widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-07-22

Dziewięć praw szczęśliwych związków

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Dziewięć praw szczęśliwych związków" przygotowanym przez naszego eksperta Rozalia.Nie jest tajemnicą, że związek mężczyzny i kobiety to zawsze wspólna praca. Aby znaleźć szczęście w relacji, nie wystarczy po prostu się kochać, nie wystarczy czuć ekscytację i namiętność. Wszystko to minie z czasem, jeśli nie będziesz przestrzegać praw, które pomagają budować miłość i ją zachować na dłużej. Więc jakie są te prawa ?

1. Prawo podobieństwa

Przyciągamy do naszego życia ludzi, którzy w rzeczywistości są nami. Dlatego jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego otoczenia, zacznij zmieniać się z samym sobą. Jeśli zauważysz, że masz szczęście do ludzi, to sam jesteś osobą godną zaufania. Jeśli zawsze jesteś niezadowolony ze wszystkiego i nie lubisz swojego życia, nie musisz myśleć, że teraz spotkasz pozytywnego, celowego partnera i wszystko się dla Ciebie zmieni. Najprawdopodobniej przyciągniesz do siebie tę samą niezadowoloną i nieszczęśliwą osobę.

2. Prawo przyczyny i skutku

Traktuj innych tak, jak chcesz, żeby Ciebie traktowali - mówi mądrość. Niestety, to nie zawsze działa i czasami jesteśmy krzywdzeni. Ale mimo to, jeśli zacząłeś zauważać, że twój partner jest dla ciebie zimny, pomyśl: jak się z nim czujesz? Lub jeśli nagle stanie się nieuważny, odpowiedz na pytanie, czy zwracasz na niego uwagę. Zawsze dawaj bliskiej osobie to, co chciałbyś od niej otrzymać.

3. Prawo miłość

Miłość w związku oznacza akceptację, szczerość, czułość, troskę, rzetelność, bezinteresowność, hojność i chęć bycia odpowiedzialnym. Wszystko to powinno być obecne w twojej parze, jeśli liczysz na długotrwały związek. Strach, zazdrość, manipulacja, zależność, kontrola, roszczenia i wyrzuty nie mają nic wspólnego z miłością i ostatecznie niszczą nawet najsilniejsze na pierwszy rzut oka pary.

4. Prawo mocy słów

Słowo może uzdrowić, ale może też zabić. To nie jest przesada. Zawsze podążaj za tym, co mówisz. Jedno nieostrożne słowo wypowiedziane w gniewie może trwale zrujnować twój związek. Jeśli jesteś bardzo zły, lepiej odejść na bok, poczekać chwilę i dopiero wtedy rozpocząć rozmowę. Obrażanie i etykietowanie może stać się nawykiem i normą w związku. Tylko wtedy nie będzie on już zdrowy ani szczęśliwy. Używaj słów tylko dla dobra: komplementów, słów aprobaty i wsparcia.

5. Prawo zaufania

Zaufanie jest niezbędne do szczęśliwego związku. W przeciwnym razie jeden z partnerów staje się podejrzliwy i niespokojny, podczas gdy drugi czuje się emocjonalnie uwięziony, zauważając stałą kontrolę nad sobą. Zazdrość nie jest oznaką miłości, a jedynie oznaką niskiej samooceny i samoodrzucenia. Zaufanie jest istotną częścią szczęśliwego związku.

6. Prawo szczerości

Podobnie jak bez zaufania, bez szczerości niemożliwe jest zbudowanie silnego sojuszu. Porozmawiaj ze swoim partnerem o swoich pragnieniach i potrzebach, uczuciach i doświadczeniach. Uważaj na uczucia i potrzeby swojej drugiej połówki. Naucz się mówić otwarcie i spokojnie. Nie krępuj się rozmawiać o miłości, jeśli masz ochotę o tym porozmawiać. Ale równie ważne jest, aby nie milczeć w momencie kryzysu, który prędzej czy później pojawia się w każdej relacji.

7. Prawo darowania

Miłość to niesamowita rzecz. Dając ją nie tracimy absolutnie nic, ale zyskujemy wielokrotnie więcej. Jeśli nie możesz znaleźć miłości w żaden sposób lub wydaje ci się, że między tobą a partnerem jest nie wystarczająca, postaraj się nie zatrzymywać jej dla siebie, ale dawać ją całkowicie bezinteresownie. Jednym z powodów, dla których ludzie rzadko doświadczają miłości, jest to, że czekają, aż ktoś ich pokocha. To tak jakby muzyk, mówił: "Będę grać muzykę tylko wtedy, gdy ludzie zaczną tańczyć".

8. Prawo dotyku

Dotykanie jest jednym z najprostszych i najbardziej zrozumiałych przejawów miłości. Częściej przytulaj ukochaną osobę, dotykaj ją. Nie ma potrzeby każdorazowego łączenia dotyku z seksualnością. Dotyk ma wiele do powiedzenia, więc nie zaniedbuj tego wymownego języka miłości.

9. Prawo wolności

Ukochanej osobie należy dać wolność: wolność działania, swobodę podejmowania decyzji, wolność życia tak, jak chce, a nie tak, jak my chcemy. W przeciwnym razie poczuje się uwięziony w klatce i na pewno będzie chciał się z niej wydostać. Przestrzeń osobista jest bardzo ważnym aspektem każdej zdrowej relacji.

Jeśli potrzebujesz mojej porady lub wskazówki od kart jak postąpić w danej sytuacji zapraszam do kontaktu.
Wróżka Rozalia


Rozalia Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Zapraszam do kontaktu telefonicznego, SMS, CHAT, EMAIL oraz zamawiania rozmów poprzez CALLBACK :) Jeśli jestem w danej chwili niedostępna a potrzebujesz kontaktu ze mną to wystarczy wysłać zapytanie lub email i umówimy się na dogodną dla Ciebie porę. Pozdrawiam gorąco Rozalia
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 526708 688 526 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7060048 224 179 706 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji