widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-12-02

Podpowiedzi z kart Tarota na grudzień 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na grudzień 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

Będzie to korzystny czas na podejmowanie wszelkiego rodzaju przełomowych decyzji. Z łatwością pokonacie pojawiające się trudności. W sposób naturalny będziecie przyciągać osoby, które będą mogły Wam pomóc. W życiu samotnych Baranów może pojawić się ktoś, kto będzie prawdziwym wsparciem. Odsuńcie od siebie trapiące Was wątpliwości i łapcie pojawiające się okazje. Zacznijcie doceniać siebie. Bądźcie uważni przy podejmowaniu decyzji finansowych - dobrze je przeanalizujcie i nie bądźcie rozrzutni. Poświęćcie sobie trochę czasu, zadajcie o swoją kondycję, zdrowie i urodę. Brońcie swojej kreatywności niezależności. Niech się dzieje, bo kiedy jeśli nie teraz.

Byk 4.21-5.21

Każdy drobiazg, może spowodować u Was lawinę niekorzystnych odczuć. Będzie cechować Was bardziej refleksyjne podejście do życia. Pochłonięci będziecie sobą i skupiać będziecie się na swoich przeżyciach wewnętrznych. Możecie więc być obojętni wobec innych ludzi. Z łatwością udzielać się Wam może zły nastrój oraz towarzyszyć może uczucie zdenerwowania,. Niespodziewanie zatęsknicie za kimś lub za czymś co kiedyś utraciliście bezpowrotnie. Prawdopodobnie odczuwać również będziecie niechęć do wykonywania powierzonych Wam obowiązków oraz brak motywacji. Porozmawiajcie z kimś o swoich problemach. Nie traćcie czujności, gdyż może pojawić się szansa, która może Was ominąć, jeśli jej nie dostrzeżecie. Poszukajcie swojej drogi i inspiracji, dzięki czemu Wasze życie na nowo zyska sens.

Bliźnięta 22.05-22.06

Grudzień będzie sprzyjał podejmowaniu właściwych decyzji, które przyniosą Wam wymierne korzyści zarówno w obszarze finansów jak i duchowości. Będzie to czas przemyśleń i refleksji, sprzyjający wszelkiego rodzaju negocjacjom oraz planowaniu inwestycji. Powinno towarzyszyć Wam poczucie bezpieczeństwa. Doświadczycie czegoś nowego, dostaniecie dobrą wiadomość lub propozycję, która przyniesie Wam satysfakcję zawodową lub społeczną. Może zaskoczyć Was przyjazd kogoś od dawna oczekiwanego. Z radością poświęcicie swój czas bliskim osobom. Samotne Bliźnięta mogą poznać kogoś kto będzie podziwiał je za ich wyjątkowe zdolności. Zatroszczcie się o swoje zdrowie i postawcie na aktywny wypoczynek. Nie zniechęcajcie się do własnych pomysłów. Postarajcie się doprowadzić rozpoczęte w tym miesiącu przedsięwzięcia do samego końca. Opłacać się będzie mądrość i powściągliwość oraz zaufanie jakie pokładacie w sobie. Zdobądźcie się na odwagę i wykorzystajcie pojawiające się okazje, aby poprawić komfort swojego życia.

Rak 6.23-7.22

Spodziewajcie się pozytywnych emocji. Zrealizujecie wszystkie swoje plany i marzenia. Nie wykluczone, że doświadczycie miłej niespodzianki lub dowiecie się, że jest ktoś, jest w Was zakochany. Samotne Raki mogą trafić na miłość swojego życia. Zapowiadają się również powroty i ożywienie w relacjach partnerskich. Będziecie mieć dobrą passę, a w Waszych głowach będą się rodzić nowe pomysły. Możecie liczyć na aprobatę ze strony swojego przełożonego. Prawdopodobnie pojawi się szansa na rozpoczęcie nowego biznesu lub zajęcia się czymś, co Was pasjonuje. Możecie otrzymać dobrą wiadomość lub ktoś mile Was zaskoczy. Skorzystajcie z obiecującej propozycji. Zatroszczcie się o siebie i bliskie Wam osoby, postarajcie się spędzać z nimi wolne chwile w miłości i w zgodzie.

Lew 7.23-8.23

Grudzień przyniesie Wam zupełnie nowe doświadczenia, które mogą obudzić silne emocje. Prawdopodobnie doświadczycie momentów pełnych obaw i poczucia niebezpieczeństwa. Towarzyszyć Wam może niepokój uczuciowy, który może przynieść zamieszanie, zazdrość i niestabilność w relacjach międzyludzkich oraz niepewne plany. Możecie postrzegać pewien stan rzeczy w fałszywym świetle, bądź zetkniecie się ze sprawą, która owiana jest tajemnicą. Skoncentrowani będziecie przede wszystkim na swoich prywatnych sprawach - sprawach partnerstwa, domu, rodziny. Spotkacie kogoś kto odmieni Wasze życie, bądź też znajdziecie się w sytuacji, która odmieni Wasze spojrzenie na świat. Wymierne korzyści możecie osiągnąć wskutek zmiany swojej postawy i poglądów. Zapowiadają się rodzinne spotkania, w związku z tym unikajcie sytuacji niejasnych oraz niedomówień. Część Lwów zapragnie coś zmienić w sobie lub w swoim otoczeniu. Samotni Panowie powinni dobrze wykorzystać nadchodzący miesiąc, gdyż Panie będą im wyjątkowo przychylne. Możliwy romans lub zajście w ciążę. Bądźcie rozsądni i rozważni. Odrzućcie lęki, które nie pozwalają pójść naprzód. Nie naginajcie rzeczywistości, przyjrzyjcie się swoim oczekiwaniom i pomyślcie przed czym tak naprawdę odczuwacie strach. Zapytajcie swojej jaźni, jakie jest źródło Waszego niepokoju i zaufajcie w przewodnictwo, które otrzymacie. Bądźcie pewni, że zmiany, które nastąpią, będą korzystne dla Was w przyszłości.

Panna 8.24-9.23

Oczekujcie powodzenia zarówno w sprawach uczuciowych jak i zawodowych. Każde rozpoczęte działanie ma duże szanse powodzenia. Niektórych z Was pochłoną wyłącznie sprawy domowe. Kreatywność i ciężka praca przyniosą Wam świetne rezultaty. Panie zmienią coś w swoim wyglądzie lub w swoim otoczeniu, natomiast samotni Panowie mogą spotkać kogoś kto zawładnie ich sercem. Zatroszczcie się o swoje ciało, stosujcie wszystko co sprawi, że poczujecie się przepełnionymi pozytywną energią. Będzie to również dobry czas na rozstanie się ze wszelkiego rodzaju nałogami. Stawiajcie wymagania bliskim, wyznaczajcie granice, zadbajcie o swoje potrzeby i korzystajcie z życia. Kontrolujcie swoje wydatki.

Waga 9.24-10.23

Zablokowane mogą zostać podjęte przez was działania w sposób, którego wcześniej nie braliście pod uwagę. Niewykluczone też, że będziecie musieli zrezygnować z własnych planów na rzecz czegoś innego lub poświęcić się dla innej osoby. Wyjdźcie poza przyjęte przez siebie normy, oddzielcie się od nurtu, w którym aktualnie przebywacie i spójrzcie na swoje sprawy z innej perspektywy. Jeśli będzie Wam się wydawać, że pewną sytuację aktualnie charakteryzuje zastój, będzie to z całą pewnością stan przejściowy. Wykorzystajcie dodatkowy, w ten sposób uzyskany czas do ponownego przemyślenia swoich strategii. Nie róbcie niczego na siłę i pozwólcie sobie na odpoczynek. Zrezygnujcie z utartego toku myślenia. Dokonajcie świadomej zmiany w swoim podejściu do życia. Zchowajcie spokój. Bądźcie szczerzy w kontaktach z innymi ludźmi.

Skorpion 10.24-11.22

Sytuacja nad, którą będziecie się zastanawiać, może zakończyć się sukcesem, pod warunkiem że będą jej towarzyszyły ciężka praca i dobre planowanie. Skończcie z dotychczasową rutyną, gdyż będzie to czas na życiowe porządki, zarówno w sprawach partnerskich, jak i tych związanych ze sprawami zawodowymi. Relacje części z Was mogą zostać wystawione na próbę i wyłącznie od Was będzie zależało jak dalej potoczą się sprawy. Bądźcie kreatywni i działajcie dla dobra zespołu. Być może pojawią się nowe szanse zawodowe. Wykażcie się perfekcją w podjętych działach a odniesiecie zasłużony sukces finansowy. Może pojawić się szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych lub otrzymanie awansu. Łapcie pojawiające się okazje i nie oglądaj się na innych.

Strzelec 11.23- 12.21

Strzelce mogą odnosić wrażenie, że prowadzą samotną walkę z wiatrakami. Zachowajcie czujność i bądźcie wytrwali. Nie poddawajcie się, nawet jeśli Wasze działania nie spotkają się z pozytywną oceną, gdyż możecie doświadczyć dezaprobaty i spotkać się z brakiem zrozumienia ze strony otoczenia. Ktoś może skrytykować Wasze plany i pomysły lub zazdrościć tego co posiadacie. Pozostańcie równocześnie uważnymi, gdyż bardzo łatwo możecie przeoczyć bardzo ważną sprawę. Działajcie rozważnie i nie popadajcie w panikę. Brońcie swoich przekonań i decyzji oraz tego co stworzyliście.

Koziorożec 12.22-1.20

Powinniście zaufać swojej intuicji i śmiało podążać za jej wskazówkami, gdyż w grudniu możecie rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. Odnaleźć sens i motywację do dobrych nowych przedsięwzięć. Możecie nawiązać nowe kontakty, które odmienią dotychczasowe życie. Zapowiadają się dobre relacje w rodzinie i wśród przyjaciół. Możecie spodziewać się wizyty bliskiej osoby. Część z Was być może odwiedzi jakieś piękne miejsce, lub miejsce, w którym lubi przebywać. Uwierzcie w swoje marzenia, włączcie pozytywne myślenie, róbcie optymistyczne i długoterminowe plany.

Wodnik 1.21-2.18

Zapowiada się szczęśliwy miesiąc. Los będzie Wam sprzyjał. Będzie to doskonały czas na wszelkiego rodzaju inwestycje. Możecie liczyć na wsparcie finansowe lub rozpoczęcie przedsięwzięć mających dobre widoki na przyszłość. Część z Was może otrzymać istotne dokumenty prawne lub korespondencję. Możecie też podpisywać ważne dokumenty lub kontrakty. Pomyślnie załatwicie sprawy finansowe w urzędach. Przed niektórymi z Was pojawi się szansa zwiększenia dochodów. Może pojawić się interesująca propozycja pracy lub zaproszenie na ważne spotkanie. Panie mogą otrzymać pierścionek zaręczynowy a Panowie wiadomość o powiększeniu rodziny. Samotne Wodniki mogą poznać kogoś wyjątkowego, kto w przyszłości zagości w ich życiu na dłużej. Czas wolny będziecie spędzać korzystając z uroków życia, nie odmówicie sobie żadnej przyjemności. Szukajcie szczęścia w każdym miejscu i wykorzystujcie pojawiające się szanse.

Ryby 2.19 -3.20

Przygotujcie się na miesiąc, w którym nadejdzie wiele doświadczeń. Możecie nie mieć możliwości zaspokojenia swoich potrzeb, a pewne sprawy mogą potoczyć się niezgodnie z wcześniejszym planem. Towarzyszyć Wam mogą obawy dotyczące pieniędzy lub pozycja zawodowa może wydawać się niepewna. Możecie mieć dużo wydatków. Racjonalnie gospodarujcie środkami finansowymi, bądźcie ostrożni we wszelkiego rodzaju inwestycjach, gdyż możecie ponieść straty. Może to być także trudny i przełomowy czas jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie. Wasza relacja uczuciowa może zostać wystawiona na próbę. Być może poczujecie niedosyt i stwierdzicie, że czegoś brakuje Wam w relacji partnerskiej. Możecie popaść w konflikt z bliską Wam osobą. Pod Waszym kątem mogą posypać się oskarżenia. Uporządkujcie więc swoje domowe sprawy. Nie pozostawajcie sami ze swoimi problemami. Pamiętajcie, że mentalność braku tworzy rzeczywistość pełną braków.


Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji