widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 519708 788 519 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0410048 227 184 041 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 041 lub 0048 227 184 041

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
22-00
Wtorek
22-00
Środa
22-00
Czwartek
22-00
Piątek
22-00
Sobota
22-00
Niedziela
niedostępna

Informacje

Słowo o mnie...

Nazywam się Rebeka Luana, mam 49 lat. Ezoteryką zajmuję się od końca lat 90. Technikę, którą stosuję, by zobaczyć i rozwiązać problem, można w skrócie nazwać - Intuicją, a narzędzia, które mi w tym pomagają, są bardzo różnorodne. Podczas kontaktu ze mną otrzymasz unikatowe wsparcie dla rozwiązania nękających Cię życiowych problemów, bez względu na ich rodzaj i długość trwania . Czas naprawić i pożegnać stare - powitać nowe, zdrowsze, lepsze i piękniejsze życie , na które zasługujesz:) Czas poprawić swoje finanse, zdrowie, relacje z bliskimi osobami, przyciągnąć lub zatrzymać partnera/partnerkę.
NIE WRÓŻĘ NA ZDROWIE!


Zapraszam również, do połączenia się ze mną w sprawie HUNY i HOOPONOPONO...

Hooponopono... to hajawski rytuał oczyszczenia i naprawy, który uwolni Cię od pamięci tego, co wydarzyło się w Twojej przeszłości, a zaważyło na tym , jak teraz wygląda Twoje życie. Nasze niepowodzenia biorą się z negatywnych doświadczeń, które nas uwarunkowały i przekonań, w które z jakichś powodów uwierzyliśmy. Dlatego zwrócimy się do boskiej mocy z prośbą o ich uwolnienie i znalezienie się ponownie w stanie ZERO - czyli miejscu, gdzie nie ma żadnych blokad i ograniczeń, i życie nasze zacznie toczyć się szczęśliwym torem.
Przed sesją warto przewietrzyć pokój i zadbać o ciszę - niech nikt i nic nie zakłóca twojego procesu Wyłączyć telewizor i inne tego typu sprzęty . Koniecznie przygotuj LISTĘ PROBLEMÓW, których chcesz się pozbyć, które przeszkadzają w realizowaniu siebie i zdobyciu tego, czego potrzebujesz i pragniesz. Cały proces odbywa się w czasie rzeczywistym i po uzyskaniu połączenia, od razu przechodzimy do oczyszczania .

Jestem również Numerologiem i Astrologiem, wróżę z Kart Tarota. Serdecznie Zapraszam :) Rebeka Luana

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się