widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-08-19

Nie jesteś ciężarem do udźwignięcia - jesteś cudem, który wart jest noszenia przez życie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Nie jesteś ciężarem do udźwignięcia - jesteś cudem, który wart jest noszenia przez życie" przygotowanym przez naszego eksperta MonikaEzoterion.
Tak wiele nas łączy, kiedy działamy z poziomu Serca. Tak wiele nas dzieli, kiedy działamy z poziomu Umysłu.

Nie oceniaj, uszanuj.
Nie lekceważ, okaż zainteresowanie.
Nie obwiniaj, wybacz.
Nie potępiaj, postaraj się zrozumieć.
Nie krzywdź, częściej przytulaj.
Nie krzycz, odnajdź w sobie spokój.
Nie rozpamiętuj, miej wdzięczność.
Nie bój się, miej zaufanie.
Nie uciekaj, zatrzymaj się i odpocznij.
Nie wytykaj błędów, wyciągnij rękę i pomóż.
Nie złość się, naucz się odpuszczać.

Każdego dnia ktoś odbiera sobie życie, bo nasze stare wzorce i schematy stygmatyzują i wpędzają go w poczucie winy, niską samoocenę, ból współistnienia.

Każdego dnia ktoś płacze, bo czuje się odrzucony i niekochany, bo jego wzorce i schematy myślowe każą mu wierzyć, że wszystko czego potrzebuje znajdzie w innych. Tymczasem nosi wszystko w sobie.

Każdego dnia ktoś ratuje komuś życie, bo ma w sobie miłość i szacunek do życia. Dla niego liczy się każdy, bo doskonale wie, że każda istota jest tak samo cenna.

Każdego dnia ktoś choruje, bo zapomina o tym, że siebie przede wszystkim trzeba otoczyć miłością i opieką.

Każdego dnia ktoś cierpi, bo kocha bez wzajemności i nie rozumie, że kiedy odzyska siebie to sam dla siebie będzie całym światem.

Każdego dnia ktoś kocha w ukryciu, bo boi się odrzucenia i jego konsekwencji, bo zapomina, że wszystko uczy go jak mocniej i bardziej kochać i rozumieć siebie i swoje potrzeby.

Każdego dnia ktoś wyciąga rękę na zgodę w nadziei na wybaczenie, podczas gdy jedyne co musi zrobić to wybaczyć sobie i utulić samego siebie.

Każdego dnia świadomie lub nie decydujesz o swoim i czyimś losie. Bądź odpowiedzialny za swoje czyny, słowa i myśli. Obdarzaj siebie i innych miłością, z której pochodzi zaufanie i wdzięczność. Szanuj innych i siebie. Kiedy jest ci źle przyjmij pomoc ale też naucz się o nią prosić w razie konieczności. Bycie słabym i poranionym to nie powód do wstydu, każdemu się zdarza.

Nie jesteś ciężarem do udźwignięcia - jesteś cudem, który wart jest noszenia przez życie

Dobrze, że jesteś.
Bez Ciebie to nie było by to samo.

Monika Szendzielorz


MonikaEzoterion Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jestem do dyspozycji w godzinach 10-18 od pn do pt. Ponieważ pracuję u siebie w salonie nie zawsze mam możliwość odebrać połączenia - w razie czego klikajcie usługę call back :)
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 708 022708 708 022 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0870048 227 184 087 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji