widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 300708 788 300 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0300048 227 184 030 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 030 lub 0048 227 184 030

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witaj,
Jeśli nie wystarcza Ci już banalna przepowiednia wspaniałej miłości z księciem z bajki w roli głównej. Jeśli dojrzałaś już do tego żeby spojrzeć na swoje życie głębiej, odnaleźć sens swojego istnienia jako jednostki a nie jako tylko dopełnienia do księcia z bajki. Jeśli przestałaś już szukać wsparcia i wreszcie postanowiłaś sama o siebie zawalczyć obiecuję, że skutecznie Ci pomogę. Nauczę Cię jak afirmować skutecznie, jak uwolnić się od niszczącej Cię ciemności, jak wejść na swoją ścieżkę i na niej pozostać. Pomogę Ci to osiągnąć za pomocą kart, przesyłania energii, ewentualnie czarów jeśli wymagać będzie tego Twoja sytuacja.


Od 2000 roku z przerwami na urlop macierzyński wróżę ludziom z kart.
Podczas tej działalności współpracuję jako expert w dziedzinie ezoteryki z różnymi stacjami telewizyjnymi min TVN, TVP1, TVN Style, Polsat news, Superstacja, VIVA iin.
Wielokrotnie współpracowałam też z różnymi portalami informacyjnymi min z gazeta.pl , onet.pl , spamagazine.pl i.in
Przez 4 lata wróżyłam co piątek dzwoniącym do studia widzom w programie DDTVN.
W 2008 r wyjechałam do Budapesztu aby prowadzić ezoteryczny program w Polsacie.
Wróżyłam na dziesiątkach imprez masowych zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych, z uwagi na częsty problem ze zorganizowanej jeszcze jednej albo dwóch wróżek oprócz mnie zdecydowałam się stworzyć stronę wrozkanaimpreze.pl aby ułatwić moim klientom dobór osób przeze mnie sprawdzonych i poleconych.
Jestem hipnoterapeutką III stopnia.
Na przełomie 2016/2017 roku udałam się do Bahli jednego z najbardziej nawiedzonych miejsc na ziemi, tam miejscowy czarownik podzielił się ze mną niektórymi sekrerami, to czego tam doświadczyłam zmieniło i udoskonaliło mój sposób pracy z energią.

Zapraszam Cię do polubienia strony ?obudź w sobie czarownicę? na Facebooku za pomocą której prowadzimy szkolenia tylko dla kobiet.Gildia


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji