widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-03-04

Księżycowa woda - magiczna mikstura, którą stworzysz samodzielnieKsiężycowa woda, to magiczna mikstura, którą jest w stanie zrobić dosłownie każdy. Nie są tu potrzebne ani specjalne umiejętności, ani też kosztowne narzędzia. Potrzebne będzie tylko odpowiednie przygotowanie i przestrzeganie kilku zasad, które zostaną za chwilę przedstawione. Zacznijmy jednak od podstawowego pytania, a więc: po co przygotowujemy wodę księżycową? Do czego można jej użyć i na co ona działa?

Księżycowa woda oddziałuje zarówno na ciało w sensie fizycznym jak i mentalnym - wpływa na naszego ducha. Pomaga ona zharmonizować czakry, podnosi poziom energii , a także pozwala wyzbyć się blokad energetycznych gromadzących się w ciele. Oczyszcza skórę i pomaga w leczeniu chorób skórnych. Woda księżycowa pomaga odnaleźć harmonię i spokój. Dzięki niej możesz łatwiej się zrelaksować. Miksturę można także stosować do rytuałów, żeby wzmocnić swoje prośby i błogosławieństwa. Woda księżycowa służy także do oczyszczania amuletów i kamieni. Co ciekawe wodą księżycową można także podlewać kwiaty - będą wtedy bujniej rosnąć.

Masaru Emoto eksperymentował z wodą. Chciał on sprawdzić jak zwykła woda reaguje na otoczenie. Czy otoczenie może też na nią wpłynąć. Przy tym eksperymencie odkrył, że dźwięki, obrazy, myśli, słowa oraz emocje wpływają na wodę. Woda odzwierciedla to co wchłonie - poprzez swój kształt. Ta naładowana pozytywnie krystalizuje się w piękne formy. Negatywne obrazy i dźwięki powodowały, że woda była niekształtna, a wręcz brzydka. Można więc założyć, że woda jest bardzo mocnym nośnikiem informacji. Zacznijmy więc instruktaż jak przygotować magiczną wodę księżycowa.

Po pierwsze, ważne jest odpowiednie przygotowanie. Musisz sprawdzić kiedy będzie następna pełnia, żeby odpowiednio wcześniej przygotować zarówno siebie jak i potrzebne przedmioty. Zacznijmy od siebie. Skoro woda "zabiera" z otoczenia energię, to Twoja własna energia też musi być pozytywna. Wyśpij się, zrelaksuj, poćwicz i medytuj. Postaraj się oczyścić swoją aurę i się maksymalnie uspokoić. Przejdź się na spacer do parku, zrób ćwiczenia oddechowe i zjedz pożywny, zdrowy posiłek. Wpraw się w dobry nastrój na przykład poprzez ulubioną muzykę. Wyczyść swoje ciało i ubierz wygodnie.

Po drugie, istotne jest przygotowanie rzeczy. Może to być butelka, dzbanek czy szklanka. Ważne jest jednak, aby było to naczynie czyste, nieuszkodzone i koniecznie wykonane ze szkła. Odpadają wszystkie plastiki. Jeżeli możesz to zrób z tego naczynia przedmiot przeznaczony tylko i wyłącznie na wodę księżycową. Niech będzie to jak coś odświętnego. Możesz przykleić do niego jakieś zdjęcia lub namalować coś na nim. Chodzi o przyozdobienie naczynia tak, żeby woda była w udekorowanym, a co za tym idzie, pięknym otoczeniu.

Następnie przychodzi już wykonanie wody księżycowej. Do naczynia wlej zwykłą wodę. Może to być woda bieżąca lub przefiltrowana. Jeżeli masz dostęp do wody ze studni lub z górskiego potoczku, to wykorzystaj ją - będzie idealną bazą do wody księżycowej. Nie używaj wody sklepowej z plastikowych butelek, ponieważ ona będzie już energetycznie zanieczyszczona. Przelej wodę do ozdobionego naczynia i wystaw w nocy na dwór tak, żeby świecił na nią księżyc. Żeby nic do niej nie wpadło możesz ją przykryć na przykład talerzykiem. Jeżeli nie masz możliwości wystawienia naczynia na zewnątrz to ustaw wodę na parapecie, ale tak, żeby padało na nią światło księżyca. Pamiętaj, żeby kładąc wodę wypowiedzieć błogosławieństwo lub intencję. Możesz także zaśpiewać jej lub prosić ją o pomoc.

Jak korzystać z wody księżycowej? Następnego dnia od razu możesz się jej napić. Możesz dodawać po kilka kropli do herbaty lub potraw. Śmiało możesz jej używać do kąpieli, przemywania skóry czy nawet dodać kilka kropli do prania (zostanie na ubraniach a jak będziesz je nosić, to wniknie w skórę). Możesz podlewać nią kwiaty, czyścić swoją przestrzeń, oczyszczać amulety i minerały. Zaufaj swojej intuicji, ona dobrze wie jak wykorzystać tę moc, która jest w księżycowej wodzie. Poproś Księżyc o błogosławieństwo i ciesz się jego wzmacniającą energią przez długi czas.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji