widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-06-25

Negatywna energia - czy ktoś rzucił na Ciebie klątwę, urok lub zaklęcie?Czasami zdarza się tak, że nagle w naszym życiu zaczyna panować chaos. Nic się nam nie układa albo czujemy się zdecydowanie gorzej. Może to być po prostu zrządzenie losu, zwykły przypadek, ale może być też coś innego - energetycznego, wręcz magicznego. Winowajcą może okazać się inny człowiek. A wszystko to dzieje się poprzez przekazanie nam negatywnej energii. W jaki sposób? Poprzez klątwę, zaklęcie, przekleństwo, urok czy też złe oko. Mogą one spowodować nieszczęścia, niepowodzenia, choroby, a w najgorszych sytuacjach nawet śmierć. Tego typu energie potrafią spowodować całą serię negatywnych zdarzeń. Nie tylko prowokują nasz los, lecz również zmieniają nasze postrzeganie świata oraz innych ludzi. Kto może rzucić klątwę? Szaman, wróżka, czarownica, a także inne osoby "panujące" nad energią. Niestety mogą to również zrobić "zwykli" ludzie, którzy próbują działać z magią lub są po prostu "przesiąknięci" silną negatywną energią. Możliwe, że zrobi to ktoś niedoświadczony, niewiedzący z jaką siłą ma do czynienia. Często są to klątwy pod wpływem chwili i silnych emocji. Wypowiedziane przez kogoś nieżyczliwego, zawistnego, złośliwego lub - w przypadku uroku - zanadto nami zachwyconego, zauroczonego. Tak czy inaczej, raz przekazana energia - czy tego chcemy, czy też nie - zostaje w nas, a my często nawet o tym nie wiemy.

Jakie są objawy tego, że ktoś przeniósł na nas negatywną energię? Początkowo mogą one być lekceważone i niewidoczne. Są to małe rzeczy, które łączą się ze sobą i powoli psują wszystko wokół. Te niefortunne wydarzenia wpływają na nasze życie oraz na to, jak postrzegamy świat i innych ludzi. Wszystko zaczyna się sypać. Nie możemy nic zrobić, aby zatrzymać tę wielką machinę. Brakuje sił, aby walczyć, aż dochodzimy do takiego momentu, że po prostu się poddajemy. Najgorszą i najlepszą zarazem wieścią jest jednak to, że te wszystkie klątwy trwają do czasu, póki nie zostaną zdjęte. Kiedy o nich nie wiemy, to może potrwać nawet wiele lat lub całe życie. Kiedy jesteśmy świadomi, to możemy zacząć działać od zaraz.

Każdy z nas będzie miał inne objawy bycia "przeklętym", trzeba to indywidualnie wybadać i sprawdzić. Zła energia może oddziałowywać na różne aspekty naszego życia - zdrowie, finanse, relacje partnerskie czy przyjacielskie, a także wiele, wiele innych. Można jednak działanie klątw podzielić na trzy fazy/kroki.

Faza pierwsza:

jest to faza najczęściej niezauważana. Najczęściej w tym momencie tłumaczymy sobie, że chwilowe pogorszenie jakości naszego życia jest przypadkiem. Tłumaczymy sobie, że przez jakiś czas będą nas czekać trudniejsze momenty. Niekiedy staje się to już łagodną forma depresji lub nerwicy. Zaczynamy być nerwowi i rozdrażnieni, nie potrafimy się skupić, przez co sami psujemy nasze plany. Nie potrafimy się zorganizować i zaczyna brakować nam energii. Pojawiają się także problemy z zasypianiem i samym snem. To skutkuje oczywiście niewyspaniem i ponownie brakiem skupienia. Pojawiają się lęki i obawy. Zaczynamy czuć się gorsi, a nasza samoocena spada.

Faza druga:

drugim krokiem jest silna depresja. Wszystkie wcześniejsze objawy nasilają się. Nie możemy spać, często budzimy się zlani potem, lunatykujemy, śnią nam się koszmary i skacze ciśnienie. W najtrudniejszych przypadkach - zazwyczaj u dzieci - może się nawet pojawić moczenie nocne. Nasila się ból głowy, który nie chce przejść. Nie potrafimy się skupić nawet na chwilę. Zaczynamy się odrywać od rzeczywistości. Możemy czuć kłucie w klatce piersiowej, nierówne bicie serca czy problemy z oddychaniem. Brakuje chęci do pracy, często ciężko jest w ogóle wyjść z łóżka. Może pojawić się brak apetytu lub wręcz przeciwnie niezdrowy apetyt. Psują się relacje z rodziną i przyjaciółmi. Przeklęta osoba odsuwa się od wszystkich i tworzy barierę ochronną przed światem.

Faza trzecia:

to najsilniejsza faza. Jest to całkowita destrukcja. Depresja nie odstępuje już na krok. Pojawia się psychoza maniakalno-depresyjna. W jednaj chwili taka osoba ma pełno siły - zaczyna sprzątać, gotować, ogarniać pracę, po czym nagle zaczyna płakać i chować się pod kocem. Pojawiają się także ataki histerii i furii. Następuje całkowite oderwanie od rzeczywistości. Przeklęta osoba tworzy swój świat, w którym powtarza sobie, że jest beznadziejna i bezwartościowa. Przychodzą także paranoje i psychozy. W tej fazie często dochodzi do samookaleczenia, a nawet do prób odebrania sobie życia. Wszystkie czyny takiej osoby mają doprowadzić do jej destrukcji.

Zauważając u siebie tego typu objawy - pojawiające się bez żadnego konkretnego powodu - należy zacząć działać. Tak jak w pierwszej i drugiej fazie jesteśmy w stanie spróbować pomóc sobie samodzielne, tak w ostatniej najlepiej udać się do kogoś z większą wiedzą. Nie można bagatelizować tego, ponieważ może doprowadzić do całkowitej destrukcji.

Jeżeli jednak objawy nie są zbyt silne, to możemy spróbować samodzielnie zdjąć urok czy klątwę. Po pierwsze należy oczyścić pomieszczenia. Do tego warto użyć kadzideł z białą szałwią lub drewna palo santo. Przewietrz dobrze pomieszczenia, okadź je, a następnie znów przewietrz. Po takim okadzaniu pomieszczeń, czas na oczyszczenie siebie samego. Możesz do tego użyć tego samego kadzidła i skierować ostrożnie dym na siebie, a następnie wziąć zimny prysznic. Możesz także dodać do kąpieli sól morską, poleżeć chwilkę w słonej wodzie i później wziąć zimny prysznic.

Jeżeli podejrzewasz kto mógł rzucić na Ciebie urok lub klątwę, to zrób rytuał wybaczający. Nie jest to prosty rytuał, jednak może całkowicie odciąć od Ciebie przeniesioną złą energię. Zapal świecę, najlepiej białą. Uspokój się i odpręż. Wybacz najpierw sobie wszystkie swoje błędy, zaakceptuj to, że mogłeś je popełnić. Następnie wybacz tej osobie, którą podejrzewasz o przeklinanie Cię. Po wybaczeniu popatrz na życie z wdzięcznością. Podziękuj za to, że jest i że jest piękne. Poczekaj aż świeca się wypali, a jej resztki zakop. Możesz powtarzać ten rytuał do czasu jak poczujesz, że naprawdę przebaczyłeś. Jeżeli to działanie nie zdoła Tobie pomóc, to zdecyduj się na oczyszczanie energetyczne oraz rytuały usuwanie klątw. Zapytaj o radę naszych Ekspertów.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji