widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-05-30

Sprawdź czy jesteś Wysłannikiem Światła - krótki przewodnikLightworker zwany również Wysłannikiem Światła, to ktoś niezwykły. Można rzec, że jest nie z tej Ziemi, chociaż bardziej prawdziwe będzie określenie, że jest dla tej Ziemi prezentem. Posiada on wiele zalet, talentów i cech, które wyróżniają go spośród tłumu. Może być skromny i delikatny, a jednak wszyscy go dostrzegają. Wysłannicy Światła pojawiają się na Ziemi z wielu powodów. Mówi się, że jest to osoba ze starą duszą. Tak starą, że uczestniczyła ona w tworzeniu tego świata. Teraz ma za zadanie nieść światło i dobro. Ma pomóc wyzbyć się strachu i negatywnych energii. Przybywają w krytycznych momentach dla świata, mają nieść pozytywne wibracje i pomóc wszystko przezwyciężyć.

Niejednokrotnie Wysłannicy Światła nie zdają sobie sprawy z tego, że nimi są. Nie mieli jeszcze możliwości poznać swojej mocy i przeznaczenia. Ich ścieżka nadal jest nieodkryta i wydaje się bardzo tajemnicza, ale to nic nie szkodzi. To jest dość częste wrażenie. Przekonanie się o swojej roli życiowej jest możliwe, kiedy u takiej osoby następuje proces "przebudzania" - na końcu którego dowie się do czego została stworzona. Należy otworzyć oczy i wsłuchać się w swoje wnętrze. Należy poznać siebie i porozmawiać ze sobą sobą. Nie można się bać, tylko należy otworzyć się na możliwość, że to właśnie Ty jesteś wysłannikiem światła - starą duszą, która przyszła na Ziemię, aby jej pomóc. Często proces poznawania siebie może polegać na dojściu do dna - do początku, do źródła. Często takie osoby obierają złe kierunki życiowe, popełniają błędy, wpadają w kłopoty i dopiero jak już wszystko jest zawalone, to uświadamiają sobie kim są i co mają robić.

Wysłannicy Światła mają podstawowe cechy charakterystyczna. Oczywiście nie każdy Lightworker musi spełnić wszystkie te warunki. Nie wszystkie też muszą być również w równym stopniu rozwinięte. Każdy jest różny i indywidualnie ma je rozwinięte. Jednak są one podstawową listą, którą można sprawdzić i przemyśleć, aby poznać siebie i swoje przeznaczenie.

Lightworker jest niezwykle kreatywny. Kocha się rozwijać i uczyć. Potrafi z niczego coś stworzyć. Zawsze widzi coś więcej, nawet jak patrzy na zwykłą i prostą rzecz. Rozwija się w kierunkach plastycznych, w muzyce, tańcu czy śpiewie. Przekazuje poprzez to swoje emocje, energię i intencje. Potrafi innych zatrzymać swoją twórczością i skłonić do przemyśleń. Rozwój jest dla niego bardzo ważny. Chce rozwijać nie tylko siebie, ale zależy mu także na doskonaleniu innych. Lubi czytać, pogłębiać wiedzę, medytować, a także uczyć innych. Posiada także nadprzyrodzone moce jak jasnowidzenie, wróżenie, proroctwo senne czy telepatia. Zdarza się nawet, ze może podróżować poza ciałem.

Często Wysłannik Światła czuje się jakby nie należał do tego świata. Ma poczucie jakby był z innej epoki, a może nawet innej planety. Nie potrafi dopasować się do reszty społeczeństwa. Widać po nim, że nie jest jak ogół. Niejednokrotnie odizolowuje się od innych, przez co ma problem, aby pokazać swoje uczucia takimi, jakimi są w rzeczywistości. Jednak jak już jest siebie świadomy, to tę odmienność przemienia w atut i interesuje nią ludzi. Zawsze ma poczucie, że coś musi zrobić dla innych - dla bliskich, dla dalszych i dla świata. Spieszy się, aby odnajdować to, co negatywne i zamieniać to w pozytywne kwestie i energie. Szuka rozwiązań i tęczy po deszczu.

Lightworker ma swój cel. Musi zmieniać świat. Siebie, otaczających ludzi, osoby jemu odległe, nieznajome, dosłownie wszystkich. Stara się znaleźć wszystkie sprzeczności, problemy i niepowodzenia i zamienić je w coś dobrego. Chce nieść szczęście i radość, rozwiązywać problemy. Jest wrażliwy na innych. Niejednokrotnie odczuwa czyjeś bóle i lęki. Ma bardzo wysoko rozwiniętą umiejętność współodczuwania. Potrafi pocieszyć i pomóc przejść przez trudne chwile. Potrafi wyczuć cudzą energię i odpowiednio na nią zareagować. Nie toleruje przemocy i stara się pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Wysłannik Światła nie jest też obojętny na cierpienia i problemy. Stroni od władzy czy polityki. On ma swoje zadanie, które wykonuje. Nie musi o nim mówić, ani nic obiecywać.

Wysłannik Światła kocha wszystkich. Nie chowa urazy. Stara się pomóc. Gdziekolwiek się znajduje, to przyciąga do siebie ludzi oraz zwierzęta. Tak jakby miał kartkę "podejdźcie, zbliżcie się wszyscy". Czuje się związany z przyrodą, szanuje ją i wszystkie małe istoty. Kocha przebywać na świeżym powietrzu wśród roślin i zwierząt. Czuje się świadomy i dojrzały. W końcu ma starą duszę i musi mieć ona większe doświadczenie życiowe. Jest także kreatorem. To co wymyśli, jest w stanie przywołać do życia. Jego potrzeby są wyłapywane niczym wyraźny sygnał przez wszechświat i spełniane.

Nie ważne jednak czy wszystkie te cechy spełniasz. Zobacz dokąd dotarłeś. Czytasz o wyjątkowych starych duszach i ich możliwościach. Podziwiasz ich za zmienianie świata i niesienie światła. Możesz być więc jednym z nich. Możesz coś zrobić i zmieniać świat. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś niezależnie czy z nalepką Wysłannika Światła czy nie, niósł światło przed sobą - dla siebie i dla innych. Nawet jeżeli okazałoby się, że nie jesteś Lightworkerem, to zobacz ile będziesz mógł zdziałać i jak bardzo zmienić świat. Idźmy więc i zmieńmy świat na lepsze.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji