widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-10-21

Karma według numerologii - sprawdź jaki jest Twój karmiczny cel.Dzień, w którym się urodziliśmy nie skrywa jedynie daty otrzymywania wymarzonych prezentów od bliskich nam osób. Dzień naszych narodzin oznacza i niesie ze sobą znacznie więcej. Jeżeli zsumujesz wszystkie cyfry z jakich składa się Twoja data urodzenia - do momentu aż otrzymasz jedną cyfrę - to dowiesz się jaką jesteś liczbą numerologiczną oraz jaka jest Twoja karma. Co jednak może dać Ci taka wiedza? Odkryjesz coś więcej o sobie i dowiesz się też wiele o innych. Dzięki temu będziesz wiedzieć jaki życiowy cel masz do przepracowania. Będziesz również bardziej świadomy na co zwrócić uwagę oraz co jest Twoją mocną, a co słabszą stroną. To cenny drogowskaz, z którego warto skorzystać.

Nie czekajmy więc, tylko już teraz policzmy jaką masz karmę. W jaki sposób? Zsumuj wszystkie cyfry z daty urodzenia. Na przykład: jeżeli Twój dzień narodzin to 11.12.1980 - sumujesz 1+1+1+2+1+9+8+0 co daje liczbę 23. Następnie sumujesz 2+3 - tak, żeby ostateczny wynik składał się tylko z jednej cyfry. Teraz już wiesz, że jesteś numerologiczną Piątką. W ten sam sposób możesz następnie zsumować daty narodzin bliskich i znajomych, żeby dowiedzieć się o nich coś więcej. Wyjątkiem w takim sumowaniu jest sytuacja, kiedy poszczególne sumowania dały nam liczbę mistrzowską. Liczba mistrzowska to dwie takie same cyfry obok siebie, a więc 11,22,33...

Jedynka.

Jedynki z reguły lubią wyzwania i nie jest im trudno, aby raz po raz zaczynać wszystko od nowa. Podejmowanie się nowych wyzwań i rzeczy jest także ich życiowym celem. Lubią poznawać ludzi, odwiedzać nowe miejsca, zaczynać nowe projekty i nie jest im straszna zmiana pracy. Im więcej nowości tym ciekawiej i lepiej. Mogą często zmieniać pracę, mieszkania, a nawet partnerów. Z natury są bardzo komunikatywni. Lubią też, gdy coś wokół się dzieje i zmienia. Jedynki często jednak zaczynają "coś", ale już tego nie kończą, ponieważ w międzyczasie postanawiają podjąć się czegoś zupełnie innego. To tak, jakby zaczynały czytać kilka książek, nie kończąc jednak żadnej z nich. Ich mocną stroną zdecydowanie jest brak strachu przed czymś nowym i nieznanym. Słabą zaś szybkie rozproszenie uwagi i szukanie kolejnej nowości.

Dwójka.

Dwójki z natury podchodzą do życia bardzo emocjonalnie. Ich życiowym celem jest przede wszystkim nauczenie się tworzenia prawidłowych i harmonijnych relacji z innymi ludźmi. Są to osoby nad wyraz wrażliwe i empatyczne. Jako jedne z nielicznych w całej numerologii - są w stanie zrobić dla drugiej osoby więcej niż się po nich można spodziewać. Jest to ich bardzo mocna strona, ponieważ cechują się niezwykłą empatią, oddaniem sprawie i innym osobom. Niestety niesie to ze sobą również pewne pułapki od losu. Dobroć dwójki bywa nieraz wykorzystywana przez innych, którzy czerpią z pomocy pełnymi garściami i często nic nie ofiarują w zamian. Dwójki mogą niestety nie być tej sytuacji świadome. Czują, że są potrzebne, pomagają, lecz kiedy już jest "po wszystkim" - odczuwają wewnętrzną pustkę. Tak, jakby ktoś zabrał ich energię, cząstkę ich samych. Właśnie dlatego numerologiczne Dwójki powinny nauczyć się nie tylko dawać, ale też brać. Muszą nauczyć się tego, aby nie zapominać o sobie. Ważna jest więc dla nich wewnętrzna równowaga oraz zdrowy egoizm, którego nieraz bardzo się boją.

Trójka.

Trójki na drodze swojego życia powinny uczyć się bardziej "przyziemnego funkcjonowania". Ich życiowym celem jest uzyskanie poczucia bezpieczeństwa i stabilności. Mają nauczyć się zwykłego codziennego życia i dostrzec w tym przyjemność. Z reguły są to osoby, które nie lubią bujać w obłokach i nie cierpią mało produktywnych zajęć. Ich celem jest praca, rodzina i rozwijanie swoich pasji. Są to osoby bardzo towarzyskie, które otaczają swoich znajomych opieką i uwagą. Ich mocną stroną jest pomoc dla innych, szczególnie dla znajomych. Ich słabą stroną jest jednak częste niedostrzeganie problemów we własnej rodzinie. Karma trójki będzie więc motywować, aby na chwilę się zatrzymać i dostrzec codzienne problemy domowników. Ważne będzie nie tylko ich wysłuchanie, lecz również dostrzeganie sygnałów niewerbalnych, aby umiejętnie ocenić sytuację.

Czwórka.

Celem życiowym czwórki jest głównie odpowiedzialność. Są to osoby, które przejmują opiekę - w pracy są szefami, a w domu głowami rodzin. Biorą odpowiedzialność za swoje czyny i za czyny innych osób. Ich zaletą jest umiejętność przewodzenia innym - zarówno podwładnym, partnerom, swoim dzieciom, jak i przyjaciołom. Ich wadą jest jednak pewnego rodzaju srogość, stanowczość i bycie bardzo wymagającą osobą. Czwórki wymagają wiele od innych, ale tak samo dużo (a często o wiele więcej) wymagają od siebie samych. Często osoby te jednak dystansują się od innych i tylko z boku sprawdzają "czy wszystko jest w porządku". Numerologiczna czwórka potrzebuje doskonalić swą umiejętność współpracy, aby nie zostać przytłoczona nadmiarem obowiązków.

Piątka.

Piątki są bardzo skromne. Mają bardzo dużą wiedzę i mądrość, ale nie popisują się nią przed innymi. Często nawet nie do końca same wierzą w swoją ocenę sytuacji. Ich celem karmicznym jest zrozumienie tego, jak olbrzymi potencjał posiadają, jak dobrą mają intuicję, wiedzę, mądrość życiową, czy też jak umiejętnie podejmują wszelkie decyzje. Ich zaletą jest chęć dowiadywania się nowych rzeczy. Chętnie rozmawiają ze wszystkimi i wiedzą, że od każdego mogą się czegoś nauczyć. To żywe i niespokojne duchy, których nie sposób nie dostrzec. Nie patrzą oni stereotypowo, nie oceniają i doceniają każdą istotę. Ich słabą strona jest jednak niepewność i zbytnia skromność, przez co często nie wierzą we własną siłę i moc.

Szóstka.

Szóstki z reguły nie lubią podejmować decyzji. Obawiają się zmian i w ważnych kwestiach wolą polegać na innych. Ich słabą stroną jest więc częsta bierność - czekanie, żeby ktoś inny zdecydował za nich. Jednak w tym tkwi pewien kłopot - ich życiowym celem jest bowiem nauczenie się brania odpowiedzialności za swoje decyzje i działania. Szóstki często narzekają na swój los, który zależy od ich decyzji, a raczej od ich braku. Muszą się więc oswoić z tym, że wybór jest konieczny, że nie mogą zdać się na los. Co ciekawe, mocną strona szóstek jest to, że są osobami bardzo opiekuńczymi i świetnie doradzają innym, co mają robić z życiem. Jest to pewien paradoks. Karmą szóstki jest niejako nauczenie się tego, aby móc doradzać samemu sobie.

Siódemka.

Celem życiowym siódemki jest działanie. Najczęściej wcześniejsze karmiczne wcielenia wiązały się z niemałym marazmem, ale z tym koniec. W tym wcieleniu siódemki mogą i chcą działać. Ich mocną stroną jest chęć i siły pozwalające dosłownie przenieść góry. Nie mają problemu z trudniejszemi sprawami, lubią pomyśleć, pokombinować i szybko coś zrobić. Ich słabą stroną jest jednak szybkie zniecierpliwienie. Siódemki mogą po prostu dać z siebie za dużo. Chciałyby najczęściej, aby efekty były widoczne jak najszybciej - często jednak działają kosztem samego siebie. Karma sprawi jednak, że siódemki będą musiały nauczyć się także czekania. Tego, że nie wszystko da się przyspieszyć i że sama droga - nie tylko cel - także jest ważna i może być niezwykle satysfakcjonująca.

Ósemka.

Ósemki są osobami niezwykle silnymi i niezależnymi. Ich życiowym celem jest porządkowanie życia wokół siebie, a także nauka tolerancji względem innych osób. Ósemki mają bardzo silne poczucie sprawiedliwości. Chciałyby naprawić cały nieład, chaos panujący wokół nich. Ich mocną strona jest właśnie niezwykle silna chęć pomocy i bycie wsparciem dla wszystkich innych osób. Ich słabą stroną jest niekiedy chęć ingerencji w życie innych, żeby "coś naprostować". Ósemki muszą się nauczyć, że każdy ma swoje życie i ma prawo do swojego bałaganu, swoich błędów i swoich decyzji.

Dziewiątka.

Dziewiątki z natury są spostrzegawcze i bardzo ciekawe świata. Pragną czerpać z życia pełnymi garściami. Często można odnieść wrażenie, że chcą przeżyć w jednym życiu kilka żyć naraz. Zdarza się tak, ponieważ często ich wcześniejsze wcielenie zakończyło swoje życie dość nagle i tym samym - nie było okazji zamknąć wszystkich spraw. Ich słabą stroną jest to, że często są jednak dość wycofane i zamknięte w sobie. Tworzą niejako swój własny świat, do którego nie chcą dopuścić innych ludzi. Dzieje się tak, ponieważ dziewiątki często boją się zaufać innym. Ich mocną stroną jest chęć poszerzania i pogłębiania wiedzy. Często uczą się przez całe życie, do bardzo późnych lat. Co więcej, jak już się otworzą względem innych osób, to są niezwykle dobrymi nauczycielami i edukowanie innych sprawia im wiele radości.

Liczby Mistrzowskie.

Liczby mistrzowskie to podliczby, których nie upraszczamy do zwykłych cyfr. Są to sytuacje, gdy obydwie składowe cyfry są takie same, czyli na przykład liczba 11, 22 czy 33. Liczby te mają niezwykle wielką wibrację i ogromną moc. Karmiczny cel życia takiej osoby jest niezwykle ważny i polega na zbliżaniu się do Oświecenia. Są to osoby, które są zdecydowanie dalej na swojej karmicznej ścieżce i tym samym mogą mieć kilka karmicznych celów do przepracowania. Śmiało można stwierdzić, że są to wyjątkowe osoby, które intuicyjnie obierają właściwą dla nich drogę życiową. Często mają też wiele talentów, a także sporo szczęścia w życiu. Liczby mistrzowskie są bliskie Wyższym Energiom, lecz muszą nadal pracować nad sobą , aby dalej się rozwijać.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji