TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 23.08 - 29.08

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA   23.08 - 29.08

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 23.08 - 29.08".BARAN

Barany w tym tygodniu nie powinny narzekać na nudę. Właśnie teraz możecie odnieść sukces finansowy, pod warunkiem, że wykażecie się determinacją, rozsądnym planowaniem i skutecznym zarządzaniem. Wykorzystując dar zjednywania sobie ludzi - będziecie w stanie podpisać korzystne umowy, doskonale poradzicie sobie w sprzedaży, a także macie szansę zaplusować u swoich zwierzchników. Wykonując bardziej wymagające zadania - możecie zapracować też na wymarzone przez Was stanowisko. W miłości nastaną nieco gorsze chwile, mogą czekać Was nieporozumienia, kłótnie i docinki w stałym związku. Dla części z Was może zakończyć się to nawet rozstaniem. Osoby wolne raczej nie znajdą teraz swej drugiej połowy. Zdrowie zapowiada się całkiem nieźle, lecz warto uważać na sezonowe przeziębienia czy infekcje układu moczowego.

BYK

W pracy i finansach nastanie teraz nieco gorsza niż zwykle koniunktura. Właśnie w tym tygodniu pojawia się dla Was ryzyko strat finansowych, a nawet jeśli obędzie się bez tego - nagłe wydatki czy zobowiązania mogą stać się dość przytłaczające dla Waszego budżetu. Rekompensatę otrzymacie jednak w sferze uczuć, gdzie panować będzie zgodna i harmonijna atmosfera. W stałych związkach spodziewajcie się zrozumienia, miłości i spokoju - dla większości z Was będzie to istna sielanka. Osoby wolne mają teraz duże szanse, aby kogoś poznać i zmienić swój obecny stan. Zdrowie będzie Wam dopisywać, jedyne na co należy uważać to zbyt ciężkostrawna dieta. Gdy nie uda się Wam jej uniknąć - możecie sobie ulżyć tradycyjnymi, domowymi sposobami.

BLIŹNIĘTA

Obecny tydzień szykuje dla Was dobrą energię. W pracy i finansach czeka Was dobra passa - szykujcie się na nowe możliwości, zlecenia czy podpisanie umów na lepszych warunkach. Wasze starania i nadprogramowa praca będą dostrzeżone przez zwierzchników. Atmosfera wśród współpracowników stanie się miła i serdeczna. Jeśli chodzi zaś o uczucia, to tu pojawią się delikatne zawirowania. Osoby będące w stałych związkach mogą poczuć nagłą potrzebę spędzenia czasu osobno i zapragną więcej własnej przestrzeni. Będzie to jednak krótkotrwałe, gdyż lada chwila znów za sobą zatęsknicie. Osoby dotąd samotne, mają szansę na nawiązanie bliższej znajomości, która okaże się dla Nich w jakimś sensie korzystna. W kwestii zdrowia skupcie się przede wszystkim na własnej psychice. Możecie mieć teraz tendencję do nadmiernego kierowania się emocjami i czarnowidztwa.

RAK

Okres tego tygodnia to dobry czas, aby rozpocząć coś nowego na zawodowym gruncie. Zmiana pracy, szkolenia, kursy czy wprowadzanie modyfikacji to właściwe kierunki. Czegokolwiek teraz nie zaczniecie, będzie to dobrze i rozwojowo wpływać na Waszą przyszłość. W uczuciach gorąco! W stałych związkach możecie trochę zatęsknić za dawnymi czasami i pozwolić sobie na większe szaleństwo, przełamując rutynę i odświeżając uczucie pomiędzy Wami. Wasze pomysły mogą być śmiałe i spontaniczne, co sprawi, że zaskoczycie swoją drugą połowę. Osoby wolne mają teraz szansę na romans lub spotkanie swojej dawnej miłości. Mnogość towarzyszących temu emocji może przyprawić Was o szybsze bicie serca i niemały zawrót głowy. Zdrowie również wygląda dość obiecująco, powinniście obejść się bez większych dolegliwości. Uważajcie jedynie na katar i alergię.

LEW

W pracy w tym tygodniu może nie być Wam lekko. Czekają Was dziwne, niespodziewane, a nawet niezdrowe sytuacje, przez które poczujecie się niedocenieni. Część z Was może zacząć rozmyślać nad większą konfrontacją lub odejściem, choć to - póki co - pozostanie w sferze wyobraźni. W miłości czeka Was bardzo aktywny czas, w którym dużo się dzieje. Możecie wraz z partnerem zajmować się wspólnie wieloma rzeczami naraz. Z jednej strony będziecie mogli na siebie liczyć, lecz z drugiej możecie znaleźć kilka powodów do sprzeczek. Niewykluczone są głośniejsze konflikty, lecz nie powinny być one "groźne" dla Waszej relacji. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, kto zwróci ich uwagę, jednak znajomość ta będzie niemałym wyzwaniem. Jeśli chodzi o zdrowie, należy zwrócić uwagę na układ odpornościowy, gdyż może być on w gorszej kondycji.

PANNA

Obecny tydzień niesie ze sobą zastrzyk dobrej energii. Będzie to szczególnie dobry czas w sferze pracy i finansów. Może Was czekać większy przypływ gotówki, a także zdobycie uznania, nagrody czy stanowiska, na które od dawna macie przysłowiową chrapkę. Ku Waszemu zaskoczeniu - otoczenie będzie Was w tym wspierać. W miłości i uczuciach nie spodziewajcie się niczego niezwykłego. Ten tydzień może obyć się bez większych porywów serca, ale też nie pojawi się żadna z gwałtownych burz. Będzie spokojnie, powoli i dość zwyczajnie, ale za to stabilnie i bezpiecznie. Osoby wolne w tym tygodniu raczej nie doczekają się zmian. Możecie poczuć teraz, że mało jest osób, które wyznają podobne wartości do Waszych. Mimo, że dobre zdrowie i samopoczucie nie będzie Was opuszczać, warto zrobić profilaktyczne badania kontrolne.

WAGA

U Wag szykuje się dość wymagający i pracowity okres. Możecie odnieść wrażenie, że jest Wam teraz pod górkę ze wszystkim. W pracy możecie poczuć się przytłoczeni nadmiarów obowiązków i wszechobecną rutyną. Przed Wami jednak pojawi się możliwość nabycia nowych umiejętności lub doszkalanie się z tego, czym już się zajmujecie. Przy odpowiednim nakładzie pracy - w przyszłości przełoży się to na korzyści finansowe. W miłości i uczuciach najlepiej jest teraz zachować ostrożność - dotyczy to zwłaszcza osób, które dopiero szukają swojej drugiej połowy. Osoby wolne nie powinny zbyt szybko angażować swoich uczuć wobec drugiej osoby. Wagi mogą teraz paść ofiarą nieuczciwej manipulacji czy zranienia przez drugiego człowieka. W stałych związkach możliwe jest zaś chwilowe wycofanie, oddalenie od siebie i brak szczerości, lecz jest duża szansa, aby to wszystko naprawić.

SKORPION

Początkowo możecie być w dość kiepskim nastroju i wciąż narzekać na pracę czy niezadowalające zarobki, ale miejcie oczy szeroko otwarte, gdyż w tym tygodniu może Was spotkać korzystna i niespodziewana okazja do zmian na lepsze. Nie odrzucajcie od razu nowego pomysłu czy oferty, o której usłyszycie. Przemyślcie to na spokojnie i zastanówcie się - czy to nie jest przypadkiem najwyższy czas na jakieś zmiany? Jeśli chodzi o miłość, to energia może Wam nie sprzyjać. Osoby w stałych związkach będą teraz nieco się od siebie oddalać i poddawać przemyśleniom. Nie jest to też sprzyjający czas dla osób wolnych, jedyne na co teraz mogą liczyć, to znajomości o charakterze koleżeńskim. W zdrowiu całkiem dobrze, odczujecie przypływ energii i sił witalnych, choć mogą Was trapić lekkie bóle głowy.

STRZELEC

Jeśli chodzi o pracę i finanse, początek tygodnia może wydawać się niezbyt dobry, ale później wstąpi w Was nowa energia i pojawi się zapał do działania. Możecie też spodziewać się drobnych, miłych niespodzianek, przypływu dodatkowej gotówki czy nagrody losowej. W miłości sprawy niestety przybiorą nieco gorszy obrót. W stałych związkach mogą wystąpić kłótnie i zacznie Wam ciążyć bagaż emocji z przeszłości, który - pod wpływem emocji - możecie gwałtownie rozpakować. W tym tygodniu możecie mieć tendencję, aby wszystko stawiać na ostrzu noża. Doradzana jest Wam rozwaga, ponieważ już drobna sprzeczka może teraz przerodzić się w aferę, która przyczyni się do poważnego rozłamu pomiędzy Wami, a może nawet rozstania. Osoby wolne nie odczują zaś zbytnich zmian. W zdrowiu dobra passa, odczuwalna równowaga organizmu poprawi Wam trochę humor. Możliwy też pozytywny zwrot akcji u osób zmagających się z chorobą.

KOZIOROŻEC

W pracy wszystko w jak najlepszym porządku. Będziecie bardzo skupione na obranym przez siebie celu i wszystko wskazuje na to, że uda się Wam go zrealizować. Również sytuacja materialna może ruszyć do przodu i ulec długotrwałej poprawie. Jeżeli nosicie się z decyzją o zmianie pracy - zaczekajcie i rozważcie jeszcze kilka innych ofert, które są lub zaraz pojawią się na rynku. Osoby w stałych związkach mogą odczuwać zmęczenie czy znużenie codziennością. Aby temu zapobiec, postarajcie się zorganizować coś miłego dla siebie i partnera - może być to kolacja, wycieczka czy kino, a oboje będziecie zadowoleni. W zdrowiu stabilnie i bez większych zmian, ewentualne dolegliwości mogą być związane z zatokami, jednak nie będą one poważne.

WODNIK

W pracy czeka Was zadowolenie. W tym tygodniu możecie zostaniecie docenieni i poczujecie, że znajdujecie się na właściwym miejscu. Finanse wyglądają stabilnie, możliwa też lekka nadwyżka pieniędzy. Pamiętajcie jednak o swoich zobowiązaniach czy długach, jeśli takie macie - już chwila nieuwagi może nieść ze sobą pasmo stresu. W miłości możecie teraz nadmiernie kierować się emocjami i próbować wprowadzać własne zasady w istniejącym związku. Jeśli z tym nie przesadzicie, uda się uniknąć kłótni i wypracować kompromis. Jeśli jednak macie zupełnie inne poglądy i plany - stanie się to dla Was głównym tematem do rozmów i kłótni. Osoby wolne mogą odczuć smutek związany z tą kwestią i zacząć poważnie myśleć o ustatkowaniu się. Zdrowie wygląda w tym tygodniu znakomicie. Dobre samopoczucie będzie Wam dopisywać, a Wy sami będzie mieć poczucie ogólnej równowagi.

RYBY

W pracy dobrze, możliwe pojawienie się nowych perspektyw zawodowych, propozycji czy awansu. Osoby szukające pracy, mogą w tym tygodniu liczyć na miły odzew. Miłość i uczucia zapowiadają się w tym tygodniu bardzo ładnie i kwitnąco. W stałych związkach ciepła, miła i rodzinna atmosfera oraz głębokie i jawne uczucia. Osoby wolne mają teraz szansę, aby poznać kogoś do stałego związku. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, będziecie teraz bardziej niż zwykle narażone na ryzyko kontuzji, które mogą uniemożliwić Wam codzienne obowiązki, dlatego dobrze będzie zachować wzmożoną czujność i zadbać o spokojniejszy tryb życia.