widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-02-18

Magia ochronna dla domu - zadbajmy o zdrową i przytulną atmosferę Twojego miejsca na Ziemi.Dom to miejsce, w którym ostatnio spędzamy bardzo wiele czasu. To nasze schronienie i miejsce, do którego zawsze wracamy. Otula nas w gorsze, chłodniejsze dni i opromienia, kiedy i my promieniejemy. To właśnie tutaj przeżywamy ważne dla nas wydarzenia. Nasze mieszkanie to niejako przedłużenie nas samych - możemy ustroić je wedle własnych upodobań i stworzyć przestrzeń, która będzie z nami dobrze rezonować. Mówiąc "dom" chcesz poczuć przyjemne ciepło. Pragniesz wyobrazić sobie miejsce wytchnienia i naładowania energii. Nasze cztery kąty powinny być miejscem pełnym miłości i czułości. Brzmi idealnie. Czasami jednak jest trochę inaczej. Zmieniając swoje lokum nie zawsze masz pewność czy trafisz na dom wypełniony wyłącznie pozytywną energią. Niekiedy sam również możesz "przyprowadzić" do domu trochę negatywnej energii z zewnątrz. Co więc zrobić, aby czuć się w domu właściwie? Możesz zastosować magię ochronną.

Niezwykle ważnym dla nas aspektem w codziennym życiu jest to, abyśmy mogli czuć się stabilnie i bezpiecznie. Przestrzeń, w której przebywamy - tak samo jak my - może być narażona na obce, często negatywne, energie. Możemy sobie wyobrazić to na zasadzie naczynia wypełnionego czystą wodą, do którego każda osoba może dolewać nieco barwnika. Jeżeli kolor nam odpowiada - czujemy się świetnie i podziwiamy jego piękno. Tak czujemy się kiedy ktoś dla nas dobry - wprowadzi swoją energię do naszej przestrzeni. Kiedy kolor jest jednak brzydki, to tęsknimy jednak do czystej wody i pragniemy napełnić ją na nowo ukochaną barwą lub pozostawić krystalicznie czystą wodę w naszym naczyniu. Temu właśnie służy magia ochronna dla naszego mieszkania - oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii, chroni ją przed "zabrudzeniem" oraz dodaje ulubionych barw energetycznych. Właściwie pobłogosławiony dom będzie chronił Cię przed negatywną energią. Będzie Twoim azylem i tarczą przed szkodliwymi dla Ciebie wibracjami. Kiedy będziesz mieć gorszy dzień i wrócisz przytłuczony - niczym magnes "ściągnie" z Ciebie negatywne ładunki energetyczne i na nowo doda Tobie siły i wiary w lepsze jutro. Odpowiednio wykonana magia ochronna spowoduje polepszenie się atmosfery panującej w domu i odświeży otaczającą Cię energię. Zaprosi również pozytywne myślenie i radość pod Twój dach. Będzie to proces wypełnienia domu miłością, przyjaźnią, szacunkiem i dobrem. Każdy z nas przeciać pragnie, aby w domu mógł zapanować spokój i harmonia.

Wiemy już jakie korzyści przynosi magia ochronna dla naszego domu, lecz pojawia się pytanie: kiedy mamy ją wykonać? Tu nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Na pewno tego typu działania są bardzo wskazane na "samym początku", czyli na przykład po zakupie lub wynajęciu nowego mieszkania. Pozwoli to nam zrobić swojego rodzaju białą kartę - nie mamy przecież pewności kto wcześniej tam mieszkał i co się działo w mieszkaniu. A nawet jeżeli wiesz, to zapewne nie wiesz ile było i jest ukrytych tam emocji. Energia płynie za słowem, czynem i naszą uwagą, a ładunki energetyczne potrafią utrzymywać się w przestrzeni przez wiele, wiele lat. Odpowiednie zastosowanie magii jest także wskazane przy dużych zmianach życiowych, takich jak np. ślub czy pojawienie się nowego członka rodziny. Wskazane jest szczególnie także przy negatywnych sytuacjach, takich jak kłótnie, rozwody czy śmierć najbliższych. Czasami jednak możesz poczuć po prostu taką ciężką atmosferę panująca w domu bez tych wszystkich dodatków - wtedy też możesz, a nawet powinieneś odpowiednio pobłogosławić swój dom.

Wszelkie działania oczyszczające i regulujące energię domu, najlepiej jest poprzedzić dokładnym sprzątaniem. I nie chodzi tu wyłącznie o zebranie naczyń, ścieranie kurzu czy wyniesienie śmieci. Pozbądź się także zepsutych i naładowanych negatywną energią przedmiotów. Przykładowo: jeżeli jesteś po rozwodzie i pragniesz zadbać o właściwą energię Twojego domu, to nie możesz zostawić w nim przedmiotów byłego partnera. Przecież tylko na nie spojrzysz, a automatycznie poczujesz się gorzej. Sam proces najlepiej jest również zaczynać rano - wraz z rozpoczęciem naszego dnia. Tak, żeby zdążyć je wykonać i niczego nie zostawić na bliżej nieokreślony czas. Tutaj absolutnie nie sprawdzi się zasada "co masz zrobić dziś, zrób jutro". Weź sprawy w swoje ręce i działaj.

Po posprzątaniu swojej przestrzeni i pozbyciu się czy naprawieniu niektórych rzeczy, które tego wymagały - możesz rozpocząć okadzanie Twojego domu. Najlepiej sprawi się tu kadzidło z białej szałwii lub drewienka palo santo. Z rozpalonym kadzidłem - ostrożnie - przejdź się po całym domu. Swoją wędrówkę rozpocznij od głównego wejścia, a następnie - idąc przy ścianie - przejdź przez wszystkie pomieszczenia tak, aby skończyć również przy drzwiach wejściowych. Warto w tym momencie stosować również odpowiednie afirmacje, modlitwy oraz wizualizacje, które pomogą nam dostrzec oraz usunąć dla nas złą energię. Chodząc z kadzidłem możesz powtarzać w myślach najprostsze dla Ciebie słowa i hasła jak np. "Oczyszczam moją przestrzeń", "Usuwam złą energię" lub inne, które w tym momencie będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Jeżeli nie czujesz się jednak pewnie - poproś o radę doświadczonego ezoteryka - doradcę duchowego. Pod jego czy jej okiem na pewno wszystko wykonasz jak należy. Na samym końcu okadzania - tak oczyszczone mieszkanie porządnie przewietrz.

Masz już oczyszczone mieszkanie. Teraz czas na naładowanie go pozytywną energią. Możesz to zrobić samodzielnie lun zaprosić rodzinę czy przyjaciół do tego procesu. Upewnij się jednak, że wszyscy będą pozytywnie nastawieni! Wampirom energetycznym, sceptykom i pesymistom mówimy tu stanowcze "nie". Rozpalcie świeczki (najlepiej białe lub różowe). Niech palą się najdłużej jak mogą. Jeżeli masz w domu kominek, to również rozpal w nim ogień. Możesz także wykorzystać kominki do aromaterapii oraz lampkę solną. Niech zagości w Twoim domu światło i ciepło.

Samodzielnie lub razem z osobami Ci towarzyszącymi, usiądź wygodnie. Myśl i mów o samych dobrych rzeczach. Zapraszaj do domu pozytywną energię. Śmiejcie się i tańczcie. Powtarzaj w myślach lub na głos modlitwę. Możesz ja ułożyć samodzielnie lub powtarzać: "Niech mój dom będzie oczyszczony oraz pobłogosławiony dobrą energię. Niech panuje tu miłość, harmonia i radość. Przywołuję zdrowie, spokój i obfitość". Jak świece się wypalą, to ich resztki zakop w ogródku. W ten właśnie sposób - masz już oczyszczony i przepełniony dobrą energią dom. Wypełniony samymi pozytywnymi emocjami. Możliwe, że od razu poczujesz tę radość i ciepło domowego ogniska. Niech to uczucie będzie zawsze przy Tobie!


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji