TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 06.12 - 12.12

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 06.12 - 12.12

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 06.12 - 12.12".BARAN

W najbliższym tygodniu będziecie naprawdę zadowoleni ze swojej pracy, niekoniecznie jednak z powodów finansowych. Życzliwa atmosfera w firmie i przychylne nastawienie ze strony otoczenia odegrają w tym największą rolę. W uczuciach zaiskrzy. Osoby w stałych związkach czekają duże wybuchy emocji, namiętności, ale i niewielkie niepokoje. Barany, które są aktualnie wolne mogą teraz nawiązać szybki romans, relacja ta może być jednak niezbyt trwała. Ogólny stan Waszego zdrowia wygląda na harmonijny, mogą pojawiać się chwilowe spadki energii czy uczucie znużenia, jednak nie będą one dla Was zbyt uciążliwe czy długotrwałe.

BYK

W pracy możecie mieć obecnie dużo więcej obowiązków niż w ostatnim czasie. Prędko jednak wpadniecie w wir aktywnych działań, gdyż będziecie chcieli wykonać wszystko jak najlepiej. Może się zdarzyć, że - pod wpływem presji czasu - staniecie się jednak bardziej nerwowi. Zwróćcie na to uwagę, ponieważ możecie kogoś zranić, kiedy dacie upust negatywnych emocjom. Uczucia zapowiadają się bardzo pomyślnie. Osoby w stałych związkach będą miały dobrą okazję, aby wyjaśnić między sobą wcześniejsze nieporozumienia i przepracować sporne kwestie, co tylko wzmocni relację. Osoby wolne w końcu otrzymają okazję, aby wyzbyć się swoich zahamowań czy oporów przed wiązaniem się, a pomoże im w tym ktoś nowo poznany. Jeśli chodzi o zdrowie, należy teraz szczególnie uważać na infekcje i zapalenia zatok. Najlepiej profilaktycznie zadbać o odporność organizmu.

BLIŹNIĘTA

Najbliższe dni w sferze zawodowej upłyną Wam pod znakiem dużej rywalizacji. Możecie toczyć przysłowiową walkę o wyższe stanowisko lub po prostu zapragniecie być najlepszymi wśród pracowników. Niestety może to skutkować rozdrażnieniem lub poczuciem wyczerpania. W uczuciach miło i beztrosko. Osoby w stałych związkach poczują się lekko, będą też miały okazję do ciekawych randek z partnerem i krótkich wycieczek. Osoby wolne będą skłonne do flirtu, jednak póki co nie uda im się nawiązać poważniejszej relacji. W kwestiach zdrowotnych najważniejsze będzie obecnie to, abyście potrafili zadbać o odpoczynek i odpowiednią ilość snu. Poza tym wszystko powinno być dobrze.

RAK

Nadchodzące dni przyniosą Wam wiele wrażeń w życiu zawodowym. Będziecie nastawieni na osiągnięcie celu i zdeterminowani, dzięki czemu uda Wam się dokonać przemian na lepsze. Możecie objąć wyższe stanowisko lub przymierzać się do całkowitej zmiany pracy. W uczuciach bardzo burzliwa aura. Osoby w stałych, a zwłaszcza długoletnich związkach, czekają poważniejsze spory, mogące skończyć się nawet rozpadem relacji. U osób wolnych raczej bez większych zmian. Zdrowie pozostanie stabilne, uważajcie jednak na swoją dietę, aby nie wywołać problemów trawiennych.

LEW

W najbliższym czasie lepiej nie podejmować poważnych decyzji w kwestii zmiany pracy, zaciągania kredytów lub inwestycji - może to wiązać się bowiem z wieloma trudnościami. Choć nie będziecie do końca zadowoleni ze stanu swoich finansów, postarajcie się póki co zaakceptować tę sytuację. W uczuciach zapowiada się dobra passa. U osób w stałych związkach zapanuje harmonijna, pełna miłości i zrozumienia atmosfera. Osoby wolne będą mogły dać teraz szansę nowej znajomości, jednak konieczne będzie tu rozsądne podejście i brak pośpiechu. Ze zdrowiem nie powinno być teraz większych problemów, a Wasz organizm będzie pełen wewnętrznej równowagi.

PANNA

W pracy szykują się zmiany, lecz będą one miały pozytywny charakter. Możecie liczyć teraz na przychylność zwierzchników, którzy chętnie przydzielą Wam dodatkowe zadania, ale też wyraźnie okażą swoje zadowolenie. Niewykluczony jest awans lub premia. W uczuciach zapanuje aura namiętności. Osoby w stałych związkach mogą znów poczuć euforię podobną do tej, która zazwyczaj towarzyszy początkom relacji. Osoby wolne będą miały okazję do nawiązania nowej znajomości, która będzie mieć potencjał na spełnione uczucie. Jeśli chodzi o zdrowie, to szczególną uwagę zwróćcie na układ kostno-stawowy. Nie lekceważcie dolegliwości bólowych, ponieważ niekontrolowane - mogą się nieprzyjemnie rozwinąć.

WAGA

W nadchodzących dniach możecie czuć się zaniepokojeni sytuacją w miejscu pracy. Głównie z powodu nadmiernie wymagającego lub chaotycznego przełożonego, który może Was stresować. Najlepiej jeśli zachowacie ostrożną postawę i nie będziecie wdawać się w zbędne dyskusje. W uczuciach nienajlepsza aura. Osoby w stałych związkach mogą czuć oddalenie od partnera i niemożność całkowitego ukazywania swych emocji. Mogą też nadejść ciche dni. U osób wolnych trudno będzie teraz o zmiany, przede wszystkim dlatego, że mogą same do końca nie wiedzieć czego chcą. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, powinno być ono w dobrym stanie. Jeśli dawno nie wykonywaliście badań kontrolnych, teraz będzie na to właściwa pora.

SKORPION

W najbliższym czasie zabłyśniecie w pracy. Wykazując się wyjątkowym intelektem i bystrością umysłu, zdobędziecie uznanie otoczenia. Możecie nawet wymyślić genialny pomysł lub strategię biznesową o bardzo innowacyjnym charakterze. W uczuciach pojawi się trochę czarnych chmur. Osoby w stałych związkach będą miały teraz tendencję do gwałtownych i nieprzemyślanych kłótni, co może skutkować smutkiem i przygnębieniem. U osób wolnych nie będzie to odpowiednia pora na zmiany. W kwestiach zdrowotnych uważajcie na wszelkiego rodzaju stany zapalne, które mimo wszystko nie powinny być groźne i uda się z nich szybko wyleczyć.

STRZELEC

W tym tygodniu praca będzie Wam upływać spokojnie i w dobrej atmosferze. Zdążycie również nieco odpocząć, co nastroi Was pozytywną energią i wewnętrzną siłą. Możecie liczyć także na miłe niespodzianki w finansach i dodatkowy zastrzyk gotówki. W miłości zrobi się poważnie i stabilnie. Osoby w stałych związkach mogą zdobyć się na różnego rodzaju deklaracje, również dotyczące potencjalnego ślubu lub powiększenia rodziny. Osoby wolne będą miały dużą szansę na spotkanie kogoś, z kim połączy je uczucie - zwłaszcza jeśli nie będą stronić od spotkań towarzyskich. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, to możecie pod koniec tygodnia poczuć się zmęczeni i znużeni, jednak nic gorszego nie powinno Was spotkać.

KOZIOROŻEC

Najbliższe dni upłyną Wam pod znakiem sukcesów, zwłaszcza zawodowych czy finansowych. Możecie polepszyć swoją sytuację materialną, osiągnąć ważne cele, otrzymać awans lub podwyżkę. Miłość zapowiada się wprost sielankowo. Osoby w stałych związkach będą czuły się bardzo spełnione i bezpieczne u boku partnera, którego czyny przemówią same za siebie. Osoby wolne mają dużą szansę na początek nowego uczucia z kimś, kto się o nie zatroszczy. Niestety jedynie Wasze zdrowie może się teraz trochę pogorszyć, a szczególną uwagę należy poświęcić kręgosłupowi i układowi kostnemu - w tych obszarach istnieje ryzyko problemów.

WODNIK

W tym tygodniu bądźcie w pracy bardzo ostrożni, gdyż możecie paść ofiarą nieuczciwej osoby lub podstępu. Uważajcie także na zaciąganie kredytów lub pożyczek - warto dwa razy przemyśleć sprawę i nie działać zbyt pochopnie. W uczuciach pomyślna atmosfera. W stałych związkach nie zabraknie namiętności i emocji, możliwe też, że wyjedziecie wraz z partnerem na wycieczkę, może nawet zagraniczną. Osoby wolne mogą teraz osiągnąć spełnienie uczuciowe, jeśli wykażą się determinacją i będą jasno ukierunkowane na cel. W zdrowiu mogą wystąpić niewielkie problemy, lecz bardziej psychiczne niż fizyczne, będziecie bowiem wyjątkowo wrażliwi emocjonalnie, co odbije się na Waszych nerwach i samopoczuciu.

RYBY

W pracy będzie dość zwyczajnie i stabilnie, bez większych wzlotów i upadków. Jeśli planowaliście jakiekolwiek zmiany w życiu zawodowym, trzeba będzie też odłożyć je na później, gdyż na razie mogą się nie powieść. W uczuciach dobra aura. Osoby w stałych związkach będą się bardzo dobrze dogadywać i poczują, że mogą liczyć na wsparcie partnera w każdej sytuacji. Osoby wolne mogą obecnie spotkać na swojej drodze życzliwego człowieka, który podobnie patrzy na świat i odwzajemni ich uczucia. W kwestiach zdrowotnych największe ryzyko jest związane ze stanami zapalnymi gardła lub bólami głowy.