widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 300708 788 300 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0300048 227 184 030 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 030 lub 0048 227 184 030

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 5.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witaj,
Jeśli nie wystarcza Ci już banalna przepowiednia wspaniałej miłości z księciem z bajki w roli głównej. Jeśli dojrzałaś już do tego żeby spojrzeć na swoje życie głębiej, odnaleźć sens swojego istnienia jako jednostki a nie jako tylko dopełnienia do księcia z bajki. Jeśli przestałaś już szukać wsparcia i wreszcie postanowiłaś sama o siebie zawalczyć obiecuję, że skutecznie Ci pomogę. Nauczę Cię jak afirmować skutecznie, jak uwolnić się od niszczącej Cię ciemności, jak wejść na swoją ścieżkę i na niej pozostać. Pomogę Ci to osiągnąć za pomocą kart, przesyłania energii, ewentualnie czarów jeśli wymagać będzie tego Twoja sytuacja.


Od 2000 roku z przerwami na urlop macierzyński wróżę ludziom z kart.
Podczas tej działalności współpracuję jako expert w dziedzinie ezoteryki z różnymi stacjami telewizyjnymi min TVN, TVP1, TVN Style, Polsat news, Superstacja, VIVA iin.
Wielokrotnie współpracowałam też z różnymi portalami informacyjnymi min z gazeta.pl , onet.pl , spamagazine.pl i.in
Przez 4 lata wróżyłam co piątek dzwoniącym do studia widzom w programie DDTVN.
W 2008 r wyjechałam do Budapesztu aby prowadzić ezoteryczny program w Polsacie.
Wróżyłam na dziesiątkach imprez masowych zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych, z uwagi na częsty problem ze zorganizowanej jeszcze jednej albo dwóch wróżek oprócz mnie zdecydowałam się stworzyć stronę wrozkanaimpreze.pl aby ułatwić moim klientom dobór osób przeze mnie sprawdzonych i poleconych.
Jestem hipnoterapeutką III stopnia.
Na przełomie 2016/2017 roku udałam się do Bahli jednego z najbardziej nawiedzonych miejsc na ziemi, tam miejscowy czarownik podzielił się ze mną niektórymi sekrerami, to czego tam doświadczyłam zmieniło i udoskonaliło mój sposób pracy z energią.

Zapraszam Cię do polubienia strony ?obudź w sobie czarownicę? na Facebooku za pomocą której prowadzimy szkolenia tylko dla kobiet.Gildia


Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się