widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-09-30

Poznanie Bliźniaczej Duszy - kim ona jest?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Poznanie Bliźniaczej Duszy - kim ona jest?" .Czy wierzysz w przeznaczenie? Czy uważasz, że Wyższe Energie pomagają nam realizować nasze plany? Kiedy Twoja odpowiedź brzmi "nie" i uważasz, że to jedynie bajki dla małych dzieci, to znak, że nie spotkałeś jeszcze przeznaczonych Tobie osób i nie doświadczyłeś pięknych zjawisk energetycznych, które pomagają nam rozwijać skrzydła w codziennym życiu. Kiedy jednak Twoja odpowiedź brzmi "tak" i jesteś gotów dowiedzieć się więcej o sobie i innych, w tym szczególnie o Bliźniaczych Duszach - ten artykuł jest dla Ciebie!

Bliźniacza Dusza nazywana jest również Bliźniaczym Płomieniem (Twin Flame). Czym jest to zjawisko? Wyobraźmy sobie sytuację, w której jedna dusza została podzielona na dwie w pełni autonomiczne części, które znalazły się w dwóch różnych ciałach fizycznych. Przy czym to nie jest tak, że jedna dusza nie może żyć bez drugiej. Każdy człowiek jest "całością" - ma swoje pragnienia, plany do zrealizowania i życiową misję. Spotkanie Bliźniaczego Płomienia, czyli tej drugiej części duszy jest przełomowym dla nas momentem, który pozwala dalej pracować nad swoim celem i jednocześnie pozwala również pomóc tej drugiej osobie. Możemy to porównać do lustrzanego odbicia, które pokazuje nam, co ważnego mamy jeszcze do zrobienia. W chwili, kiedy poznamy nasz Bliźniaczy Płomień - nic już nie będzie takie samo jak kiedyś. Doświadczysz, dostrzeżesz i zrozumiesz o wiele więcej. Wraz z tą osobą stworzycie dopełnienie duszy - połączenie, które sprawi, że rozwiniecie swoja duchowość.

Bliźniacza Dusza, to połączenie na płaszczyźnie duchowej, a także emocjonalnej i fizycznej. Co ważne, to zjawisko bardzo często uznawane jest za spotkanie swojego życiowego partnera w postaci romantycznego związku - szczególnie kreuje ten obraz telewizja. Oczywiście może się tka zdarzyć, lecz jednocześnie nie jest to koniecznością. Zdarza się, że nasz Bliźniaczy Płomień, to najlepszy przyjaciel, nauczyciel, partner w interesach czy członek rodziny. Często nasza ,,druga połówka" jest dla nas wyłącznie wsparciem duchowym. To znaczy, że nie poznamy jej, ale czujemy wsparcie od niej płynące. Jednak, jeżeli obydwie dusze będą w odpowiednim stadium (będą na to gotowe), to świat sprawi, że się poznają.

Zacznijmy jednak od tego, co musi się stać w nas samych, żeby mogło dojść do spotkania naszej Bliźniaczej Duszy. Po pierwsze musimy rozwijać się duchowo. Być na odpowiedniej dla nas ścieżce i dążyć do celu. Musimy pogodzić się ze swoimi traumami oraz spłacić "karmiczne długi" z wcześniejszych wcieleń. Powinniśmy wciąż chcieć poznawać siebie i innych, uczyć się i rozwijać. Musimy poznać samego siebie, zaakceptować swoją postać oraz przede wszystkim lubić siebie samego. Powinniśmy nauczyć się przeżywać emocje - zarówno te dobre jak i złe, a także radzić sobie z problemami dnia codziennego. Musimy być świadomi siebie.

Kiedy spełnimy już wcześniejsze "kryteria", to przyjdzie czas na wszechświat, który pomoże nam w tym ważnym dla nas spotkaniu. Tutaj musimy zaufać, że wszystko ma swój cel i do czegoś dąży. Najprawdopodobniej poczujesz sygnały świadczące o tym, że już za chwilę poznasz swój Bliźniaczy Płomień. Poczujesz radość i podekscytowanie. Zaczniesz zauważać, że wszyscy wokół mają swoją parę. Nie musi to jednak dotyczyć to jedynie ludzi. Mogą to być małe sygnały jak np. ciągłe spotykanie pary ptaków idących po parku czy takie same cyfry w momencie, gdy spoglądasz na zegarek (jak 11:11).

Jeśli już czujesz się gotowy na dalszy rozwój i poznanie ważnej dla Ciebie osoby - zaufaj swojej intuicji oraz uwierz w "większy plan", który przygotował dla Ciebie los. Może nastąpić nagła duża zmiana w Twoim życiu - taka jak np. przeprowadzka, zmiana pracy, rozstanie z chłopakiem, nagła podróż. Naucz się podążać za tymi zmianami nawet wtedy, kiedy początkowo poczujesz się nieswojo. Zmiany są trudne, ponieważ jest to przekroczenie progu naszej strefy komfortu. Pozwól sobie odkrywać to, co nowe. Wróć do rzeczy, które wcześniej odłożyłeś. Znajdź nowe hobby, poszukaj tego, co Cię pasjonuje. Posłuchaj swojej intuicji. Być może już Ci szepcze, że za chwilę stanie się coś wielkiego i spotkasz kogoś bardzo ważnego.

W końcu nastąpi ten wielki dzień. Nagle nie wiadomo czemu znajdujecie się w tym samym miejscu. Wszechświat czuwa. Moment spotkania. Chwila, na którą czekasz. Jednak sama chwila, tak długo wyczekiwana, może być niemałym zaskoczeniem. Może nie będziesz potrafić się wysłowić albo będziesz paplać bez najmniejszego sensu. Ważniejsze jednak jest to, że coś cały czas będzie Cię ciągnąć do tej osoby. Nie będziesz potrafić o niej myśleć. Poczujesz, że znasz tą osobę od zawsze. Zrozumiesz, że jest to Twoja bratnia dusza.

Na koniec pytanie: "Po co mamy spotkać swój Bliźniaczy Płomień, do czego jest to nam potrzebne?" Mając "utarty wzorzec" - chociażby z telewizji - można by pomyśleć, że ta bratnia dusza ma nas uzupełnić i stworzyć z nami związek. Jednak to jest dość mylne podejście. Bliźniaczy Płomień pojawia się, aby pomóc w duchowym rozwoju, żeby osiągnąć jeszcze więcej. Jest to nasze lustro, które pokaże nam jasno to, nad czym jeszcze należy pracować i co jeszcze musimy zrobić. Poprowadzi nas w naszej ścieżce rozwoju, ku naszemu przeznaczeniu.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji