widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-10-29

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 1.11 - 7.11

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 1.11 - 7.11".BARAN

W tym tygodniu Wasza praca zawodowa wprawi Was w zadowolenie. Możecie być zafascynowani jakimś nowym pomysłem, a otoczenie będzie Was w tym popierać. Wszelkie kontakty służbowe przebiegną w życzliwej atmosferze. W sferze uczuć czeka Was równie dobra passa. Osoby w stałych związkach docenią starania partnera, poczują się bezpiecznie i zaczną snuć poważniejsze plany dotyczące relacji. Osoby wolne mogą zaś natknąć się na swoją dawną miłość, co zaowocuje miłym spotkaniem, wspólnymi wspominkami i szansą na powrót do bliższej relacji. Zdrowie ulegnie lekkiemu pogorszeniu - głównie z powodu stresu czy problemów trawiennych. Będziecie jednak w stanie je zwalczyć, pod warunkiem, że odpowiednio o siebie zadbacie i szybko zastosujecie środki lecznicze.

BYK

W najbliższych dniach możecie zastanawiać się jak wybrnąć z tymczasowych trudności finansowych, jednak znajdzie się na to sposób. Możecie liczyć bowiem na przypływ gotówki w postaci premii, pożyczki lub pomocy od zaufanej osoby. Wasza sytuacja szybko się wyprostuje, choć wskazana jest wciąż rozwaga w wydatkowaniu pieniędzy. Miłość będzie układać się pomyślnie. Osoby w stałych związkach przeżyją pełne miłości i romantyzmu randki, a ich relacja będzie się rozwijać. Osoby wolne również mogą liczyć na spotkania z kimś interesującym, a nawet na początek nowego uczucia. Jedynie zdrowie może zacząć delikatnie szwankować. Będziecie teraz narażeni na ryzyko wystąpienia problemów z kręgosłupem, barkami oraz nadciśnieniem.

BLIŹNIĘTA

W pracy doznacie obecnie rozczarowania i smutku. Stanowisko, na które kandydowaliście, może niestety zostać obsadzone przez kogoś innego, a szef nie doceni Waszych starań i nie przyzna upragnionej podwyżki czy awansu. Również stan Waszego portfela będzie pozostawiać wiele do życzenia, co dodatkowo wzmocni Wasze uczucie niepokoju i niesprawiedliwości. Rekompensatę i ukojenie odnajdziecie natomiast w miłości. Osoby w stałych związkach przekonają się, że zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie partnera. Osoby wolne będą miały szansę poznać w końcu kogoś, z kim możliwa będzie dłuższa i poważniejsza relacja. Kwestie zdrowotne także zapowiadają się bardzo dobrze. Przez cały tydzień będziecie cieszyć się niemal idealnym samopoczuciem. Uważajcie jedynie, aby nie pochłaniać nadmiernych ilości jedzenia, gdyż możecie mieć teraz do tego większe skłonności.

RAK

Jeśli chodzi o pracę oraz kwestie finansowe, będziecie zmuszeni do przysłowiowej ,,walki o siebie". Może spotkać Was duża rywalizacja w firmie lub pojawi się wiele nieprzychylnych czynników na drodze do załatwienia ważnych spraw formalnych. Jeżeli wykażecie się wytrwałością, pokonacie te przeszkody. Uważajcie również na podpisywane umowy i podejrzane maile - ktoś może chcieć wykorzystać chwilę Waszej nieuwagi i Was oszukać. Jeśli zaś chodzi o miłość, to czekają Was zmiany. Niestety nie będą one zbyt pozytywne. Osoby w stałych związkach przeżyją silne konflikty na linii partnerskiej. Osoby wolne mogą liczyć na udane spotkania towarzyskie, z których jednak nie wyniknie nic więcej. Zdrowie zapowiada się za to bardzo korzystnie. Nie powinny doskwierać Wam żadne większe dolegliwości, a osoby chore przewlekle odczują wyraźną poprawę samopoczucia.

LEW

W nadchodzących dniach będzie Was nurtować dylemat związany z dalszą przyszłością zawodową. Możecie poczuć się ograniczeni i niedocenieni w miejscu, w którym obecnie jesteście. Trudno Wam będzie jednak zadecydować o tym, co zrobić dalej. Jeżeli nie czujecie się pewnie - skupcie się na rozeznaniu rynku pracy i rozmowach z bliskimi Wam osobami. Wspólnie z innymi pomyślcie o nowych możliwościach. Uczucia zapowiadają się bardzo ładnie. Osoby w stałych związkach znów poczują emocje i ekscytację - taką jak na początku - a czas spędzony z partnerem będzie bardzo aktywny. Single mogą teraz spotkać kogoś, kto będzie dla nich życzliwy i dobroduszny - kogoś, z kim chętnie nawiążą niezobowiązujący romans. Zdrowie natomiast będzie Wam dopisywać, przede wszystkim ze względu na odczuwalną siłę i duże zapasy energii do działania. Uważajcie jedynie, aby nie przesadzić i nie przeforsować się w trakcie licznych aktywności.

PANNA

Wizja Waszej pracy zawodowej w najbliższym czasie jest bardzo ciekawa, gdyż możecie mieć okazję do tego, aby zacząć robić coś zupełnie nowego. Może to być nowa posada, plan na własny biznes lub korzystna współpraca. Niezależnie od tego, co to konkretnie będzie - macie szansę na sukces. Jeśli chodzi o miłość, także nie będzie na co narzekać. W stałych związkach zapanuje prawdziwie rodzinna atmosfera, możliwe są miłe wyjazdy we dwójkę lub radosne imprezy w gronie przyjaciół. Wasze życie intymne również może ulec znacznemu ożywieniu, ponieważ będziecie się czuć wyjątkowo atrakcyjni. Osoby wolne mogą spotkać kogoś podczas podróży lub nawiązać znajomość na odległość. Jedynie na zdrowiu możecie lekko podupaść, nie będzie to jednak nic poważnego. Może pojawić się infekcja wirusowa, lecz powinnyście szybko ją zwalczyć i w pełni wyzdrowieć.

WAGA

W tym tygodniu możecie polepszyć swoją sytuację finansową, jeśli włożycie w swoją pracę wzmożony wysiłek i zaangażowanie. Dzięki wytrwałości i zaangażowaniu, będziecie w stanie wypracować sobie uznanie szefa. Może to zaskutkować podwyżką lub premią. Po okresie wytężonej pracy koniecznie pozwólcie sobie na odpoczynek. Będziecie potrzebować chwili, aby zregenrować siły i poprawić swój nastrój. W uczuciach będziecie teraz wyjątkowo romantyczni i wrażliwi. Osoby w stałych związkach mogą podjąć ważną, przełomową decyzję, rzutującą na dalszą przyszłość relacji. Osoby wolne mają szansę poznać nowego partnera, choć początkowo relacja może wydawać się wyjatkowo skomplikowana. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, możecie cierpieć na schorzenia związane głównie z kręgosłupem, kośćmi i kolanami, które odczujecie zwłaszcza wtedy, gdy pogoda będzie się raptownie zmieniać.

SKORPION

W najbliższych dniach możecie być dosyć nerwowi. W pracy i kwestiach finansowych zapragniecie załatwić wszystko jak najszybciej i jednocześnie jak najlepiej. Dość przekornie - gwarancją Waszego sukcesu będzie jednak przede wszystkim spokój i rozwaga, a także umiejętna współpraca z innymi. Uważajcie też na lekkomyślnie zaciągane w tym czasie pożyczki. W miłości bardzo ciepło i bezpiecznie. Osoby w stałych związkach staną się teraz niezwykle opiekuńcze i robiące wszystko, aby dogodzić swojemu partnerowi. Zostanie to docenione i odzwajemnione. Osoby wolne mogą spotkać na swojej drodze kogoś, kto jasno da im do zrozumienia, że jest zainteresowany czymś więcej niż przyjaźń. Kwestie zdrowia niestety nie wyglądają najlepiej - uważajcie zwłaszcza na przeziębiania, katar i problemy z zatokami, gdyż te mogą dać się mocno we znaki.

STRZELEC

Jeśli chodzi o pracę, w tym tygodniu nie szykuje się w niej nic dobrego, a wszystko to za sprawą panującej wokół Was atmosfery. Wasi koledzy i koleżanki staną się zdystansowani i chłodni w obyciu, a szef będzie krążył i szukał czegoś, na co może Wam zwrócić niezbyt przyjemną uwagę. Na szczęście miłość zapowiada się już dużo lepiej. Osoby w stałych związkach przeżyją miłe i romantyczne chwile, odczują także zwiększoną otwartość emocjonalną na swojego partnera. Wszelkie napięcia i nieporozumienia przeminą, dzięki czemy znajdziecie czas na spokojniejsze i bardziej romantyczne chwile. Osoby wolne będą miały okazję do spotkania na swojej drodze kogoś życzliwego - człowieka ,,z sercem na dłoni". Będzie to ktoś, kto zrozumie ich przeżycia i problemy. Zdrowie może zaś lekko ,,zaszwankować" pod koniec tygodnia - będziecie mieć wtedy szczególne skłonności do chorób układu oddechowego i moczowego.

KOZIOROŻEC

W nadchodzącym okresie zostaniecie wrzuceni na głęboką wodę, jeśli chodzi o Wasze sprawy zawodowe. Możecie niespodziewanie dostać całkiem nowe zlecenia, zadania do wykonania lub odbyć delegację w nieznane dotąd miejsce. Doskonale sobie z tym poradzicie, jeśli wykażecie się sprytem i elokwencją. Nieco gorsze energie mogą Wam jednak towarzyszyć w relacjach z innymi ludźmi, którzy nie są dla Was bliskimi osobami. Możecie tu poczuć się wykorzystywani, niedocenieni, niezrozumiani lub zwyczajnie ktoś (bez większego powodu) przeleje na Was swoje negatywne emocje. W uczuciach zapanuje zaś atmosfera spokojna i stabilna. Osoby w stałych związkach mogą odczuć nieco rutyny, ale także poczucia bezpieczeństwa. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na to, aby coś zmienić - choć może to nie być długotrwałe. Jeśli chodzi o zdrowie, możecie poczuć się teraz gorzej niż zwykle. Niewykluczone, że sytuacja będzie na tyle poważna, żeby wymagać kontaktu z lekarzem.

WODNIK

Mimo wielu górnolotnych planów zawodowych, które będą obecnie zaprzątać Waszą głowę, większości z nich nie uda się niestety zrealizować. Nie będzie ku temu sprzyjających warunków, a także możecie mieć problemy ze zjednywaniem sobie ludzi, którzy nie wykażą aprobaty co do waszych pomysłów. Zastanówcie się czy nie ustawiliście sobie zbyt wysokiej poprzeczki. Skupcie się też na zyskiwaniu wiedzy i doświadczenia, które pomoże Wam w realizacji celu. W uczuciach szykują się lekkie problemy. Osoby w stałych związkach mogą przeżyć kłótnię z partnerem, która nie będzie zbyt poważna, jednak wywoła zwyczajny smutek. Osoby wolne mogą się teraz bardzo starać, aby kogoś poznać, rzucając się w wir życia towarzyskiego, lecz nikt nie wyda im się szczególnie ciekawy. Najlepiej wyglądać będzie natomiast Wasze zdrowie, w którym zapanuje idealna równowaga. Pomimo przeciwności losu uda Wam się utrzymać doskonałe samopoczucie.

RYBY

W tym tygodniu możecie poczuć się wypaleni i zmęczeni dotychczasową pracą zawodową. Stwierdzicie, że utknęliście w miejscu i przestała Wam ona sprawiać satysfakcję. Możecie odczuć również problemy w relacjach interpersonalnych, a nawet powoli zacząć rozglądać się za inną ofertą pracy. Sfera towarzyska również może pozostawić wiele do życzenia, ponieważ zaprzyjaźniona czy ważna dla Was osoba - może niestety Was zawieść. W miłości zapowiada się jednak pomyślny czas. Osoby w stałych związkach będą wprost promieniały szczęściem, ciesząc się swoją relacją, która zacznie się robić coraz bardziej poważna. Osoby wolne mogą zdobyć względy kogoś, do kogo już od dawna czują miętę. Wasze zdrowie będzie mieć się naprawdę nieźle, choć mogą wystąpić niewielkie problemy związane z równowagą hormonalną - warto będzie wykonać na tym tle badania.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji