widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-08-04

Sięgamy wysokich wibracji - i Ty możesz zostać czyjąś inspiracją!Każdego dnia pokonujesz przeciwności losu i wyzwania jakie stawia Ci życie. Powiesz, że żyjesz zwyczajnie i pokonujesz dzień za dniem - idąc po prostu przed siebie. Czasem napotykasz na przeszkody i popełniasz błędy, lecz realizujesz również swoje plany i marzenia. Może właśnie teraz zbliżasz się do upragnionego celu. Jesteś skupiony na ważnych dla Ciebie sprawach i ludziach. Działasz i starasz się być coraz lepszym. Pragniesz rozwinąć się duchowo i sięgnąć po jeszcze wyższe wibracje energetyczne, aby czuć się spełnionym. Być może nie wiesz jednak, że możesz rozpocząć kolejny etap już dzisiaj. W jaki sposób? Możesz kogoś zainspirować, wspomóc go i nauczyć czegoś, co sam odkrywałeś przez lata. Pokazać jak Ty coś robisz, żeby ktoś inny mógł Cię naśladować. Możesz zostać dla kogoś inspiracją. W ten sposób dzielisz się dobrą energią i robisz krok na drabinie rozwoju osobistego. Czy nie brzmi to dobrze? Jak jednak stać się takim wzorem do naśladowania i co zrobić, żeby wpłynąć na kogoś? Tak naprawdę nie trzeba tu wprowadzania wielkich zmian. Wystarczy, że będziesz dalej robił to, co robisz. Pozostań sobą i dziel się tym z innymi! Poniżej znajdziesz wskazówki jak lepiej kogoś uczyć. Co zrobić, żeby prawdzie przekazać to, co chcesz i nie zniekształcić przekazu.

Po pierwsze i najważniejsze to powtórzenie tego, co napisaliśmy wcześniej. Bądź sobą. Nie udawaj nikogo innego i nie zmieniaj się po to, aby ktoś chciał Cię naśladować. Kłamstwo ma krótkie nogi i łatwo jest zobaczyć czyjąś nieszczerość czy udawanie. Nie warto robić tego, czego nie chcesz. Wszystko co jest z nami niezgodne i fałszywe - obniża nasze wibracje i sprawia, że coraz więcej kłód znajdzie się pod naszymi stopami. Bądź najlepszą i niepodważalną wersją siebie samego. Bądź oryginalny. Podróbki nie są tak interesujące. Uwierz, że jeżeli ktoś zobaczy Twoje prawdziwe oblicze, Twoją szczerość i pasję, to będzie chciał Ciebie naśladować. Ciebie prawdziwego, a nie kogoś kogo tylko udajesz.

Po drugie działaj z pasją. Jeżeli czegoś nie czujesz albo czujesz, że to coś niewłaściwego, to nie rób tego. Musisz kochać każdy swój ruch i każdą rzecz, której się podejmujesz. Pasja to coś pięknego i unikalnego. To miłość, namiętność i pożądanie. Robiąc coś z pasją wkładasz w to całe swoje serce, swoją duszę i energię. Nie chcesz skończyć byle jak, tylko zostawić swoje dzieło w takiej formie, jaką masz w wizji skrytej głęboko w sobie. Działając z zaangażowaniem i oddaniem wręcz emanujemy pozytywną energią. Inni chcą przy nas przebywać, chcą ogrzać się w tej energii. Pasja zaraża i inspiruje.

Nie bój się też mówić o błędach i pokazać swoich wag. Każdy je ma. Czasami chcąc być dla kogoś idolem - próbujemy na siłę ukryć wszystko to, co jest nie idealne. Chcemy być nieskazitelni, bezbłędni i piękni. Jednak to nie jest dobra droga. Każdego spotykają niepowodzenia, błędy, upadki. Każdy ma wady - dosłownie każdy z nas. Nie bój się więc pokazać, że jesteś jak inni. Pokaż, że te małe upadki Cię kształtują i wzmacniają. O wiele łatwiej jest naśladować kogoś wiedząc, że on też czuje i żyje tak jak my - wiedząc, że ma czasem gorszy dzień i jakieś niepowodzenie w pamięci. Bądź szczery, to tylko zbliży Cię do innych.

