loading
Wersja mobilna Wyłącz dźwięki

Pomoc

Jak zamówić rozmowę Jak rozmawiać bez rejestracji Jak dzwonić taniej z kraju i z zagranicy Pytania użytkowników
zamknij

Wróżby MagiczneWrota.pl

pozostań zalogowany
Bezpieczna strona

Wróżby MagiczneWrota.pl

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Obsługiwane formy płatności

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Szukaj Wróżki

Ekspert
Metody
Dziedzina
Płeć

Szukaj Wróżki

Szukaj Wróżki


Poniedziałek 24 lipca 2017
  1. Wibracje roku: 1
  2. Wibracja miesiąca: 8
  3. Wibracja dnia:

Autorstwa: Tarociskta Irena

Anioł Dnia
W dniach 17-22.07 patronuje nam Anioł Hehuiah, który jest źródłem życia i zdrowia. Pomaga zrozumieć doświadczenia i przejść najtrudniejsze z nich. Wpływa na nasz spokój wewnętrzny i umiejętność podejmowania decyzji. Medytuj przez 5 dni w godzinach 7.40-8.00 a uświadomisz sobie cel własnego istnienia i przyswoisz energie, które pomogą Ci go zrealizować. Ponadto Hehuiah poszerza naszą intuicję i pomaga zrozumieć istotę życia.Autorstwa: Tarocista Leszek

Przesłanie dnia
Równowaga Sprawiedliwość
Teraz jest czas, kiedy masz wprowadzić równowagę. Równowaga jest wtedy kiedy dbasz o siebie, kochasz i szanujesz. Też akceptujesz i szanujesz innych i sprzymierzasz się z nimi poprzez odpowiedzialne czyny. W ten sposób przyciągasz ludzi podobnych do ciebie. To jest też czas pozytywnego, sprawiedliwego rozwiązania sporów, też prawnych. Jeżeli wokół ciebie jest zamieszanie, które robią inni, albo robisz ty poprzez dumę i egocentryzm, zatrzymaj się. Przywróć harmonię. Wycisz się, odsuń się od ludzi, zachowań, warunków, myśli, które mieszają ci w głowie. Równowaga i sprawiedliwość jest teraz dla ciebie dobra. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw Autorstwa: Tamita


Horoskop

Autorstwa: Agnieszka Bruzgo

Szukaj Wróżki

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Darmowe Wróżby i Horoskopy

słownik ezoteryczny

menu

metody działania

menu

Wróżby online, karty tarota, astrologa, horoskopy

menu

Wróżki MagiczneWrota.pl

Wróżki MagiczneWrota.pl

Wróżby MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne
    Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:
708 588 903 3.69 zł brutto za minutę rozmowy
224 627 903 3.08 zł brutto za minutę rozmowy .
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 627 903 lub 0048 224 627 903
Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconwych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.
Usługi dodatkowe
SMS na 7636 o treści początkowej int.131 koszt to 7.38 zł brutto.
SMS na+48 799 599 539 o treści początkowej int.131
Opłata za SMS w wysokości 5.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).
CHAT koszt to 2.58 zł/min brutto.
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Spotykam się z Wami w telewizyjnych programach ezoterycznych.
Goszczę na Waszych ekranach w programach Tele5, Polonia1, Kino Polska, EZO TV i wielu innych.

Ale najchętniej spotykam się z Wami tutaj w Magicznych Wrotach.

Tu jestem dla Ciebie dostępna praktycznie zawsze, no może z małymi przerwami :)

Od zawsze powtarzam moim Klientom:

"MAGIA JEST W NAS"

Chcecie dowodu ? Oto przypowieść...

Dawno, dawno temu w górach Tybetu zebrali się mędrcy tego świata znający tajemnice mocy człowieka. Wiedzieli, że czasem ludzie robią rzeczy straszne i wykorzystują ową potęgę przeciwko sobie. Postanowili więc ukryć moc człowieka przed nim samym.

Długo medytowali, dyskutowali, szukając najlepszego miejsca na świecie.

Jeden z mędrców powiedział "Ukryjmy tę moc w najgłębszej kopalni świata, zasypmy ją kamieniami i ogromnymi głazami, człowiek tam jej nie znajdzie" ale inni kręcili głowami mówiąc "Człowiek to arcyciekawe stworzenie, lubi badać głębokie pieczary, z pewnością ją znajdzie"

Drugi mędrzec powiedział "Ukryjmy moc człowieka na dnie najgłębszego oceanu, postawmy na straży żarłoczne ryby i niebezpieczne prądy, nie znajdzie jej". Ale inni twierdzili "I tam zagoni człowieka ciekawość i chęć przeżycia przygody, znajdzie ją".

Następny radził, aby moc człowieka umieścić na szczycie najwyższej góry, zasypać ją śniegiem, zakuć w wiecznym lodzie, na straży postawić wicher i mróz, ale i te przeszkody zdawały się być za małym wyzwaniem dla nieposkromionej żądzy zdobywania, od wieków mieszkającej w ludziach.

I kiedy zdawało się, że nie ma już takiego miejsca, gdzie można by ukryć ludzką moc, najstarszy z mędrców powiedział "Ukryjcie tę moc w samym człowieku, tam na pewno nie będzie jej szukał... Do głowy mu nie przyjdzie, że wszystko co najwspanialsze na świecie ma właśnie w sobie"

I tak też zrobili...

A moja praca polega na tym, by pomóc Wam odkryć w sobie tą moc.

Zapraszam do Magicznej Podróży w głąb siebie...

Kim jestem ? Wróżką czy Tarocistką ?

Zarówno Tarocistka jak i Wróżka zajmują się Tarotem - jest on ich narzędziem pracy. Jednak Tarot, jak każde narzędzie ma wiele zastosowań i właśnie sposób wykorzystania różnicuje te dwie profesje.
Jako Tarocistka, widząc problem pokazuję Tobie dlaczego zaistniała dana sytuacja, co do niej doprowadziło i jakie są możliwe scenariusze i rozwiązania. Bo przecież nasze życie jest ciągiem przyczynowo skutkowym, nic nie dzieje się bez powodu. Jeśli uda nam się w porę wyeliminować przyczynę, nie będzie skutków.
Mam nadzieję, że karty Tarota pomogą odpowiedzieć na nurtujące Ciebie pytania.

O co możesz pytać moje Karty Tarota ?

Ty i Twoja przyszłość
Partner Związek Miłość Rodzina
Pieniądze Praca Kariera Rozwój
Związki z otoczeniem
Relacje interpersonalne

Stoisz przed życiowym wyborem ?
Masz wątpliwości ?
Szukasz wskazówki ?
Co przyniesie przyszłość ?

Stawiam na rozwój Twojej świadomości.
Seans jest przede wszystkim ukierunkowany na to, by Tobie pomóc.
Otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

* DYŻURUJĘ RÓWNIEŻ W GODZINACH NOCNYCH
Jeśli problemy spędzają Tobie sen z powiek to proszę zadzwoń.
Postaram się pomóc Tobie.

Czym jest Tarot ?

78 kart Tarota, będących najstarszą księgą wtajemniczenia, przemawia własnym językiem, opisującym wszystkie możliwe związki, relacje i sytuacje.
Współcześnie Tarot pełni kilka funkcji. Jest metodą przewidywania przyszłości, poznawania samego siebie, rozwoju osobowości i ewolucji duchowej.
Tarot to nie tylko prastara wiedza tajemna, to również - a może przede wszystkim - styl życia i filozofia.
Karty Tarota to doskonałe wsparcie dla tych wszystkich osób, które szukają możliwych rozwiązywań życiowych problemów.
Podobnie jak w Astrologii, tak i w Tarocie dziś można wyróżnić dwie ścieżki: mantyczną - czyli wróżebną oraz humanistyczną - która polega nie tylko na podawaniu faktów, ale i konkretnym doradztwie życiowym.

Zapraszam do rozmowy...
Eva Budgusaim

Uważaj na swoje myśli - one stają się słowem
Uważaj na swoje słowa - one stają się czynami
Uważaj na swoje czyny - one stają się nawykami
Uważaj na swoje nawyki - one stają się charakterem
Uważaj na swój charakter - on tworzy Twoje przeznaczenie


10 ostatnich audycji:
Nazwa Opis Długość
Eva Budgusaim dyżury na portalu Magiczne Wrota w trakcie programów telewizyjnych Kochani, zapytujecie mnie na portalach społecznościowych jak można połączyć się ze mną, w trakcie emisji moich programów [...] Brak info.
Eva Budgusaim w telewizyjnych programach ezoterycznych.. Kochani.. Widzowie programów ezoterycznych, w których od kilku lat mam przyjemność gościć, pytają mnie o możliwość osobi [...] Brak info.
Gwiazdy spadają.. Łapcie marzenia.. Nie wiem jak Wy ale ja jak co roku wybieram się na polowanie.. O co chodzi..? Już wyjaśniam.. W jednym ze swoich [...] Brak info.
Specjalnie dla Was Kochani.. Właśnie mija piąta rocznica mojej pracy na portalu Magiczne Wrota i 10 lat zawodowej pracy ezoterycznej.. Z [...] Brak info.
Czakra Gardła - VISHUDDHA Rytuał oczyszczania i energetyzowania z użyciem niebieskiej świecy i Runy Ansuz.. Czakra gardłowa jest siedzibą niższego, czyli praktycznego, umysłu oraz jest wyższym ośrodkiem tworzenia.. Poprzez tę czakrę komunikujemy się, wyrażamy siebie. Łączy ona górne czakry z dolnymi, jest pomostem pomiędzy myśleniem, a czuciem.. Rozwinięta czakra gardła daje zdolność samorefleksji i zrozumienia, że wszystkie rzeczy i zdarzenia niosą jakąś wieść.. VISHUDDHA, zlokalizowana na szyi, tuż nad dołkiem międzyobojczykowym.. Związana z jamą ustną, krtanią, tchawicą, gruczołem tarczycy, układem limfatycznym, uszami, ośrodkiem mowy.. Wpływa na komunikację, twórczość, emocje. Nadmiar energii powoduje gadatliwość, zadufanie w sobie.. Niedobór energii to problemy z mówieniem, brak cierpliwości słuchania innych.. Wyższy rozwój tej czakry rozwija jasnosłyszenie - słyszenie swojego wewnętrznego głosu. Czakra piąta jest połączona z czakrą drugą - sakralną.. Oczyszczanie Czakr i konsultacje osobiste.. Eva Budgusaim.. Brak info.
Nów w Raku.. Kulminacja.. Właśnie Księżyc wchodzi do Raka.. W Moim Magicznym Saloniku rozpoczynam Rytuał Nowiu.. Biała świeca.. Kadzidło księżycowe.. Runy Dagaz, Gebo, Fehu.. Brak info.
Oczyszczanie Czakramu Gardła - Vishuddha.. Czakra piąta znajduje się między gardłem a krtanią, wychodzi z kręgów szyjnych i otwiera się ku przodowi.. Kolor jasnoniebieski a także srebrzysto i zielononiebieski.. Przyporządkowany żywioł: Eter (powietrze).. Zmysł: Słuch.. Symbol: szesnastopłatkowy lotos.. Zasada podstawowa: rezonans bytu.. Przyporządkowanie cielesne: obszar gardła, karku i szczęk, uszy, aparat głosu, tchawica, oskrzela, górny obszar płuc, przełyk, ramiona.. Przyporządkowany gruczoł: tarczyca.. Brak info.
Rytuał Świecy Separacyjnej.. Do Wykonania w Nowiu.. Najlepiej wykonać w wigilię Nowiu Księżyca.. Świeca separacyjna Magoi Agni wykonana jest z naturalnego wosku.. Świeca separacyjna to świeca czerwona w środku, a czarna na zewnątrz.. Ma silne działanie magiczne i rytualne.. Należy z rozsądkiem stosować tego typu świecę.. Świeca separacyjna służy do rozdzielenia dwojga ludzi, dwóch rodzin, lub innych grup, także do oddzielenia osoby od grupy. Najczęściej stosowana jest np. do: - odciągnięcia dziecka od złego towarzystwa - uwolnienia się od toksycznej miłości - wyprowadzenia osoby z grupy, która namawia do uzależnień - odcięcia się od negatywnych wspomnień, oczyszczenia z negatywnych emocji Stosowanie świecy separacyjnej wbrew woli osoby lub grupy należy do czarnej magii, należy więc uważać i z rozsądkiem ją zastosować ponieważ ma silne działanie.. Brak info.
Nów Księżyca w Znaku Bliźniąt.. Nów Księżyca to nie tylko czas na odcinanie się od negatywnych energii i zdarzeń, ale przede wszystkim na oczyszczanie.. Jeśli chcesz dołączyć do rytuału oczyszczania czakr wyślij SMS na 7355 o treści początkowej int.131 Czakra Imię i Data urodzenia.. Ważne do 6 czerwca do północy.. Brak info.
Runa Mannaz.. Oczyszczanie Poziomu Mentalnego.. Wykorzystanie Run w rytuałach oczyszczania i energetyzowania.. Intencja osobista.. Runa Główna Mannaz oraz Gebo, Dagaz i Wunjo.. Brak info.


Eva Budgusaim jest do Twojej dyspozycji telefonicznej lub na chat w godzinach:

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek TAK (24 h z przerwami)
Wtorek TAK (24 h z przerwami)
Środa TAK (24 h z przerwami)
Czwartek TAK (24 h z przerwami)
Piątek TAK (24 h z przerwami)
Sobota TAK (24 h z przerwami)
Niedziela TAK (24 h z przerwami)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym - tak jak działo się to dotychczas. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych i statystycznych. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.