widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-04-30

Horoskop na maj 2021

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Horoskop na maj 2021" .Koziorożec

Praca jest dla Ciebie nie tylko nieodłącznym elementem życia, lecz również niezwykle ważnym miejscem. Maj będzie sprzyjał wszystkim projektom, którym się podejmiesz. Sprostanie obowiązkom wyda się Tobie wyjątkowo proste, lecz jednocześnie możesz odczuć zmęczenie związane z rutyną i brakiem nowych wyzwań. W maju możesz również doświadczyć trudności na planie interpersonalnym. Ktoś może okazać się wobec Ciebie nieszczery. Spodziewaj się tutaj plotek lub obietnic bez pokrycia. Spójrz na wszystko z dystansem i oceniaj ludzi nie tylko po słowach, a po czynach. W miłości natomiast nabierzesz wiatru w żagle. Piękna pogoda zachęci Was do spacerów, podróży i romantycznych chwil we dwoje. Dawne nieporozumienia zostaną wyjaśnione, a w Twoim sercu pojawi się większa pewność wobec osób, które darzysz uczuciem.

Wodnik

Maj to miesiąc pełen sprzyjających wiatrów dla Twoich zamierzeń i planów. Twoja intuicja będzie działać na wyjątkowo wysokim poziomie i nie braknie Tobie sił do działania. Dzięki takiemu połączeniu możesz teraz odnaleźć rozwiązania dla nawet najbardziej zawiłych kwestii. Większości obowiązków sprostasz z łatwością, lecz nie zapominaj również o odpoczynku. Twój organizm od dawna prosi Cię o chwilę uwagi i kilka dni odpoczynku. Zwróć również uwagę na sposób odżywiania i odrzuć to, co nadmiernie obciąża Twój organizm. W sprawach uczuciowych kieruj się przede wszystkim szczerością. Najdrobniejsze kłamstewko może szybko wyjść na jaw i sprawić dużą przykrość drugiej osobie. Wypowiedzenie prawdy, nawet tej trudnej dla Ciebie, przyniesie zaś oczyszczenie dla Twoich myśli i atmosfery domowej.

Ryby

W maju możesz spodziewać się mniejszych lub większych zawirowań przede wszystkim na planie zawodowym oraz uczuciowym. W pracy możesz odczuć, że ilość Twoich obowiązków zaczyna coraz mocniej Cię przytłaczać. Współpracownicy i zwierzchnicy zdają się tego nie zauważać, więc co jakiś czas będą się starać dołożyć Tobie kilka kolejnych zadań. Właśnie w maju możesz poczuć się zniechęcony i zmęczony nadmiarem obowiązków, a także zbyt wygórowanymi oczekiwaniami innych. W sprawach miłości możesz zaś odczuć niepewność. Czyny i słowa Twojego partnera nie będą tymi, których oczekiwałeś. Możesz mieć poczucie, że nie jesteś rozumiany lub otrzymujesz za mało uwagi. Maj będzie jednak sprzyjał wyjaśnianiu takich spraw, jeśli otworzysz się przed drugą połówką. Nie chowaj urazy w sercu, lecz zadbaj o szczerą rozmowę.

Baran

Maj będzie sprzyjał przede wszystkim planom zawodowym oraz większemu zaangażowaniu w sprawy domowe. Obowiązki będziesz wykonać z łatwością, nadrobisz zaległości i znajdziesz jeszcze chwilę czasu dla siebie. To dobry czas na realizację planów. Jeśli szukasz pracy, to właśnie teraz może pojawić się ciekawa dla Ciebie oferta. Większe trudności możesz jednak napotkać na planie relacji i tu doradzana jest przede wszystkim cierpliwość oraz nieco większy dystans do spraw. Rozmowy z domownikami mogą się Tobie wydać męczące lub bezowocne. Ktoś z bliższych Tobie osób może również po raz kolejny prosić Ciebie o uwagę, pomoc lub o pożyczkę. Możesz w tej sytuacji czuć się wyjątkowo niekomfortowo i pomyśleć, że Twoja dobroć jest nadmiernie wykorzystywana.

Byk

To może być dla Ciebie wyjątkowo ważny miesiąc - zwłaszcza wtedy, gdy od długiego czasu zwlekasz z jakąś decyzją. Nie działaj pochopnie, lecz zastanów się nad wszystkimi "za i przeciw". Jeśli Twoje serce wciąż podpowiada, że należy działać - maj będzie sprzyjał podjęciu kroków. W Twoim życiu może też zagościć nowa energia. Spodziewaj się niespodzianek, nowych znajomości oraz możliwości rozwoju. W pracy możesz spodziewać się trudnych decyzji i kilku wyzwań. Szczere i profesjonalne rozmowy mogą stać się kluczowym elementem dla poprawy sytuacji. Mniej istotne sprawy powinny zostać odłożone na bok, aby zyskać czas i przestrzeń na gaszenie większych pożarów. W sprawach uczuciowych możesz czuć zagubienie, lecz zaufaj swoim uczuciom i działaj w zgodzie z sercem. Dla większości par tworzonych przez Byki - maj będzie wyjątkowo sprzyjającym miesiącem.

Bliźnięta

W maju możesz podjąć się zadań, które wciąż były odkładane "na później". Niezależnie czy będzie to remont, dieta czy powrót do aktywności fizycznej - podjęcie działań nie tylko stanie się prostsze, lecz również przyniesie Tobie dużo satysfakcji. Maj będzie również sprzyjał sprawom zawodowym. Twoje pomysły mogą spotkać się z dużym uznaniem, a podczas rozmów istotna będzie właśnie Twoja opinia. Nieco gorzej mogą się mieć jednak sprawy finansowe. Obecna rutyna i idące za nią znudzenie mogą wręcz Cię "popychać" w kierunku nowych pomysłów na umilanie sobie czasu i kolejnych wydatków. Jeśli z tym przesadzisz, to mogą z tego tytułu pojawić się natomiast napięcia i konflikty z partnerem. Pomijając ten fakt lub jemu zapobiegając, sprawy uczuciowe będą miały się jednak bardzo dobrze. Szykujcie się na dni pełne miłości, stabilności i poczucia bezpieczeństwa.

Rak

Maj może być dla Ciebie miesiącem, który ocenisz jako dość chaotyczny. Z jednej strony będziesz czuć przypływ sił witalnych i chęci do działania, zaś z drugiej strony możesz jednak nie wiedzieć na czym naprawdę należy skupić uwagę. Nieprzyjemne czy przyziemne sprawy zapragniesz odłożyć na później, lecz będą one o sobie przypominać. Chętnie spędzisz czas w gronie bliskich osób, lecz jednocześnie spodziewaj się tutaj czyjejś nieszczerości czy chęci manipulacji. Ktoś można zapragnąć zaskarbić sobie Twoje względy, zyskać Twoją przychylność i wsparcie, lecz nie omieszka również obmówić Ciebie za Twoimi plecami. W kwestiach zawodowych będziesz radzić sobie dobrze, lecz wykonywana pracy może nie przynosić już dawnej satysfakcji. Kolejne zadania mogą zacząć się piętrzyć, a terminy gonić. Tych rzeczy lepiej nie odkładaj na później. W sferze uczuciowej odetchniesz z nieco większym spokojem i spędzisz kilka naprawdę miłych chwil z drugą połową. Razem z bliską Tobie osobą możecie też zacząć snuć kolejne piękne plany na przyszłość.

Lew

W maju nie powinno zabraknąć Tobie powodów do radości. Szykuje się bowiem miesiąc, w którym znów poczujesz się na siłach, aby działać i jednocześnie czerpać z życia przyjemność. Twoja wrodzona charyzma sprawi, że z łatwością nawiążesz nowe znajomości i odświeżysz dawne przyjaźnie. W pracy wykonasz powierzone Tobie zadania, możesz też pozyskać nowych klientów czy kontrahentów. Odczujesz satysfację i zostaniesz doceniony. Sprawy rodzinne i uczuciowe mogą być przez Ciebie odczuwane głównie jako spokojne tło dla samorealizacji. W trwających związkach nie zabraknie wsparcia i miłości, lecz dla osoby poszukującej partnera - los przewrotnie może jednak sprawy utrudniać. Znajomości zawarte w mają mogą nie przerodzić się w związki uczuciowe lub będą to relacje wyjątkowo nietrwałe.

Panna

Maj doda życiu Panien więcej pewności i poczucia bezpieczeństwa. Będziesz realizować swoje zamierzenia i szybko zaczniesz zauważać efekty. Ważne staną się dla Ciebie sprawy zdrowotne oraz wizerunkowe. Korzystnie zmienisz kierunek działań, aby Twoje ciało było w lepszej kondycji, a wygląd jeszcze bardziej atrakcyjny. Niezwykle ważne będą również kwestie zawodowo-finansowe. Wykonywane przez Ciebie zadania mogą mocno zaprzątać Twoją głowę i wymagać więcej wysiłku niż dotychczas. Momentami możesz czuć przytłoczenie, lecz obecny wysiłek zaprocentuje w przyszłości. To, co zasiejesz w maju, przyniesie owoce w kolejnych miesiącach. Możesz to zauważyć również na planie uczuć. Nowe znajomości mają szansę przerodzić się w trwałe uczucia, a obecne związki będą się umacniać. Los może również przynieść Tobie jakąś niespodziankę - kuszącą propozycję, nowe możliwości lub miłą przygodę.

Waga

Maj będzie dla Ciebie miesiącem, w którym powinieneś zachować zdrowy rozsądek, cierpliwość oraz ostrożność przy podejmowaniu ważnych decyzji życiowych. Może to być więc nienajlepszy czas na zmianę pracy, miejsca zamieszkania czy większą inwestycję. W zamian za to, będzie to jednak dobry moment, aby skupić się na "mniejszych" sprawach i relacjach z innymi ludźmi. Możesz poczuć się komuś bardzo potrzebny, a Twoja rada czy pomoc może okazać się dla tej osoby bezcenna. Los uśmiechnie się również do Ciebie w sprawach miłosnych. Nawiązywanie nowych relacji i dbanie o te już istniejące będzie dla Ciebie niezwykle przyjemnym i cennym doświadczeniem. Możesz spodziewać się wyznania uczuć, ważnej deklaracji czy miłej niespodzianki. Pomyśl również o większej ilości chwil odpoczynku na łonie natury. Odprężenie Twojego ciała i umysłu sprawi, że po wszystko zaczniesz sięgać z większą łatwością.

Skorpion

W maju nie braknie Tobie energii i odwagi do podejmowania nowych wyzwań. Nawet, gdy zauważysz jakieś przeszkody dla realizacji Twoich planów, to szybko je ominiesz lub przeskoczysz wielkim susem. Odczujesz wsparcie od bliskich Tobie osób. Sprawy finansowe zaczną się układać, a Twoje wysiłki spotkają się z uznaniem. W sprawach zawodowych nie powinno być większych powodów do zmartwień, lecz powinieneś uważać na współpracowników, którzy zechcą czerpać profity z Twoich dokonań. Możesz również spodziewać się plotek na swój temat lub nieprzychylnej opinii wypowiedzianej prosto w oczy. W tej sytuacji zachowaj zimną krew i nie daj się sprowokować. Twój dystans i opanowanie okażą się najlepszym rozwiązaniem, a także zrobią wrażenie na pozostałych osobach. W sprawach uczuć spodziewaj się chwil pełnych uniesień i namiętności, lecz również napięć i konfliktów. Maj może nie sprzyjać komunikacji z partnerem.

Strzelec

Maj może być dla Ciebie czasem, w którym ważny będzie przede wszystkim spokój, odpoczynek i bliskie Tobie osoby. Wydarzenia, których doświadczasz, skłonią Cię do większych refleksji. Pewne sprawy i plany mogą zostać przewartościowane. Bliżej przyjrzysz się tworzonym przez Ciebie relacjom i przyjaźniom. Dostrzeżesz też to, co ukrywało się "między wierszami". W pracy będziesz czuć się pewnie i stabilnie, choć męcząca będzie dla Ciebie rutyna dnia codziennego. Maj może również skłaniać Cię do większych wydatków - zwłaszcza tych, które sprawią, że Twój humor się poprawi chociaż na chwilę. Jeśli starasz się o pożyczkę, to ją otrzymasz. Sprawy miłosne będą szły swoim tempem. Trwające relacje mogą wydawać się nieco burzliwe, lecz nie zabraknie w nich miłości i namiętności. Samotne Strzelce zaś mogą zacząć przykuwać większą uwagę płci przeciwnej.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji