widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-05-11

Przegląd znaków zodiaku cz.2

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Przegląd znaków zodiaku cz.2" przygotowanym przez naszego eksperta Igor Vasilias-York.

Lew - magnetyczny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Piąty z nich - Lew - reprezentuje ogień, bo panuje w środku gorącego lata, gdy życie płonie. Do zodiakalnych Lwów zaliczają się osoby urodzone między 23 lipca a 22 sierpnia.

Osoby urodzone w znaku Lwa tak jak przystało na króla dżungli charakteryzuje duma, ale też magnetyzm. Duma Lwów potrafi pchać je przed siebie, ale też prowadzić na manowce. Do ich zalet należą: pewność, siła, szczerość. Do ich wad należą z kolei: próżność, pretensjonalność, upartość.

W miłości szybko zakochujący (ale też szybko odkochujący) się Lew stawia na namiętność. Wymaga on relacji opartej na wzajemnym zauroczeniu się sobą, dlatego przed ostatecznym ustatkowaniem się zalicza dużo miłosnych przygód. Aby go zdobyć trzeba pokazać, że zrobi się dla niego wszystko, albo chociaż wiele. Najmocniejsze więzi Lew przeważnie tworzy z Baranem, Bliźniętami, Lwem, Wagą, Strzelcem, Wodnikiem.

Lew wraz z Baranem i Strzelcem należy do trygonu ognia. Trygon ognia określa się też mianem entuzjastycznego. Znaki zodiaku w trygonie ognia odznaczają się aktywnością i optymizmem.

Panna - inteligentny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Szósty z nich - Panna - reprezentuje metamorfozę, przechodzenie od lata do zimy. Do zodiakalnych Panien zaliczają się osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września.

Osoby urodzone w znaku Panny cechuje spora inteligencja. Do ich zalet należą: przenikliwość, perfekcjonizm, poukładanie. Sprawia to, że Panny uchodzą za chodzące encyklopedie. Do ich wad należą z kolei: nietolerancja, pedantyzm, zrzędliwość.

W miłości ostrożnie zakochująca się Panna stawia na czystość. Wymaga ona relacji idealnej pod każdym kątem, co powoduje, że ciężko jej znaleźć odpowiednią osobę. Aby ją zdobyć trzeba czekać i nie robić niczego na siłę. Najmocniejsze więzi Panna przeważnie tworzy z Bykiem, Rakiem, Panną, Skorpionem, Koziorożcem, Rybami.

Panna wraz z Bykiem i Koziorożcem należy do trygonu ziemi. Trygon ziemi określa się też mianem konkretyzującego. Znaki zodiaku w trygonie ziemi odznaczają się pasywnością i realizmem.

Waga - wyrafinowany znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Siódmy z nich - Waga - nadchodzi wraz z nadejściem jesieni i w związku z tym stanowi początek końca, symboliczne zanurzenie się Słońca. Do zodiakalnych Wag zaliczają się osoby urodzone między 23 września a 22 października.

Osoby urodzone w znaku Wagi cechuje wyrafinowanie. Do ich zalet należą: taktowność, prawość, dyplomatyczność. Sprawia to, że Wagi zamiast wojny wybierają pokój, zamiast chaosu wybierają harmonię, a zamiast dominacji wybierają uległość. Do ich wad należą z kolei: wymagalność, zmienność, próżność.

W miłości wolno zakochująca się Waga stawia na inteligencję intelektualną i emocjonalną. Tak jak przystało na kogoś, kto waży, wymaga ona relacji na zasadzie chaotycznych ja i ty tworzących harmonijne my. Aby ją zdobyć trzeba okazać się dla niej bliską osobą. Najmocniejsze więzi Waga przeważnie tworzy z Baranem, Bliźniętami, Lwem, Wagą, Strzelcem, Wodnikiem.

Waga wraz z Bliźniętami i Wodnikiem należy do trygonu powietrza. Trygon powietrza określa się też mianem wartościującego. Znaki zodiaku w trygonie powietrza odznaczają się aktywnością i realizmem.

Skorpion - tajemniczy znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Ośmy z nich - Skorpion - rządzi w porze jesieni, a w związku z tym pozostaje owiany pewnego rodzaju mrokiem. Do zodiakalnych Skorpionów zaliczają się osoby urodzone między 23 października a 21 listopada.

Osoby urodzone w znaku Skorpiona cechuje tajemniczość. Do ich zalet należą: zaradność, nieustępliwość, odwaga. Miotane przez emocje i wykazujące się potężną pamiętliwością skorpiony nie odpuszczają swoim racjom i nie dopuszczają do kompromisów. Do ich wad należą z kolei: mściwość, manipulacyjność, obsesyjność.

W miłości szybko zakochujący się Skorpion stawia na zakochiwanie się na zabój. Wymaga on relacji totalnie oddanej. Aby go zdobyć trzeba do niego podchodzić ostrożnie. Najmocniejsze więzi Skorpion przeważnie tworzy z Bykiem, Rakiem, Panną, Skorpionem, Koziorożcem, Rybami.

Skorpion wraz z Rakiem i Rybami należy do trygonu wody. Trygon wody określa się też mianem emocjonalnego. Znaki zodiaku w trygonie wody odznaczają się pasywnością i pesymizmem.


Igor Vasilias-York Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witam! Zapraszam do moich kart. Odpowiedzą na Państwa pytania. Zadzwoń na 708 708 006 4.92 zł/min brutto I. V.-Y.
Zadzwoń na
708 708 006708 708 006 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0840048 227 184 084 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji