widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-04-28

Przegląd znaków zodiaku cz.1

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Przegląd znaków zodiaku cz.1" przygotowanym przez naszego eksperta Igor Vasilias-York.

Baran - odważny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Pierwszy z nich - Baran - nadchodzi wraz z nadejściem wiosny i w związku z tym stanowi początek, symboliczne wynurzenie się Słońca. Do zodiakalnych Baranów zaliczają się osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia.

Osoby urodzone w znaku Barana cechuje odwaga. Do ich zalet należą: ambitność, bystrość i szczerość. Sprawia to, że Barany nieustannie działają i do czegoś dążą, a co za tym idzie sprawdzają się w roli przywódczej. Do ich wad należą z kolei: niecierpliwość, impulsywność i egocentryzm.

W miłości szybko zakochujący się Baran stawia na aktywność. Wymaga on relacji przypominającą miłosną przygodę, w której nie brakuje akcji. Aby go zdobyć trzeba wykazywać się zdecydowaniem. Najmocniejsze więzi Baran przeważnie tworzy z Baranem, Bliźniętami, Lwem, Wagą, Strzelcem, Wodnikiem.

Baran wraz z Lwem i Strzelcem należy do trygonu ognia. Trygon ognia określa się też mianem entuzjastycznego. Znaki zodiaku w trygonie ognia odznaczają się aktywnością i optymizmem.

Byk - silny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Drugi z nich - Byk - rządzi w porze wiosny, a w związku z tym nastawia się na wzrost i rozwój. Do zodiakalnych Byków zaliczają się osoby urodzone między 20 kwietnia a 20 maja.

Osoby urodzone w znaku Byka cechuje siła. Do ich zalet należą: wytrwałość, niezawodność i lojalność. Sprawia to, że Byki prawie nie popełniają błędów, a jeśli już to robią, to biorą za nie odpowiedzialność. Do ich wad należą z kolei: upartość, zaborczość i chciwość.

W miłości wolno zakochujący się Byk stawia na zmysłowość. Wymaga on relacji bardzo mocnej i bardzo wiernej. Aby go zdobyć trzeba okazywać uczucia i opanowanie. Najmocniejsze więzi Byk przeważnie tworzy z Bykiem, Rakiem, Panną, Skorpionem, Koziorożcem, Rybami.

Byk wraz z Panną i Koziorożcem należy do trygonu ziemi. Trygon ziemi określa się też mianem konkretyzującego. Znaki zodiaku w trygonie ziemi odznaczają się pasywnością i realizmem.

Bliźnięta - (nie)szczery znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Trzeci z nich - Bliźnięta - reprezentuje równowagę w kosmosie między dniem a nocą, jasnością a ciemnością, materią a duchem. Do zodiakalnych Bliźniąt zaliczają się osoby urodzone między 21 maja a 20 czerwca.

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt cechuje szczerość, aczkolwiek powierzchowna, bo w głębi nie musi, ale przeważnie może kryć się nieszczerość (w końcu tak jak sama nazwa wskazuje to znak zodiaku o nie jednym, a dwóch obliczach). Do ich zalet należą: energiczność, ciekawość, dowcipność. Sprawia to, że Bliźnięta uwielbiają towarzystwo i odnajdują się w każdym środowisku. Do ich wad należą z kolei: niezdecydowanie, nieszczerość, impulsywność.

W miłości szybko zakochujące się Bliźnięta stawiają na znalezienie bratniej duszy. Wymagają one relacji opartej na bliskości duszy i ciała. Aby je zdobyć trzeba z nimi dużo rozmawiać i zapewniać im rozrywkę. Najmocniejsze więzi Bliźnięta przeważnie tworzą z Baranem, Bliźniętami, Lwem, Wagą, Strzelcem, Wodnikiem.

Bliźnięta wraz z Wagą i Wodnikiem należą do trygonu powietrza. Trygon powietrza określa się też mianem wartościującego. Znaki zodiaku w trygonie powietrza odznaczają się aktywnością i realizmem.

Rak - wrażliwy znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Czwarty z nich - Rak - reprezentuje zwycięstwo światła nad ciemnością, bo nadchodzi wraz z przesileniem letnim. Do zodiakalnych Raków zaliczają się osoby urodzone między 21 czerwca a 22 lipca.

Osoby urodzone w znaku Raka charakteryzuje wrażliwość, co powoduje, że jego osobowość pozostaje zawsze nieodgadniona. Wrażliwość Raków sprawia, że przeżywają tak dobre jak złe rzeczy o wiele mocniej niż inne znaki zodiaku, a co za tym idzie oglądają się za siebie. Do ich zalet należą: niezawodność, uczuciowość, szczerość. Do ich wad należą z kolei: niepewność, kapryśność, upartość.

W miłości bardzo ostrożnie zakochujący się Rak stawia na zaufanie. Wymaga on relacji opartej na seksie, ale nie jako zabawie, a jako najwyższej formie wyrażania uczuć. Aby go zdobyć trzeba pozostawać szczerym i delikatnym. Najmocniejsze więzi Rak przeważnie tworzy z Bykiem, Rakiem, Panną, Skorpionem, Koziorożcem, Rybami.

Rak wraz ze Skorpionem i Rybami należy do trygonu wody. Trygon wody określa się też mianem emocjonalnego. Znaki zodiaku w trygonie wody odznaczają się pasywnością i pesymizmem.


Igor Vasilias-York Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witam! Zapraszam do moich kart. Odpowiedzą na Państwa pytania. Zadzwoń na 708 708 006 4.92 zł/min brutto I. V.-Y.
Zadzwoń na
708 708 006708 708 006 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0840048 227 184 084 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji