widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-08-27

Dotyk Anioła, czyli znamiona na ciele i ich znaczenie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dotyk Anioła, czyli znamiona na ciele i ich znaczenie" .Chyba nie ma człowieka na świecie, który nie miałby chociaż jednego, nawet małego, znamienia na swoim ciele. Jedni są bardziej ,,naznaczeni" a inni mniej, nie zmienia to jednak faktu, że każdy może na sobie zauważyć przynajmniej jedną plamkę. Śmiało można by powiedzieć, że taki nasz urok i koniec. Jednak czy aby na pewno? Skoro mamy już te znamiona, to może jednak coś one oznaczają, są jakąś wskazówką lub podpowiedzią dla nas? W końcu wiele przedmiotów i symboli ma swoje znaczenie, dlaczego więc coś - co jest z nami na zawsze - miałoby go nie mieć? Istnieje przesąd, że jeżeli dziecko urodzi się ze znamieniem na ciele, czerwoną plamką, to znaczy, że dotknął go Anioł. Każde znamię, a dokładniej miejsce, w którym się znajduje ma swoje znaczenie. Najczęściej to właśnie miejsce, w którym znajduje się znamię , symbolizuje mocne strony oraz słabości swojego posiadacza.

Pierwszą grupą są znamiona znajdujące się na głowie. Znamiona po prawej stronie mają osoby mające predyspozycje do zajmowania wysokich, urzędniczych stanowisk. Z lewej strony znamiona symbolizują nieszczęście, niedostatek finansowy oraz problemy w miłości. Znamiona z tyłu głowy oznaczają natomiast słabą silną wolę. Znamiona na włosach, a więc na przykład jedno pasmo innego koloru niż inne, symbolizują mądrość (dawniej osoby takie uznawano za czarownice).

Drugą grupę stanowią znamiona znajdujące się na twarzy. Jeżeli są one na czole po prawej stronie, to oznaczają osobę kreatywną i twórczą. Znamię na czole po lewej stronie symbolizuje osobę nieodpowiedzialną i lekkomyślną. Zmanię na środku czoła w okolicy pomiędzy brwiami oznacza duże powodzenie w miłości, wielu adoratorów i przygód. Znamiona na uszach symbolizują osobę sprytną i osiągającą sukces. Jeżeli znamię znajduje się natomiast na ustach, to taka osoba jest uznawana za bardzo charyzmatyczną i potrafiącą rozmawiać ze wszystkimi. Znamię na nosie oznacza osobę kreatywną, z wrażliwą, artystyczną duszą. Znamię na prawym oku symbolizuje dobrobyt finansowy, natomiast na lewym lekkoducha i kobieciarza (lub flirciarę). Znamię na prawym policzku oznacza pasję i miłość do wszystkiego, a na lewym - trudności finansowe.

Trzecią grupą są znamiona na korpusie. Jeżeli znamię znajduje się na szyi z przodu naszego ciała, to oznacza mądrość, inteligencję i zdrowie. Tył szyi symbolizuje sukces, ale także duże poświęcenie, aby go osiągnąć. Znamiona na plecach oznaczają sporą elastyczność, dostosowanie się do innych, chęć pomocy oraz nie za duże ego. Znamiona na klatce piersiowej często określa się jako te przynoszące pecha i problemy. Jeżeli jednak samo znamię znajduje się na lewej piersi, to oznacza człowieka sukcesu o wielkim sercu. Znaki na prawej piersi przynoszą szczęście, ale także problemy zdrowotne w podeszłym wieku. Znamiona na brzuchu określają chciwość i obżarstwo.

Czwartą grupą są znamiona na rękach i nogach. Znamiona na nogach oznaczają poczucie zależności od innych, nawet jeżeli ktoś mógłby być niezależny. Znaki na udach symbolizują dobrobyt oraz dużą rodzinę. Ślady na stopach oznaczają, że osoba ta wierzy bardziej w czyny, a nie słowa. Znamię na pięcie oznacza zaś łatwość nawiązywania kontaktu. Jeżeli kobieta ma znamię na rękach, to oznacza, że jest ona bardziej skupiona na karierze, a dopiero na drugim planie na rodzinie. U mężczyzn jest odwrotnie - znamię na ręce oznacza większe przywiązanie do rodziny, chęć jej posiadania i potrzebę pielęgnowania ogniska domowego. Niezależnie jednak od płci, znamię na prawym ramieniu oznacza karierę i pieniądze, a lewe ramię symbolizuje trudności finansowe. Znamię na dłoni symbolizuje rzemieślnika i mistrza w swoim fachu, pokazuje ono duże umiejętności i chęć ich wykorzystania.

Znając już znaczenie znamion warto jest przyjrzeć się sobie i dobrze się poznać. W końcu dostaliśmy mapę w postaci swojego ciała i znaków szczególnych na nim. Odkryj je więc i poznaj siebie. Znając swoje silne strony, ale także słabości, lepiej możesz wykorzystać swoje życie. Później możesz też wykorzystać ta widzę patrząc na znamiona znajdujące się na ciałach innych osób. Jeżeli nie czujesz żadnego ,,powiązania" ze swoim znamieniem, to potraktuj powyższy ,,test" jako dobrą zabawę :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji