widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-10-25

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 25.10 - 31.10

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 25.10 - 31.10".BARAN

W nadchodzących dniach czekają Was "nowe początki" w sprawach zawodowych. Możliwe, że dostaniecie ciekawą propozycję pracy, nowe zadania lub rozpoczniecie szkolenia związane z wykonywaną działalnością zarobkową. Szykuje się pracowity czas, jednak wysiłek bardzo się opłaci. Nie obawiajcie się zmian i innowacji. W miłości będzie dość zmiennie, jednego dnia możecie się zastanawiać czy Wasz dotychczasowy związek na pewno jest dla Was dobry, aby następnego uznać, że przecież świetnie się dogadujecie i łączy Was wspaniałe uczucie. Osoby wolne będą mieć zaś okazję zawarcia nowej znajomości - pod warunkiem, że pozostaną otwarte na innych ludzi. Szczególną uwagę możecie zwrócić na osobę, której znak zodiaku należy do trygonu wody, czyli Raka, Skorpiona lub Ryby. Zdrowie zapowiada się całkiem nieźle, jednak gdyby dopadła Was jakaś infekcja wirusowa, koniecznie dajcie sobie czas na powrót do pełni sił i odpoczynek.

BYK

W tym tygodniu będziecie nieco rozczarowani swoją sytuacją finansową lub zawodową. Możecie poczuć niesmak, zmęczenie czy bezradność. Jednak zamiast załamywać ręce, wpadniecie na genialny pomysł, który może odmienić sytuację na lepsze. Dzięki Waszemu aktywnemu działaniu uda się pokonać przeciwności. Jeśli chodzi o miłość, w stałych związkach pojawią się dość poważne problemy, dodatkowo wkradnie się do nich rutyna i zniechęcenie. Będziecie mieć jednak szansę, aby móc polepszyć Waszą relację. Bardzo ważna będzie spokojna i asertywna rozmowa z partnerem. Osoby wolne mogą spotkać na swojej drodze kogoś, dzięki komu będą w stanie zapomnieć o złych doświadczeniach z przeszłości. Zdrowie może się troszeczkę pogorszyć. Głównie będziecie narażeni na dolegliwości związane z układem pokarmowym, przez co możecie równeiż stać się bardziej podatni na infekcje.

BLIŹNIĘTA

Zapowiada się dla Was na prawdę pracowity okres. Możecie mieć dużo obowiązków czy zleceń, jednak - pomimo zmęczenia - doskonale dacie sobie ze wszystkim radę. Uda Wam się również na tym skorzystać. Z jednej strony nabędziecie nowe umiejętności, z drugiej zaś strony będziecie mogli liczyć na dodatkowe pieniądze. W tym tygodniu zwróćcie również szczególną uwagę na Wasze kontaktu towarzyskie. Osoba, którą uznajesz za bliską i szczerą - może Cię zranić, zawieść lub sprawić, że zwątpisz w jej szczere intencje. W miłości ciut niespokojnie. Osoby w stałych związkach mogą poczuć, że partner nie spełnia do końca ich wszystkich oczekiwań i zastanawiać się nad przyszłością relacji. Mogą pojawić się nieporozumienia i konflikty. Osoby wolne raczej nie znajdą teraz drugiej połowy, ze względu na swoje niezdecydowanie i zagubienie. Jeśli chodzi o zdrowie, będziecie pełni sił i energii, a Wasze samopoczucie pozostanie w dobrej formie.

RAK

Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu uda Wam się nawiązać sprzyjające kontakty o charakterze zawodowym. Możecie wziąć udział w udanych spotkaniach biznesowych czy imprezach firmowych, a w pracy zapanuje długo wyczekiwany spokój. Dobra aura będzie również gościć w sferze spraw towarzyskich i rodzinnych - poczujecie się ważni, a może nawet wyjątkowi. Miłość nie wygląda niestety tak pomyślnie. Osoby w stałych związkach mogą cierpieć na brak zaufania do swojego partnera, nawet jeśli nie będą miały ku temu podstaw. Zastanówcie się czy Wasze lęki nie mają przypadkiem podłoża w dawnych, złych doświadczeniach z przeszłości. Dla osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas, aby myśleć o nowym związku, gdyż tak naprawdę mogą nie być na niego jeszcze gotowe. Kwestie zdrowotne będą pod kontrolą. Nie powinny Was trapić żadne poważniejsze problemy. Uważajcie jedynie na drobne kontuzje. Mogą też się pojawić krótkotrwałe bóle głowy.

LEW

Praca i finanse rysują się w nadchodzącym tygodniu bardzo pomyślnie. Będziecie spełniać pokładane w Was nadzieje i oczekiwania. Dobrze dogadacie się z szefem i współpracownikami. Dzięki harmonijnej atmosferze może pojawić się także okazja do podpisania korzystnej dla Was umowy lub wynegocjowania lepszych warunków. Sfera uczuć również zapowiada się ciepło i spokojnie. Osoby w stałych związkach mogą liczyć na miłe gesty ze strony partnera, udane randki oraz miłosne wyznania. Nie szczędźcie czasu na spędzanie go wspólnie, a powrócą pomiędzy Wami dawne iskierki i namiętności. Osoby wolne mogą spotkać na swojej drodze kogoś, z kim połączy je uczucie, jednak będzie się ono długo rozwijało. Wasze zdrowie ulegnie natomiast osłabieniu, zwłaszcza jeśli chodzi o odporność organizmu, dlatego zwróćcie na to większą uwagę niż dotychczas.

PANNA

W najbliższych dniach możecie być narażeni na niezbyt przyjemne sytuacje w pracy, począwszy od reprymendy z ust przełożonego, a skończywszy na konflikcie z koleżanką czy kolegą. Jeżeli nie dacie się wyprowadzić z równowagi, to uda się dojść do kompromisu. W tym tygodniu szczególnie dbajcie o swój spokój i równowagę wewnętrzną. Zachowując jasność myśli - nie pozwolicie wplątać się w większe konflikty czy gorsze problemy. Jeśli zaś chodzi o uczucia, osoby w stałych związkach mogą chwilowo przestać dogadywać się z partnerem, jednak przy odrobinie dobrej woli dojdziecie do zgody i wspólnie przezwyciężycie problemy. Osoby wolne będą mieć okazję do nawiązania nowej znajomości, lecz będzie to wymagało od nich wiele wysiłku i własnej inicjatywy. Zdrowie wygląda za to naprawdę ładnie, powinnyście cały czas cieszyć się dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.

WAGA

Czekają Was zmiany w miejscu pracy, zarówno mniejsze, jak i większe, ale z pewnością pozytywne i przychylne dla Waszego rozwoju. Możecie otrzymać premię, podwyżkę, nową interesującą ofertę lub nagrodę od przełożonego. Jeżeli zajmujecie się sprzedażą, reklamą czy nawiązywaniem nowych znajomości biznesowych - ten tydzień będzie niósł ze sobą sukcesy i miłe niespodzianki. Miłość zapowiada się wyjątkowo pomyślnie. Osoby w stałych związkach zaczną myśleć o sformalizowaniu swojej relacji i poważnie podchodzić do wspólnej przyszłości. Osoby wolne mogą odnaleźć miłość, która okaże się być niespodziewanie blisko. Zacznie się ona od poczucie wyjątkowego zrozumienia i przyjaźni. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, to poczujecie się teraz nieco słabsi niż zwykle. Mogą dokuczać Wam też dolegliwości o podłożu psychosomatycznym.

SKORPION

W nadchodzącym okresie będziecie pełni werwy i zapału do opracowywania planów, które mają polepszyć Waszą sytuację finansową. Nie spieszcie się jednak zbytnio z ich realizacją i nie podejmujcie nieprzemyślanych działań, gdyż może zaistnieć ryzyko strat. Nim w pełni zaangażujecie się w nowy projekt czy pomysł - przeanalizujcie i przeliczcie wszystko, aby sprawdzić czy na pewno jesteście w stanie zacząć go bezpiecznie realizować. W sferze uczuciowej dominować będzie dobra passa. Osoby w stałych związkach poczują teraz powiew romantyzmu i wzajemną harmonię. Osoby wolne mają szansę na całkiem nowe uczucie - pod warunkiem, że będą działać delikatnie. W taki sposób, aby nie przestraszyć swojego obiektu westchnień. W sferze zdrowia obędzie się bez większych zmartwień. Pamiętajcie jednak aby ciepło się ubierać i szczególną uwagę zwróćcie teraz na pęcherz moczowy oraz nerki.

STRZELEC

W sferze pracy i finansów Wasza sytuacja będzie unormowana i stabilna. Pojawia się również potencjał na jej polepszenie, pod warunkiem, że mocno się o to postaracie i będziecie pracować naprawdę sumiennie. Warto poszukać okazji do dodatkowego zarobku, które mogą się obecnie pojawić. W sferze towarzyskiej zachowajcie ostrożność - sekret powierzony nieodpowiedniej osobie może szybko wyjść na światło dzienne. W miłości zapanuje zgodna atmosfera. Osoby w stałych związkach poczują, że ich partner bardzo się stara i na wszelkie sposoby okazuje im swoje uczucie. Osoby wolne mają teraz okazję, aby poznać kogoś, z kim nadają na tych samych falach, co może dać początek nowemu uczuciu. Co do kwestii zdrowotnych, Wasz organizm będzie w dobrej formie i równowadze, o ile nie będziecie się nadmiernie stresować, do czego obecnie możecie przejawiać tendencje.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu spotka Was nowa szansa w kwestiach zawodowych. Nie od razu zaowocuje ona zastrzykiem gotówki, lecz sprawi, że Wasza pozycja w pracy stanie się bardziej szanowana i bezpieczna. Bardzo możliwe jest również, że będziecie poproszeni o wykonanie dodatkowych zadań czy pozostanie po godzinach w pracy. Przystając na dodatkowe obowiązki - zyskacie w oczach przełożonego. Miłość zapowiada się bardzo pomyślnie. Osoby w stałych związkach mogą wykazywać obecnie tendencję do dominacji, jednak - jeśli nie będzie ona przesadzona - spotka się ona z aprobatą partnera. Osoby wolne mają dużą szansę na płomienny romans, który będzie bardzo ekscytujący. Wasze zdrowie może ulec lekkiemu pogorszeniu. Warto uważać zwłaszcza na uciążliwe bóle głowy, problemy ze wzrokiem i możliwe stany zapalne.

WODNIK

W najbliższych dniach macie szansę, aby polepszyć swoją sytuację materialną - zwłaszcza jeśli chodzi o pozbycie się uciążliwych kredytów lub pożyczek. Pozostawajcie otwarci na nowe możliwości i nie rezygnujcie z okazji. Dzięki temu powinno się udać dokonać wcześniejszej spłaty swoich zobowiązań i tym samym odetchniecie w końcu z ulgą. Sfera uczuć w tym tygodniu zejdzie na drugi plan. Osoby w stałych związkach mogą być tak zajęte innymi sprawami, że nieco zdystansują się wobec partnera, a ich myśli zaczną przysłaniać tematy czysto przyziemne. Dla osób wolnych nie będzie to zbyt przychylny czas na to, aby poznać kogoś nowego. Jeśli chodzi o zdrowie, możecie poczuć się obecnie bardzo zmęczeni i potrzebować naprawdę solidnej dawki odpoczynku. Poza tym nie powinno być większych problemów.

RYBY

W pracy będzie narażeni na ryzyko "podpadnięcia" szefowi, który - słusznie lub nie - zacznie baczniej się Wam przypatrywać. Wobec tego zostaniecie chwilowo zmuszeni do większej skrupulatności w działaniach, byleby tylko dał Wam przysłowiowy święty spokój. Ten tydzień również nie sprzyja zawieranym umowom, składanym Wam lub przez Was obietnicom, czy też większym zakupom. Dajcie sobie więcej czasu na decyzje. W miłości może troszkę się pogorszyć. Osoby w stałych związkach zaczną odnosić wrażenie, że ich partner lekko się wycofuje lub zdaje się być nieobecny. Na szczęście będzie to tylko stan przejściowy. Osoby wolne będą mieć okazję do nawiązania nowej i serdecznej przyjaźni, jednak na większe porywy serca będą musiały jeszcze trochę poczekać. W kwestiach zdrowia nie będzie w tym czasie powodów do zmartwień, lecz mimo to warto udać się na badania profilaktyczne i nie obawiać się pobrania krwi.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji