widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 300708 788 300 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0300048 227 184 030 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 030 lub 0048 227 184 030

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 5.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witaj,
Jeśli nie wystarcza Ci już banalna przepowiednia wspaniałej miłości z księciem z bajki w roli głównej. Jeśli dojrzałaś już do tego żeby spojrzeć na swoje życie głębiej, odnaleźć sens swojego istnienia jako jednostki a nie jako tylko dopełnienia do księcia z bajki. Jeśli przestałaś już szukać wsparcia i wreszcie postanowiłaś sama o siebie zawalczyć obiecuję, że skutecznie Ci pomogę. Nauczę Cię jak afirmować skutecznie, jak uwolnić się od niszczącej Cię ciemności, jak wejść na swoją ścieżkę i na niej pozostać. Pomogę Ci to osiągnąć za pomocą kart, przesyłania energii, ewentualnie czarów jeśli wymagać będzie tego Twoja sytuacja.


Od 2000 roku z przerwami na urlop macierzyński wróżę ludziom z kart.
Podczas tej działalności współpracuję jako expert w dziedzinie ezoteryki z różnymi stacjami telewizyjnymi min TVN, TVP1, TVN Style, Polsat news, Superstacja, VIVA iin.
Wielokrotnie współpracowałam też z różnymi portalami informacyjnymi min z gazeta.pl , onet.pl , spamagazine.pl i.in
Przez 4 lata wróżyłam co piątek dzwoniącym do studia widzom w programie DDTVN.
W 2008 r wyjechałam do Budapesztu aby prowadzić ezoteryczny program w Polsacie.
Wróżyłam na dziesiątkach imprez masowych zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych, z uwagi na częsty problem ze zorganizowanej jeszcze jednej albo dwóch wróżek oprócz mnie zdecydowałam się stworzyć stronę wrozkanaimpreze.pl aby ułatwić moim klientom dobór osób przeze mnie sprawdzonych i poleconych.
Jestem hipnoterapeutką III stopnia.
Na przełomie 2016/2017 roku udałam się do Bahli jednego z najbardziej nawiedzonych miejsc na ziemi, tam miejscowy czarownik podzielił się ze mną niektórymi sekrerami, to czego tam doświadczyłam zmieniło i udoskonaliło mój sposób pracy z energią.Gildia


Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się