdę kolor ten powodowany jest jego specyficzną energią i płynącym od Istoty światłym. Każda barwa ma natomiast swoją indywidualną, wyjątkową wibrację, która ma na nas konkretny wpływ. Nawet jeżeli się na tym nie znamy, to i tak energia Anioła na nas działa. Jednak jeżeli dobrze poznamy ich moce, to będziemy mogli odpowiednio na wpływać na siebie samych, a także na nasze otoczenie. Tylko świadomy wybór kolorów spowoduje, że wibracje oraz energia Aniołów będzie wpływać na nasz rozwój tak, jak my tego chcemy. Każdy kolor odpowiada za jeden obszar skupienia, nad którym możemy pracować. W każdym obszarze swoją pomoc niosą Aniołowie. Poniżej najważniejsze Anielskie kolory, które pozwolą Ci pracować z tą silną energią.

Biel
Biel to czystość w najdoskonalszej postaci. Kolor biały jest kolorem szczerości i uczciwości. Anioły spod białego światła chronią nas i oczyszczają. Oczyszczone przez nie może zostać zarówno ciało jak i duch. Warto pracować z tym kolorem po okresie różnego rodzaju chorób, przy problemach ze skołatanymi nerwami, a także po kłótniach czy nieporozumieniach. Ta barwa pozwala nam zacząć coś od nowa, otwiera nową kartę, nowy początek. Biel warto również stosować przy medytacji, w której skupiamy się na wydobyciu z nas najlepszych cech i talentów. Często błędnie się uważa, że kolor biały jest pozbawiony mocy, że jest to brak koloru i nicość. Odpowiednio stosowana barwa może zadziałać równie dobrze lub nawet i lepiej niż inne kolory.

Czerń
Czarny wbrew pozorom nie jest negatywnym kolorem. Często kojarzy się z zerwaniem, końcem, a nawet samą śmiercią. Jednak tak naprawdę jest to kolor reinkarnacji, zmiany, zerwania z czymś, co jest dla nas szkodliwe. Jest to kolor tajemnicy i ochrony. Dba o osobę z nim pracującą, chroni ją przed negatywną energią i ludźmi z nieczystymi intencjami. Jest jak gąbka, która ma za zadanie wyłapać wszystko, co nam może zagrażać. Uczy odkrywania nowych rzeczy, zmieniania się i pogodzenia się, że wszystko wokół też się musi zmienić. Czerń stosowana jest głównie w działaniach magicznych skierowanych na zerwaniu z nałogami i szkodliwymi relacjami, lecz ma również swój udział w oczyszczaniu energetycznym. Ta barwa powinna jednak być stosowana bardzo umiejętnie, najlepiej pod okiem doświadczonego ezoteryka, ponieważ nieumiejętne wprowadzenie wibracji czerni potrafi również skutkować negatywnie.

Niebieski
Niebieski kolor to esencja harmonii. Spokój, jedność, równość i równowaga. Pomaga on zrozumieć drugiego człowieka, dostrzec jego prawdziwe zamiary i wydobyć z niego prawdę. Odróżnia szczere intencje od kłamstw. Pozwala przedstawić innym swoje własne zdania i bronić go w odpowiedni sposób. Dodaje pewności siebie i poprawia nasze zdolności komunikacyjne. Niebieski Anioł pozwala pracować nad wewnętrznym spokojem i cierpliwością. Pokazuje, że możemy do wszystkiego dotrzeć poprzez spokój i cierpliwość. Zmniejsza poczucie chaosu i nadpobudliwość, łagodzi skołatane nerwy i pozwala poukładać myśli.

Zieleń
Zielony Anioł dodaje do naszego życia przede wszystkim sił witalnych i energii do działania. Pozwala zregenerować siły i skupić na chwili obecnej. Uczy jak dobrze odpoczywać, aby odnaleźć siebie w wirze codziennych wydarzeń. Anioł spod tego koloru uczy pewności siebie, pomaga odnaleźć swoje talenty i odkryć mocne strony charakteru. Jest to również kolor bogactwa i szczęścia. Zieleń jest szeroko wykorzystywana w działaniach magicznych, które mają nas w jakiś sposób umocnić, pomóc odnaleźć cel w życiu, dodać szczęścia, wzmocnić nasze zdrowie, a także przyciągnąć dostatek. Pracować z tym kolorem powinny też osoby starające się o dziecko - wibracja zieleni wzmacnia bowiem płodność.

Czerwień
Czerwień to kwintesencja żywiołu ognia - namiętność, zdecydowanie i pasja. Dodaje energii, siły, zaangażowania i zmusza nas do działania. Pracując z tym kolorem Anioł Czerwony pcha nas do przodu i dodaje rozpędu. To kolor pobudzenia, mocy i ruchu. Nie służy on do relaksu i nie dla każdego jest odpowiedni. Czerwień pokazuje, że wszystko jest dla nas możliwe, wystarczy tylko ruszyć z miejsca. To także kolor popędu seksualnego, miłości fizycznej i psychicznej. Dodaje pikanterii w związku, pozwala poznać fantazje swoje i partnerów. Bardzo dobrze działa w mocno ugruntowanych związkach, lecz nie jest korzystna, kiedy relacja jest niepewna. Czerwień kojarzona jest z miłością, lecz w działaniach magicznych stosowana jest niekiedy błędnie, ponieważ potrafi ,,podsycać" nieporozumienia i zaostrzać problemy. Powinna być stosowana przemyślanie. W kwestii wykonywania rytuałów i zaklęć miłosnych o wiele bezpieczniejszym kolorem jest róż.

Żółty
Żółty Anioł niesie radość i poprawia naszą samoocenę. Pracowanie z tym kolorem dodaje optymizmu i uśmiechu. Pozwala dojrzeć promyk szczęścia nawet w najtrudniejszych chwilach życia. Pozwala nam dotrzeć do swojej podświadomości i usłyszeć swoje wewnętrzne ja. Dodaje energii, kreatywności i spontaniczności. Rozbudza naszą empatię i uczy nas tolerancji. Kiedy brakuje nam pewności siebie, nasza kariera i życia stoją w miejscu, oraz brak nam energii - zaprzyjaźnijmy się z żółtą wibracją. Dodatkowo kolor ten pobudza intelekt i ułatwia uczenie się, przez co doskonale sprawdza się na ścianie przy biurku - w pokojach u dzieci, młodzieży, studentów czy projektantów.

Srebro
Srebrny Anioł reprezentuje kobiecość, siłę i intuicję. Praca z tym kolorem pozwala zachować neutralność, zdrowy osąd i otwartość. Srebro, to czysta energia księżycowa, która pomaga nam uspokoić się i zastanowić nad tym co mamy i co możemy mieć. Pozwala zaplanować swoje dalsze cele i wyzwania. Przestajemy się bać i wiemy dokąd zmierzamy. Nie zamykamy przed sobą drzwi, nie palimy mostów i świadomie decydujemy o sobie. Czujemy jakbyśmy wszystko mogli zrobić. Jest to także kolor błogosławieństwa i łaski. Srebro stosowane jest w rytuałach ochronnych, partnerskich oraz zdrowotnych. Wibracja koloru sprzyja również osobom dbającym o samorozwój oraz kobietom pragnącym zajść w ciążę.

Złoto
Złoty kolor oznacza obfitość, siłę i pewność siebie. Praca z tym kolorem daje nam możliwość otworzenia się na wiedzę i dostąpienie oświecenia. Wibracja złota sprawia, że czujemy się lepiej w swojej skórze, łatwiej przychodzi nam komunikowanie się z innymi i zawieranie nowych znajomości. Jesteśmy pewniejsi swoich prawd i osądów. Potrafimy innych przekonać do swoich racji, lecz nie robimy tego w sposób brutalny. Kolor ten ułatwia dostęp do swojej podświadomości i duszy. Wzmacnia i stabilizuje relacje - nie bez powodu obrączki są najczęściej złote. Wibracja złota pomaga także w kontakcie z Aniołami Przewodnikami oraz sprzyja rytuałom zawodowym i finansowym.

Róż
Różowy kolor symbolizuje miłość i piękno. Jest bezinteresowny, niewinny i urokliwy. Dzięki niemu głębiej czujemy współczucie do innej osoby, potrafimy nieść pomoc i troszczymy się o innych. Jest niczym nieskazitelna miłość matki do dziecka. Róż dodaje subtelności, wrażliwości, łagodności, a także rozbudza uczucie pomiędzy partnerami. Pozwala przeciwdziałać problemom, kłótniom i stresom. Praca z tym kolorem pozwala także dostrzec piękno otaczającego nas świata, patrzymy niczym przez pryzmat różowych okularów, wszystko wydaje nam się przynajmniej trochę lepsze niż wcześniej. W działaniach magicznych przede wszystkim ma szerokie zastosowanie miłosne.

Fiolet
Fioletowy Anioł pomaga pracować nad naszą duchowością i współgra z energią czakry koronnej. Ułatwia skoncentrowanie się i wyciszenie. Fiolet jest to kolor wizjonerski i marzycielski. Potrafi zainspirować i zauważyć coś, co wcześniej było pomijane. Ułatwia dostosowanie się do danego etapu w życiu i znalezienie w nim sensu czy celu na przyszłość. Jest to kolor ambicji i prestiżu, lecz również tajemnicy i głębokiej duchowości. Ułatwia osądy etyczne - potrafimy dzięki niemu zauważyć czy przypadkiem nie naciągnęliśmy naszych zasad. Rozwija poczucie jedności i harmonii z Wyższymi energiami, a także uczy nas tolerancji. Fiolet nie jest jednak odpowiednim kolorem dla osób depresyjnych i introwertycznych, ponieważ podsyca on w nas tego samego typu energie.

Pomarańcz
Kolor pomarańczowy to połączenie optymizmu i radości koloru żółtego oraz energii i chęci działania koloru czerwonego. Pomarańczowy Anioł dba o naszą kreatywność, pobudza nas do wymyślana twórczych rozwiązań i szukania możliwości samorealizacji. Dodaje chęci nie tylko do tego, aby zacząć działać, lecz również do tego, aby to działanie dokończyć. Dodaje siły, energii i motywacji. Jest to także idealny kolor do pracy przy zmianach życiowych - szczególnie, gdy jest to związane z poznaniem nowych ludzi. Pomarańczowy kolor ułatwia nawiązywanie znajomości i współpracy z innymi. Poprawia komunikację i pozytywnie nastraja. Szczególnie wskazany jest dla osób zmagających się z chronicznym zmęczeniem oraz brakiem motywacji.

Każdy kolor ma swoje wyjątkowe znaczenie. Pracując z nim zapraszasz Anioła, z odpowiednią wibracją, aby pomógł Ci przepracować konkretne rzeczy. Energia koloru przenika do Ciebie i Twojego otoczenia. Często dzieje się to niezauważalnie i małymi krokami coś zmienia. Znając energie kolorów możesz pomóc sobie i skupić się na konkretnej dziedzinie, którą chcesz rozwinąć lub poprawić. Możesz dodać sobie energii i sił, wyciszyć się lub spojrzeć na świat przez różowe okulary. Wszystko zależy od tego czego w danym momencie najbardziej potrzebujesz.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji