TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 20.09 - 26.09

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 20.09 - 26.09

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 20.09- 26.09".BARAN

W tym tygodniu będziecie mieć dobrą passę, jeśli chodzi o pracę i pieniądze. Właśnie teraz jesteście na dobrej drodze do tego, aby sytuacja materialna stała się lepsza - Wasze zaangażowanie i ambicja zostaną nagrodzone. W tym czasie możecie również być wyjątkowo hojni dla siebie i dla bliskich. W kwestii uczuć możecie teraz odczuć, że jest to dla Was bardzo ważna kwestia. Staniecie się teraz bardziej romantyczni i wrażliwi niż zazwyczaj, co w stałych związkach może wywołać lekkie zdziwienie Waszej drugiej połówki. Osoby wolne mogą obecnie spotkać kogoś, z kim przeżyją romans. W zdrowiu istnieje ryzyko przejściowych problemów z układem nerwowym i zwiększonej podatności czy chęci na używki.

BYK

W pracy będzie niestety dosyć zmiennie. Jednym słowem spodziewamy się, że raz będzie lepiej, a raz gorzej - co natomiast może wywoływać w Was skrajne i niepotrzebne emocje. Należy też uważać na potencjalne straty finansowe. Nim podejmiecie się inwestycji czy gry na giełdzie - dobrze się zastanówcie. Jeśli chodzi zaś o miłość - osoby w stałych związkach mogą odczuwać pewne braki i niezadowolenie. Ten stan minie jednak równie szybko, jak się pojawił, ponieważ szybko powróci zaangażowanie ze strony Waszego partnera. Osoby wolne mają teraz szansę, aby ruszyć do przodu i nawiązać nową znajomość. Zdrowie będzie Wam dopisywać, pod warunkiem, że zachowacie zrównoważony tryb życia - nie będziecie przesadzać z aktywnością fizyczną oraz złością i negatywnymi emocjami.

BLIŹNIĘTA

Niestety, ale najbliższe dni w pracy zapowiadają się dla Was dość nerwowo. Możecie czuć się wyjątkowo obserwowani i krytykowani. Ktoś może zechcieć wplątać Was również w prywatne rozrachunki czy problemy. W najbliższym czasie możecie także odczuwać trudności finansowe - do tego stopnia, że pojawią się u niektórych nawet myśli o odejściu i znalezieniu lepiej płatnego zajęcia. W miłości również możliwe są niepokoje, jednak w dużej mierze będą one jedynie wytworem Waszego lęku o stabilność relacji, w której się znajdujecie. U osób wolnych nie spodzewamy się też większych zmian. W kwestii zdrowia stabilnie, choć - wraz z początkiem tygodnia - będziecie czuli się zmęczeni i pozbawieni energii. Na szczęście po paru dniach wrócicie znów do formy.

RAK

W tym tygodniu będą Was czekać pozytywne zmiany w życiu zawodowym. Właśnie teraz możecie otrzymać korzystną propozycję współpracy, podwyżkę lub wpaść na genialny pomysł biznesowy. Jeżeli myślicie o założeniu własnej firmy - okoliczności będą Wam sprzyjać. Miłość i uczucia zapowiadają się bardzo ładnie. W stałych związkach dużo ciepła i romantyzmu. Możecie też stanąć w obliczu podjęcia ważnej decyzji uczuciowej, ale nie będzie to dla Was szczególnie trudne. Również osoby wolne będą się obecnie zastanawiać nad swoimi miłosnymi wyborami. W kwestii zdrowia pojawia się ryzyko, że nieco się ono pogorszy. W takim przypadku koniecznie udajcie się na wizytę lekarską, najlepiej do renomowanego specjalisty.

LEW

Będziecie teraz zadowoleni z własnej pracy, a także z jej efektów. Co prawda może być to czas przepełniony obowiązkami, jednak to Was nie zrazi - zwłaszcza, gdy pomyślicie o korzyściach finansowych. Teraz z łatwością będziecie radzić sobie z tworzeniem dobrych planów i inwestycjami. W kwestii uczuć możecie poczuć się nieco nieswojo. W stałych związkach bardzo prawdopodobne są kłótnie, które jednak da się załagodzić, jeśli spojrzycie na partnera z większą empatią i wrażliwością. Osoby wolne mogą teraz liczyć na flirt, lecz nie będzie to niestety początek długotrwałej relacji. Zdrowie będzie w jak najlepszym porządku - powinniście mieć teraz dużo sił witalnych i być w dobrej kondycji fizycznej.

PANNA

Zapowiada się przed Wami dość pracowity czas, w którym dominować będzie duża ilość zadań, zleceń i wyzwań zawodowych. Momentami może Was to skłonić do myśli o udaniu się na urlop. Nie odganiajcie tej myśli, lecz spójrzcie w swój grafik i znajdźcie kilka dni dla regeneracji sił. Kolejna dobra wiadomość - teraz możliwe też będą większe zyski czy otrzymanie pieniędzy z dodatkowych źródeł. W miłości zmiennie, ale mimo wszystko bezpiecznie. To dobry czas, aby wyjaśnić sobie wszelkie ,,za i przeciw" w przypadku stałych związków - taka rozmowa będzie mieć korzystny rezultat. Osoby wolne mogą zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem czegoś w tej kwestii nie zmienić, zwłaszcza, że pojawi się ku temu okazja. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, nie powinniście mieć większych powodów do zmartwień. Uważajcie jedynie na przeziębienia i dbajcie o odporność.

WAGA

W najbliższych dniach będziecie nieco niezadowoleni i znudzeni wykonywaną pracą. Niestety nie wszystkie postawione sobie cele uda się zrealizować. Jeśli chodzi o pieniądze, trzeba będzie poczekać na lepszą passę. Rekompensatę tego stanu rzeczy odczujecie jednak w uczuciach. Stałe związki przeżywać będą teraz prawdziwy miłosny zawrót głowy - zupełnie jakbyście dopiero co się poznali. Osoby wolne także nie powinny narzekać - mają bardzo dużą szansę na poznanie osoby, z którą mogą stworzyć coś więcej. W kwestii zdrowia również bez żadnych przykrych niespodzianek. Miejcie jednak na uwadze też zdrowie psychiczne i nie dajcie się zbyt mocno ponosić emocjom.

SKORPION

W pracy możecie spotkać się z zawistnym otoczeniem, które nie aprobuje Waszych pomysłów czy zazdrości sukcesów. Radą jest tu zachowanie spokoju i wytrwałość. Nie dajcie się wyprowadzić z równowagi, a szybko im się to znudzi. Zarówno w kwestiach zawodowych jak i finansowych - szykują się stabilne, bezpieczne dni. W miłości bardzo spokojnie. W stałych związkach mało będzie się teraz działo. Nie spodziewajcie się większych zmian na lepsze, ani na gorsze. Również u osób wolnych nie zanosi się obecnie na odmianę. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, szczególną uwagę należy zwrócić teraz na wszelkiego rodzaju fobie, lęki czy schorzenia nerwicowe, gdyż mogą się odezwać ze zdwojoną mocą.

STRZELEC

Obecny czas może być trudniejszy pod kątem zawodowym. Szykuje się dużo - wręcz nadmiar - obowiązków, co może skutkować wątpliwościami czy to aby na pewno był dobry wybór. Właśnie teraz warto rozejrzeć się dookoła i poszukać lepszej opcji. W tej kwestii postawcie również na kontakty towarzyskie - ktoś może Tobie pomóc lub bardzo dobrze doradzić. W miłości niestety dość niestabilnie. W stałych związkach możecie działać sobie wzajemnie na nerwy. Osoby wolne dręczyć będzie zaś niepewność co do przyszłości lub odżyją wspomnienia przeszłych niepowodzeń. Zdrowie na tle tego wszystkiego wypada całkiem nieźle. Wda Wam się utrzymać dobrą formę i samopoczucie pomimo przeciwności losu.

KOZIOROŻEC

Będzie to dla Was dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Część z Was może zmienić dotychczasową pracę lub zajmowane stanowisko. Wasza praca zostanie także dostrzeżona, a zaangażowanie docenione. W uczuciach - jednym słowem - miło i przyjemnie. Zarówno osoby będące w stałych związkach, jak i osoby wolne, będą mieć teraz dużo zaproszeń towarzyskich i spotkań ze znajomymi. Dodatkowo, dla singli jest to szansa na poznanie kogoś ciekawego. Wasze zdrowie może na początku tygodnia nieco się pogorszyć, skutkując zmęczeniem i brakiem apetytu. Jednak stan ten nie potrwa długo i szybko wrócicie do pełni sił.

WODNIK

W tym tygodniu możecie pomyśleć nad zmianą pracy lub przekwalifikowaniem się. Najlepiej jednak nie wcielać zbyt szybko tego pomysłu w życie, a spokojnie poczekać na rozwój wydarzeń. Uważajcie również na kwestie finansowe. Spłacajcie zobowiązania w odpowiednim dla nich czasie - już jedno przeoczenie może Was kosztować sporo nerwów. W miłości mogą wystąpić komplikacje. Osoby w stałych związkach staną się nadmiernie zazdrosne czy zaborcze, czym będą prowokować kłótnie. U osób wolnych obecny czas będzie zbyt trudny, aby cokolwiek zadziało się w ich sercu. Zdrowie może się w nadchodzących dniach trochę osłabić. Szczególnej uwagi mogą wymagać górne drogi oddechowe. Warto będzie wykonać kontrolne badania, aby sprawdzić ogólny stan organizmu.

RYBY

W kwestii pracy ten tydzień zapowiada się bardzo dobrze. To odpowiedni czas na podpisanie korzystnych umów, załatwienie ważnych formalności, a także poprawę swojej sytuacji materialnej. Jeżeli zmagaliście się z trudną transakcją, wymagającym klientem lub kłopotami w firmie - ten tydzień może nieść pozytywne rozwiązanie tych kwestii. Miłość zapowiada się pięknie. Osoby w stałych relacjach cieszyć się będą z dobrej komunikacji, szczerości i okazywania emocji. Osoby wolne będą mieć szansę, aby w ich życiu zagościło nowe uczucie, jeśli tylko staną się bardziej aktywne towarzysko. Sprawy zdrowotne będą w normie, bez zapowiedzi poważniejszych dolegliwości. Jedyne na co należy teraz uważać to niegroźne, lecz uciążliwe skoki ciśnienia, a także spadki energii w ciągu dnia.