Nie unikaj ludzi. W końcu jak kogoś inspirować, jeżeli nikogo do siebie nie dopuścisz? Myślimy, że byłoby to dość trudne :) Nawiązuj kontakty i je pielęgnuj. Nie czekaj aż druga osoba się odezwie, tylko zrób pierwszy krok. Potrzebujesz innych, aby czuć wsparcie i je w zamian dawać. Aby kochać i być kochanym, by dawać i brać. Staraj się wykonywać małe gesty, zwykłe proste uczynki i słowa, które wzmocnią Twoje relacje z innymi.

Jeżeli już poczujesz, że jesteś czyjąś inspiracją, to schowaj ego do kieszeni. Nie unoś się i nie obrastaj w piórka. Pozostań sobą. Nie wywyższaj się. Zachowaj skromność. Niech Twoje czyny mówią za Ciebie. Czasami nawet schowaj swoje osiągnięcia, aby druga osoba nie parzyła się Twoim blaskiem. Nie musisz cały czas sobie czegoś udowadniać, aby inni Cię podziwiali. Nie na tym polega życie. Tworzenie sytuacji, w których wszyscy Ci zazdroszczą nie jest przyjemne. Speszysz tym innych, przytłoczysz i nie będą chcieli być przy Tobie, bo będą się czuć gorsi. Umiar jest tu bardzo ważny.

Dbaj również o swoich uczniów. Ciągła krytyka nie jest przyjemna. Pokaż im co robią dobrze. Uśmiechaj się do nich i mów miło. Nie myśl, że druga osoba domyśli się, że postępuje właściwie. Nie krytykuj jedynie błędów, a doceniaj dokonania. Wyobraź sobie to na takim przykładzie - ktoś (tak jak Ty) piecze ciasta. Zrobił jedno pyszne i milczałeś, drugie pyszne i to samo, trzecie nie wyszło i tutaj od razu skomentowałeś. Myślisz, że ta osoba będzie pamiętała, że dwa pierwsze ciasta były dobre czy będzie tylko roztrząsać i źle się czuć przez trzecie? Bądź dumny z sukcesów innych i nie umniejszaj ich dokonań.

Słuchaj innych. Zastanów się co mówią, co czują i jaki mają pogląd na daną sytuację. Nie staraj się wszystkiego od razu oceniać swoją miarą, tylko zrozum ich punkt widzenia. Nie przerywaj swoim rozmówcom, nie odpowiadaj na niepełne pytania, tylko pozwól im w całości wybrzmieć. Pamiętaj co obiecałeś zrobić i dotrzymuj obietnic. Bądź osobą godną zaufania i wiarygodną. Szczerze wyrażaj swoje myśli. Nie podejmuj decyzji na zasadzie ,,zrobię inaczej, bo tej osoby nie lubię", tylko kieruj się tym, co dla Ciebie ważne. Tym, co sprzyja budowaniu pozytywnej energii.

Pomagaj innym naprawiać błędy. Bądź kimś kto ratuje, a nie ,,dobija leżącego". Jeżeli ktoś zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc, to nie wyśmiewaj go, nie oceniaj i nie krytykuj. Spokojnie i racjonalnie wspomóż go. Po tym właśnie można poznać prawdziwego lidera. Bądź wsparciem, ostoją i pewnym fundamentem. Pokaż jak spokojnie można sobie ze wszystkimi niepowodzeniami poradzić.

Tak jak za pewne już widzisz, bycie dla kogoś inspiracją nie jest trudne. Musisz być sobą. Działać szczerze i bez udawania. Pokazywać swoje prawdziwe oblicze - nie bojąc się, że ukażesz też słabości. Musisz umieć pomóc drugiej osobie, nakierować, podnieść i wesprzeć. Działaj więc dalej i inspiruj wszystkich wokół. Masz do tego wszystkie potrzebne narzędzia. Zobaczysz ile radości da Ci bycie dla kogoś kimś ważnym. Być może będziesz inspiracją dla swojego dziecka, dla koleżanki z pracy albo dla Pani z drugiego piętra. Niezależnie dla kogo. Działaj i daj się naśladować. Właśnie w taki sposób zadbasz o innych, o siebie i o świat. Emanując pozytywną energią i wspierając innych - rozwijasz się duchowo i przyciągasz do swojego życia piękną, pozytywną energię :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji