widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-10-29

Podpowiedzi z kart Tarota na listopad 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na listopad 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

Duży wpływ na życie Baranów będą mieć emocje powstałe wskutek sytuacji lub związków międzyludzkich. Spodziewajcie się postępu realizacji planów zawodowych, co będzie również przełożyć się na poprawę sytuacji finansowej. Możecie otrzymać dobrą wiadomość lub zaproszenie, z którego warto będzie skorzystać. Zapowiadają się głębokie zmiany w sferze uczuciowej, gorące randki lub oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać kogoś, kogo pokochają ze wzajemnością. Zaufajcie swojej intuicji i podążajcie za głosem serca. Wykażcie się cierpliwością i nie bądźcie cyniczni wobec miłości i innych ludzi albowiem będziecie mogli liczyć na wsparcie ze strony otoczenia. Postawcie na aktywność fizyczną w celu poprawienia swojej sprawności.

Byk 4.21-5.21

Będzie to bardzo dobry miesiąc. Oczekujcie na dobre wiadomości. W listopadzie spełnią się Wasze nadzieje i pragnienia, szczególnie w obszarach finansów i pracy. Będziecie cieszyć się uznaniem i części z Was nie ominie nagroda za osiągnięcia, których dokonaliście. Spotykać będziecie się z sympatią znajomych i będziecie mogli liczyć na ich bezinteresowną pomoc. Będziecie mieć okazję do zażegnania konfliktów. Możecie dojść do porozumienia z kimś z kim jesteście skłóceni, lub ta osoba pierwsza wyciągnie rękę do zgody ewentualnie pozyskacie względy osoby, o którą już od jakiegoś czasu zabiegacie. Ktoś może wyznać Wam swoje uczucia, lub wy sami zechcecie porozmawiać o swoich uczuciach z bliską osobą. W sferze zawodowej postawcie na pracę zespołową. W razie konieczności podejmujcie szybkie i zdecydowane działania. Śmiało realizujcie swoje plany i marzenia.

Bliźnięta 22.05-22.06

Odczujecie nagły przypływ energii i chęć do działania. Możecie liczyć na poprawę sytuacji materialnej. Bezrobotne Bliźnięta mogą otrzymać upragnioną pracę. Części z Was uda Ci się załatwić ważną sprawę. Być może będziecie musieli udać się w niezaplanowaną podróż. Samotne Bliźnięta, mogą liczyć na zmiany. Weźcie sprawy w swoje ręce. Nie działajcie gwałtownie, wykażcie się cierpliwością. Poświęćcie swój czas i energię na czynności, którymi się aktualnie zajmujecie Słuchajcie i uważnie obserwujcie co w danej dziedzinie robią inni. Możecie otrzymać radę od kogoś, kto wskaże kreatywne rozwiązanie. Bądźcie zdecydowani i konsekwentni. Uszanujcie wcześniej składane obietnice.

Rak 6.23-7.22

Zapowiada się spokojny i melancholijny miesiąc. Raczej unikać będziecie aktywności i bardziej skupicie się na własnych przeżyciach wewnętrznych w celu dokonania życiowego bilansu. Być może jakaś sytuacja zmusi niektórych z Was do zastanowienia się nad sobą lub pojawi się zaskakująca, korzystna propozycja, na którą powinniście się zgodzić. Część z Was może rozpocząć pracę nad sobą wypływającą z chęci pozbycia się złych nawyków lub uzależnień. Nie wykluczone, że udacie się na terapię lub znajdziecie grupę wsparcia. Być może zaistnieje potrzeba przeprowadzenia poważnej rozmowy z partnerem/ką. Bądźcie ostrożni i uważni. Wyciszcie się i nie podejmujcie pochopnych decyzji. Przed podjęciem ważnej decyzji spokojnie się zastanówcie. Pamiętajcie też, że istnieje zasadnicza różnica pomiędzy byciem samym a byciem samotnym. Zdystansujcie się do trapiących Was problemów, nie pozostawajcie z nimi sami, wsparcia może udzielić Wam mądra i doświadczona osoba.

Lew 7.23-8.23

Będzie to miesiąc pełen emocji. Zaskoczyć Was może dynamika zachodzących zdarzeń. Jakaś ważna sytuacja będzie wymagała natychmiastowej i pełnej uwagi. Możecie otrzymać wiadomość, która Was zaskoczy. Ktoś może nie dotrzymać złożonej obietnicy. Przygotujcie się na ważne spotkanie lub nieprzewidzianą wizytę. Zapewne czeka Was sporo sytuacji wymagających zmiany planów lub podjęcia nagłych decyzji. Unikajcie niewygodnych tematów i osób, które lubią prowokować. Skupcie się na dobrej organizacji. Pamiętajcie, że entuzjazm i pewność siebie są wspaniałe wówczas, gdy idą w parze z mądrością i rozwagą.

Panna 8.24-9.23

Bieżący miesiąc będzie należał do tych aktywnych, a Wy będziecie gotowi do podjęcia każdego wyzwania, które przyniesie los. Część z Was może liczyć na awans. W życiu zawodowym może pojawić się poważne wyzwanie, a w osobistym okazja na rozwiązanie dawnych problemów. Doznacie olśnienia, dzięki któremu otworzą się nowe możliwości. Możecie przeprowadzić z kimś szczerą rozmowę. Skupcie swoje myśli na długoterminowych celach i stwórzcie plan działania. Pamiętajcie o tym, aby w dyskusji używać rzeczowych argumentów. Postarajcie się nie ranić nikogo ostrymi słowami. Bądźcie ambitni i śmiało wyrażajcie swoje poglądy.

Waga 9.24-10.23

Listopad będzie wymagał od Was dużej uwagi oraz aktywności. Nowe możliwości pojawią się w Waszym życiu, a nagły przypływ energii sprawi, że odkryjecie w sobie potrzebę wprowadzenia zmian. Bez przeszkód będziecie mogli realizować swoje plany. Pojawią się nowe pomysły i będziecie bardziej skłonni niż zwykle do podejmowania ryzykowanych przedsięwzięć. W kontaktach międzyludzkich możecie liczyć na radosne momenty. W relacjach uczuciowych zapowiada się ożywienie oraz emocjonujące chwile, które warto wykorzystać, aby coś w nich zmienić Nie zatracajcie się w swoich działaniach bez wcześniejszej refleksji. Jeśli pragniecie zmienić swoje życie, zróbcie to teraz.

Skorpion 10.24-11.22

Zapowiada się dość trudny i nerwowy miesiąc. Wiele Waszych odczuć może mieć swoje podłoże w niepokoju co może nie mieć oparcia w rzeczywistości. Towarzyszyć może Wam również mylne uczucie bycia uwięzionym, znajdującym się w sytuacji bez wyjścia. Prawdopodobnie niektórzy z Was będą musieli się z kimś lub z czymś skonfrontować. Mogą Was też bardzo absorbować sprawy związane z finansami. Będziecie również bardziej niż zwykle skłonni do ulegania wszelkiego rodzaju pokusom, gdyż może pojawić się okazja sprzyjająca podjęciu nierozważnych decyzji. Możecie nie mieć wystarczającej siły na to, aby się czemuś lub komuś przeciwstawić, z czegoś zrezygnować. Uważajcie na nieprzemyślane wydatki, inwestycje, pozorne okazje i promocje bo mogą się one okazać niekorzystne w przyszłości. Unikajcie kontaktów z ludźmi, którzy mają na Was zły wpływ, ludzi toksycznych i nie dajcie się wciągnąć w podejrzane przedsięwzięcia. Nie przesadzajcie z używkami. Pamiętajcie też o tym, że wszystko czego pragniecie, możecie osiągnąć wkraczając na duchową ścieżkę.

Strzelec 11.23- 12.21

Listopad dla Strzelców może okazać się przełomowym miesiącem. Niektórzy z Was zakończą jakieś przedsięwzięcie lub też znajdą się na rozdrożach. Zapowiadają się poważne zmiany w życiu i zupełnie nowe sytuacje. Możecie odbudować pewne sprawy i doprowadzić je do szczęśliwego zakończenia. Niektórzy z Was mogą otrzymać wiadomość zawierającą korzystną propozycję. Zaczniecie porządkować swoje życie. Niewykluczone też, że część z Was podejmie decyzję o założeniu rodziny Możecie powrócić do planów z przeszłości i znów zacząć je realizować. Być może nieoczekiwanie rozwiążecie swoje problemy. Wasze zdolności mediacyjne pomogą na konstruktywne rozwiązanie konfliktów. Pojawi się szansa na poprawę stosunków z krewnymi. Postarajcie się w tym czasie załatwiać na bieżąco swoje sprawy i nie przekładać niczego na później. Bądźcie uważni, abyście nie przegapili pojawiających się okazji. Dokonujcie przemyślanych osądów dotyczących Waszego życia, a następnie podejmujcie decyzje, których jesteście pewni. Tylko uczciwość wobec siebie zagwarantuje Wam osiągnięcie sukcesu.

Koziorożec 12.22-1.20

Otrzymacie informację dotyczącą nowego wyzwania lub trudnych spraw.. Założone do realizacji plany mogą ulec opóźnieniu bądź też będą wymagać zmiany. Ktoś wobec Was może zachować się w sposób nietaktowny. Może dojść do poważnej rozmowy lub do wyjaśnienia jakiejś sytuacji. Niewykluczone, że pojawi się krytyka, której warto wysłuchać, bo być może będzie w jej słowach dużo cennych rad na przyszłość. Pewna propozycja może zostać odrzucona przez bliską osobę. Dokonacie odkrycia czegoś fascynującego i nieznanego. Możecie otrzymać zaproszenie na ciekawą imprezę. Bądźcie ostrożni i uważni. Szczególnie uważajcie na osoby nadmiernie ciekawskie oraz mające tendencje do rozsiewania plotek. Nie odkrywajcie się za bardzo przed nimi. Zachowajcie cudze zwierzenia dla siebie.

Wodnik 1.21-2.18

Otoczenie będzie Wam przychylne i spotykać się będziecie z życzliwością innych ludzi. Spełnią się Wasze życzenia. Czekają Was spotkania z miłymi ludźmi, nowe przyjaźnie oraz znajomości. Dla tych z Was, których męczy samotność, może być to właściwy moment na poszukiwanie miłości. Będziecie dobrze rozumieć się z otoczeniem, ze współpracownikami i przełożonym. Może pojawić się szansa na poprawę wzajemnych relacji. Być może odkryjecie w sobie nową pasję. Bezrobotne Ryby mają szansę na znalezienie stałej i stabilnej pracy. Rozejrzyjcie się wokół siebie i poszukajcie tego co przynosi Wam szczęście. Zadbajcie o dobre samopoczucie i dopieśćcie siebie. Przegońcie nudę i poświeć czas wolny bliskim osobom. Dobre samopoczucie i poczucie własnej wartości sprawi, że przyciągniecie miłość i osobę, z którą w przyszłości stworzycie stałą relację. Doceńcie to co posiadacie, bo nie kupicie tego nigdzie za żadne pieniądze.

Ryby 2.19 -3.20

W listopadzie mogą spotkać Was wydarzenia przyjemne i mające istotny wpływ na życie osobiste. Możecie również spodziewać się dobrych wieści w kwestiach finansowych. Z uwagi na to, że nadchodzący czas szczególnie będzie sprzyjał młodym ludziom, którzy będą podejmowali decyzje dotyczące dalszej nauki bądź drogi zawodowej, skupcie się na zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności. Podążajcie przed siebie zdecydowanym krokiem. Zaufajcie swoim siłom i łapcie pojawiające się okazje. Odkrywajcie nowe pasje i realizujcie je. Utrzymujcie kontakty z osobami przedsiębiorczymi i utalentowanymi, które mogą zainspirować Was swoimi pomysłami, których realizacja w przyszłości może przynieść Wam wymierne korzyści. Bądźcie wyrozumiali dla swoich partnerów i nie pozwólcie, aby kwestie zawodowo-finansowe miały niszczący wpływ na Wasz związek. Nie dajcie sobą manipulować.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji