widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-09-16

Co mówi o Tobie dzień tygodnia, w którym się urodziłeś?Nie tylko nasza pełna data urodzenia, ale też sam dzień tygodnia, w którym się urodziliśmy, wiele o nas mówi. Każdy z nas ma aż lub tylko siedem możliwości - siedem dni tygodnia, w których może się urodzić. Przyjście na świat nie jest przypadkiem, chwila narodzin jest naszym początkiem, obdarzeniem nas konkretnymi cechami i umiejętnościami. Wszystko ma tu więc ogromne znaczenie. Zobacz, że ciąża przecież trwa dziewięć miesięcy, wszystko jest opisane i monitorowane, a bardzo ciężko jest określić dokładną datę porodu. Często też - pomimo takiego określenia konkretnej daty przez lekarza - nagle dzieje się coś niespotykanego i narodziny przychodzą wcześniej lub później. Zapytaj więc rodziców, odkop stare kalendarze, sprawdź na kalkulatorach internetowych lub w inny sposób dowiedz się, kiedy się urodziłeś i co to oznacza dla Ciebie.

Poniedziałek.

Osoby urodzone w poniedziałek znajdują się pod wpływem Księżyca. Są to osoby bardzo dobrze dostosowujące się do otoczenia i sytuacji. Nic nie może ich zaskoczyć i niemalże wszędzie się odnajdą. Osoby te znają maniery, potrafią się dobrze zachować, ale co najważniejsze potrafią przekonać otoczenie do siebie tak, że po chwili wszystkim wydaje się, że są w tej grupie od zawsze. Są to osoby lubiące zmiany, pragnące przygód i nowych doświadczeń. Przy nich zawsze jest dobra zabawa. Kobiety urodzone w poniedziałek mają mocny instynkt macierzyński i bardzo dobrze sprawdzają się w roli matki.

Wtorek.

Osoby urodzone we wtorek znajdują się pod wpływem Marsa. Są to osoby bardzo władcze i chcące działać. Nie dla nich jest zwykłe mówienie, oni od razu przechodzą do czynów. Są niczym żołnierze podbijający nowy świat, sprawdzają, podbijają i zabierają dla siebie coraz to nowe miejsca. Często ich pragnienie rządzenia jest tak mocne, że idą po trupach do celu, nic innego dla nich nie jest ważne widząc cel i mogąc go osiągnąć. Są to osoby ambitne, pewne siebie, prawdomówne i kochające wolność. Niemożliwe dla nich nie istnieje.

Środa.

Osoby urodzone w środę znajdują się pod wpływem Merkurego. Są to osoby bardzo wszechstronnie uzdolnione. Uwielbiają się uczyć i poznawać nowe rzeczy. Nie ma dla nich trudnych pytań, czasami potrzebują tylko więcej czasu, by znaleźć odpowiedź. Chętnie poznają nowe dziedziny i się w nich specjalizują. Świetnie odnajdują się w handlu i biznesie. Są to świetni mówcy, którzy swoimi przemowami zjednują ludzi. Są to także osoby bardzo aktywne fizycznie, niepotrafiące usiedzieć na miejscu i ciągle szukające nowego zajęcia.

Czwartek.

Osoby urodzone w czwartek znajdują się pod wpływem Jowisza. Są to osoby bardzo pozytywnie nastawione do świata. Mają bardzo dobry charakter, są dobroduszne, hojne i miłe. Z łatwością osiągają szczęście i bogactwo. W swoim życiu osoby te czują, że mają pewnego rodzaju misję do wykonania. Chcą niejako ulepszyć i poprawić świat, w którym żyją. Świetnie odnajdują się w zawodach takich jak sędzia, dyrektor czy administrator. Lubią, gdy ich działanie ma szerszą skalę i większy zasięg.

Piątek.

Osoby urodzone w piątek znajdują się pod wpływem Wenus. Nie może być inaczej i osoby urodzone w tym dniu - ukochanym przez wielu z nas - mają frywolny charakter. Ich dusza jest artystyczna i kreatywna, kochają taniec i śpiew. Są pewni siebie i swojej wartości. Lubią rywalizować z otoczeniem i walczyć o swoje. Mają dużą fantazję, ale zarazem są to osoby delikatne i łagodne, potrafiące dopasować się do otoczenia. Osoby urodzone w piątek świetnie odnajdują się w pracy związanej z tworzeniem, a więc są świetnymi poetami, aktorami czy też malarzami.

Sobota.

Osoby urodzone w sobotę znajdują się pod wpływem Saturna. Są to osoby bardzo poważne i zdyscyplinowane. Dyscyplinę cenią ponad wszystko. Nie chcą mieć nic przypadkowego i z trudem dostosowują się do niezapowiedzianych zmian. Lubią mieć wszystko ułożone i pod kontrolą. Są to osoby oszczędne, porządne i ostrożne. Są to osoby bardzo wykształcone, elokwentne, walczące na argumenty. Celem ich życia jest poznanie siebie samego i swojego przeznaczenia. Często dla innych wydają się wręcz osobami oziębłymi i nieprzystępnymi.

Niedziela.

Osoby urodzone w niedzielę znajdują się pod wpływem Słońca. Są to osoby lubiące być drogą - Słońcem - dla innych. Są to naturalni wręcz przywódcy, nie muszą się tego uczyć i nabywać, po prostu mają w sobie to ,,coś". Inni chętnie podążają za nimi. Są to osoby o bardzo miłym usposobieniu, szybko zjednujące sobie innych ludzi. Są szczere, otwarte i prawdomówne. Lubią mieć wszystko pod kontrolą, jeżeli się czymś zajmują, to chcą być specjalistami w tej dziedzinie. Są to także osoby bardzo lojalne i wspaniałomyślne.

Znając już planetę pod wpływem której żyjemy i poznając swoje podstawowe usposobienie - możemy nauczyć się czegoś nowego o sobie. Oczywiście życie może nas zmienić i niektóre cechy się ukryją, ale to nie zmienia faktu, że od nich zaczęliśmy i właśnie je możemy odkryć na nowo. Poznaj więc siebie, zobacz jak wiele masz wspólnego z innymi osobami urodzonymi w tym samym dniu co Ty. Odkryj też cechy swoich dzieci, partnera czy przyjaciół. Poznaj siebie i innych na podstawie dnia tygodnia, w którym się urodzili.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji