widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-06-04

Horoskop - czerwiec 2021

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na czerwiec 2021" .Baran

Miłość! Wszędzie wokół Ciebie pojawia się energia miłości. Niezależnie czy aktualnie jesteś w związku czy też nie - czerwiec będzie dla Ciebie miesiącem pełnym emocji, uniesień, wzruszeń i możliwości. Barany w trwałym związku mają możliwość podniesienia temperatury w sypialni. Doświadczycie chwil pełnych namiętności. Znajdźcie czas tylko dla siebie. Wybierzcie się na randkę, spacer albo wyjedźcie na kilka dni gdzieś za miasto. Zobaczycie, że zmiana przestrzeni i odpoczynek od codzienności - wzmocnią Wasze uczucie. Samotne Barany też nie będą samotne. Rozglądaj się uważnie, w Twoim otoczeniu pokaże się ktoś wart Twojej uwagi. Zaufaj sobie i swojemu wewnętrznemu "Ja" - ono wskaże Ci odpowiednią drogę. Będziesz wiedzieć już gdzie iść i co robić. W czerwcu Barany będą miały wrażenie, że wszystko układa się po ich myśli i właśnie tak będzie. Strefa zawodowo-finansowa zapowiada się bardzo spokojnie. Wykorzystaj dobrze ten czas i skup się na tym, co najważniejsze.

Byk

Dla Byka czerwiec będzie niczym wciśnięcie niewidzialnego przycisku pauzy. Spodziewamy się więc małego przestoju, żeby móc złapać oddech. Jednak nie będzie to leniwy miesiąc! Byki będą zbierały swoją energię i regenerowały siły. Wykorzystaj ten czas, żeby pobyć ze sobą, żeby siebie zrozumieć i docenić. Zastanów się, czego chcesz i jak możesz to osiągnąć. Przyjrzyj się uważnie swojemu otoczeniu w pracy. Zobacz co musisz zrobić, żeby dostać awans i przygotuj się do tego. Pamiętaj, że wszystko co robisz - wraca do Ciebie. Postaraj się również pomóc komuś, kto tego potrzebuje. Jeżeli nie chcesz nigdzie wychodzić i wolisz zaszyć się przed telewizorem, to i tak za pomocą telefonu możesz komuś pomóc - możesz udostępnić zwierzaczki do adopcji na portalach internetowych, pomóc komuś z lekcjami, zadzwonić i wysłuchać starszą osobę. Te niewielkie czynności dadzą Ci dobrą energię. Słuchaj i obserwuj uważnie, co również dzieje się wokół Ciebie. W czerwcu zauważysz komu możesz zaufać, a kto jedynie bawi się Twoimi uczuciami.

Bliźnięta

Sukces! To właśnie Twój miesiąc i wszystko zacznie układać się po Twojej myśli. Przyjrzyj się odkładanym sprawom, planom i obowiązkom. Zacznij teraz działać, a wszystko co będziesz robić, będzie się obracać w złoto. Zarówno w miłości, finansach jak i w zdrowiu - wszystko będzie szło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jednak najwięcej sukcesów w czerwcu odnajdziesz w swoim życiu zawodowym i transakcjach finansowych. Awans, podwyżka, lepsze warunki - to wszystko czeka właśnie teraz na Ciebie. Być może na horyzoncie pojawi się nawet nowa ciekawa propozycja współpracy, zmiany stanowiska lub projektu. Nastawiaj uszu na wszelkie ploteczki. Jeżeli właśnie teraz robisz przełomowy krok w swoim życiu zawodowym i całkowicie je przewracasz, to nie bój się - Twoje wysiłki przyniosą owoce. Będziesz mieć świetne pomysły i dużo sił do ich realizacji. Sprawdź również czy w Twoich szafach i pokojach nie stoją niepotrzebne już przedmioty, które mógłbyś spieniężyć - czerwiec to doskonały miesiąc na wszelkiego rodzaju transakcje.

Rak

W tym miesiącu Rak może otrzymać kolejną lekcję od losu. Będzie musiał nauczyć się asertywności i rozdzielania życia zawodowego z rodzinnym. Czerwiec powinien być dla Ciebie czasem zatrzymania się, przemyśleń i planów na dalsze ułożenia życia. Zmęczenie spowodowane zbyt dużą ilością obowiązków i spraw może Cię przytłoczyć. Naucz się odmawiać. Jeżeli pomimo braku sił będziesz brać nadgodziny i pracę do domu, to nie tylko nie będziesz efektywnym pracownikiem, ale też staniesz się nieszczęśliwym człowiekiem. Szanuj siebie, swój czas i swoje życie. Zobaczysz, że taką postawą zyskasz sobie uznanie innych. Przestań również martwić się sprawami, na które nie masz wpływu. Masz prawo, aby czegoś się obawiać, lecz tworzenie kolejnych czarnych scenariuszy nie zda się na nic. Doceń to co masz i ciesz się z tego. Zacznij korzystać z życia. Nie odmawiaj ciekawym propozycjom, może Cię to zaprowadzić w ciekawe miejsca! Samotne Raki powinny zainwestować więcej energii w aktywność towarzyską. Pogoda coraz piękniejsza i coraz łatwiej o poznanie interesującej osoby - rozejrzyjcie się.

Lew

Ach ten czerwiec i słonko! Aż chciałoby się coś porobić lub gdzieś uciec, chociaż na krótki wypad. Bądź otwarty na ciekawe propozycje - nie odmawiaj nikomu. Być może to właśnie dzięki tej przerwie uda Ci się nadrobić zaległości i podładować swoje akumulatory, aby mieć siły do działania. Dziać się będzie dużo. W pracy wszyscy będą się liczyć z Twoją opinią i doświadczeniem, więc postaraj się włożyć jak najwięcej wysiłku w każde Twoje działanie. Każdy projekt, każda pomoc i zaangażowanie - przybliżą Cię do tego, żeby szef Cię zauważył i docenił. W czerwcu masz szansę zapracować na nagrodę. Zrób też porządki w miłości. Ostatnimi czasy mogłeś zauważyć problemy w komunikacji z partnerem. Różnice charakterów i poglądów co jakiś czas będą o sobie przypominać. Przyjrzyj się czy to jest taka relacja, jaką rzeczywiście chcesz. Nie podejmuj pochopnych decyzji, lecz zwróć uwagę na to czy idziecie razem w tym samym kierunku. Pewna kwestia może również teraz wymagać sporego kompromisu.

Panna

Być może liczysz już na odpoczynek, ale jeszcze nie nadszedł na to czas. Czerwiec to idealna pora na działanie. W szczególności, że Twoja praca właśnie teraz przyniesie największe efekty. W sferze zawodowej bądź pewny swego i swoich racji. Nie patrz na innych. Pracuj wytrwale, a zostaniesz doceniony. Jeżeli współpracownicy ciągną Cię w dół, to nie daj się i rób wszystko, co w Twojej mocy. Pamiętaj jednak, żeby nie pozwolić podpisywać się innym pod Twoimi zasługami. W czerwcu będziesz w bardzo dobrym nastroju. Energia będzie Cię rozpierać, a myśli zaczną się rozjaśniać. Pomimo lekkiego zmęczenia obowiązkami - nadal znajdziesz w sobie duże pokłady siły do działania. Jeżeli masz teraz jakiś remont, planujesz przemeblowanie lub zakup - to idealna pora, aby wszystko przebiegło bez większych problemów. W sferze miłości złapiesz oddech - poczujesz się pewnie, stabilnie i bezpiecznie. Wraz z partnerem zaplanujcie czas tylko dla siebie - bez telefonów, bez znajomych, w romantycznym nastroju - a znów dotrzeżesz iskierki, które między Wami błyskaja. Samotne Panny mogą nie mieć szczęścia w poznaniu właściwej osoby, lecz mogą zaznać chwili przyjemności w niezobowiązującym kontakcie.

Waga

Waga będzie mogła nieco odetchnąć w czerwcu. Wszystko powoli będzie się toczyć do przodu. Z jednej strony pomyślisz, że nic się nie zmienia i jest to nudne. Z drugiej zaś strony będziesz mieć czas, żeby się uspokoić, złapać oddech i nabrać sił na zbliżające się kolejne miesiące. Pomimo rutyny, niech nie będzie to jednak leniwy miesiąc. Tę chwilę - kiedy nic szczególnego się nie dzieje w Twoim życiu - wykorzystaj na zastanowienie się: co jest dla Ciebie ważne. Czy wszystko co się dzieje w Twoim życiu jest właśnie takie jak chcesz? W pracy rozejrzyj się dokładnie, bo czekają na Ciebie ciekawe propozycje i możliwości. Musisz jednak otworzyć się na nowe i je dostrzec. W miłości uważaj na nieprzychylne osoby, które mogą popsuć sielankę. Spodziewaj się nieprzyjemnych uwag, oceny czy krytyki relacji, w której się znajdujesz. W sferze towarzyskiej możesz zauważyć, że czyjeś intencje mogą nie być czyste. Zdradzenie tajemnicy nieodpowiedniej osobie może również sporo namieszać.

Skorpion

W tym miesiącu Skorpion będzie przede wszystkim chciał wykonywać kolejne kroki do przodu. Zapragniesz więcej nowości i zmian. I to jest właśnie dobry moment, żeby ich dokonać. Rozejrzyj się, wokół Ciebie są osoby, które chętnie Ci pomogą i wesprą. Nie odrzucaj ich pomocnych rąk. To czas na spełnienie swoich marzeń, realizację planów i odnalezienie pasji. Jednak będzie wymagało to wyjścia ze swojej strefy komfortu i zrobienie czegoś zupełnie innego niż dotychczas. To jest właśnie Twój czas i Twoja szansa. Zapomnij o lękach i przeszłości. Nie ograniczaj się i zacznij działać. W pracy może pojawić się kilka napiętych czy nieprzyjemnych momentów. Twoje rozkojarzenie lub zmęczenie mogą sprawić, że popełnisz błąd, który nie umknie uwadze innych. W sferze miłości będzie Wam towarzyszyć dobra energia. Skorpiony w związkach mogą liczyć na nagły przypływ namiętności i romantyzmu. Wolne Skorpiony niech lepiej mają oczy szeroko otwarte, ponieważ miłość czai się tuż za rogiem.

Strzelec

Czerwiec przypomni Strzelcowi, że nie na wszystko w naszym życiu mamy wpływ. Im szybciej to zaakceptujesz, tym łatwiej będzie Ci się żyło. Teraz powinieneś trochę odpuścić i nieco odpocząć. Wystrzegaj się wspominania nieprzyjemnych chwil, a na pewno powinieneś już przestać rozdrapywać stare sprawy. W pracy - nawet jeżeli nie będzie się działo nic ciekawego - to nie pokazuj, że się nudzisz. Nie spóźniaj się i nie wydłużaj swoich przerw. Twoje drobne potknięcia mogą teraz zostać odebrane bardzo negatywnie. Może to czas żeby przyjrzeć się swoim obowiązkom i zaproponować szefowi coś nowego. Twoje dobre chęci zostaną zauważone. Poza pracą - zadbaj o swój komfort i nie zapominaj o rozpieszczaniu się. Raz na jakiś czas zrób sobie chwilę tylko dla siebie. Spędź ten czas tak jak sam chcesz, a zobaczysz, że od razu nastrój Ci się polepszy. W miłości będzie spokojnie, ale nie pozwól, żeby przez ten spokój zawiało nudą. Zadbaj o dobry nastrój partnera, spróbujcie znaleźć jakieś wspólne hobby, które zbliży Was do siebie. Samotne Strzelce mogą teraz nie czuć się komfortowo w nowym towarzystwie.

Koziorożec

"Miłość" to słowo przewodnie dla Koziorożca na czerwiec. W końcu doświadczysz tyle miłości, ile tylko chcesz. I nie mamy na myśli jedynie uczucia partnerskiego. Miłość będzie Cię otaczać - przyjaciele, rodzina, a nawet nieznajomi. Od wszystkich poczujesz wsparcie, siłę i docenienie Twojej osoby. Nie unikaj możliwości spotkań i rozmów. Dzięki temu będziesz mieć świetny nastrój, będziesz przebojowy i wszystko będzie się układać. W pracy będziesz dobrze radzić sobie z obowiązkami, lecz jeśli pragniesz dla siebie zmiany - możesz czuć, że nic nie idzie po Twojej myśli. Rozmowy kwalifikacyjne mogą nieść ze sobą rozczarowanie, a otrzymane oferty nie będą dla Ciebie tak korzystne, jak tego oczekiwałeś. W sferze uczuć może dziać się więcej dobrego. Wolne Koziorożce mają teraz wielką szansę na spotkanie miłości swojego życia. Nie odmawiaj więc wyjść na imprezy czy nie rezygnuj ze spróbowania czegoś nowego, bo właśnie tam - w tej nowej przestrzeni - może kryć się ten ktoś, kto okaże się dla Ciebie tak ważny. Koziorożce w związkach będą trwały w swojej bajce i obdarzą swoich partnerów większym zaufaniem. Wszystko będzie się układać i może się okazać, że to właśnie czas na przejście w związku na wyższy poziom.

Wodnik

Będziesz czuć się doskonale, będziesz chcieć działać i decydować. I to właśnie idealny czas na to, aby pokierować swoim życiem. Pamiętaj jednak, że wszystkie Twoje decyzje będą miały konsekwencje przez dłuższy czas, a może nawet przez kilka następnych lat. Zastanów się więc czego tak naprawdę chcesz, ale tak prawdziwie - wewnętrznie. Nie działaj pochopnie i nie rób czegoś tylko dlatego, że inni tego od Ciebie oczekują. To jest Twoje życie i Twoje decyzje. Czerwiec to idealny czas dla Wodnika na wypróbowanie czegoś nowego. Będziesz mieć wiele różnych pomysłów, które spodobają się Twoim bliskim. W miłości też mogą Cię czekać przełomowe chwile. Wolne Wodniki mogą właśnie poznać kogoś, kto przez długi czas będzie odgrywał w ich życiu ważną rolę. Natomiast Wodniki będące w związku będą chciały czegoś więcej - może to oznaczać zarówno wejście związku na wyższy poziom jak i decyzję o rozstaniu dla par, którym od długiego czasu się nie układa.

Ryby
Nawet w sytuacji, w której nie wszystko będzie się układało po Twojej myśli, to nie przejmuj się za mocno - to minie. Postaraj się znaleźć w sobie pokłady radości i optymizmu. Nie myśl o wszystkim, co nie wyszło, tylko poszukaj szansy na coś nowego. Wyciągnij lekcje ze swoich doświadczeń i działaj dalej. Pewność siebie, optymizm i spokój to słowa kluczowe, które spowodują, że Twój los szybko się odmieni. Energia podąża za Twoją uwagą - im więcej pojawi się w Tobie pozytywnych emocji, tym więcej dobrych wydarzeń ukaże się na Twojej drodze życiowej. Czerwiec to także czas na spotkania ze znajomymi, wyjazdy i dobrą zabawę. Korzystaj z każdej takiej okazji. Ryby w związku powinny poświęcić trochę czasu na poznanie prawdziwych potrzeb partnera. Postaraj się nie mówić tylko o sobie i o tym co Ci się nie układa, tylko posłuchaj swojej drugiej połówki. Odnajdźcie wspólny mianownik i zrozumcie się wzajemnie. To porozumienie umocni Wasz związek.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji