TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 20.12 - 26.12

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 20.12 - 26.12

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 20.12 - 26.12".BARAN

W nadchodzącym tygodniu mogą trapić Was niepokoje związane z sytuacją materialną. Mogą się one wiązać z nadchodzącymi świętami, które oczywiście spowodują wzrost wydatków. Wszystko przebiegnie jednak po Waszej myśli - będziecie zadowoleni zarówno z podarowanych jak i otrzymanych prezentów. W uczuciach miła, a nawet beztroska atmosfera. Będzie to okres sprzyjający różnym spotkaniom z rodziną czy przyjaciółmi, na których wraz z partnerem będziecie się dobrze bawić. Osoby wolne mogą poznać kogoś interesującego, podczas przebywania w szerszym gronie. Jeśli chodzi o zdrowie, na początku tygodnia mogą Was męczyć bóle głowy czy migreny, ale po krótkim czasie odpuszczą.

BYK

Najbliższe dni w pracy upłyną w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie będziecie również narzekać na nadmiar obowiązków w okresie przedświątecznym. Możecie natomiast podpisać bardzo korzystne umowy lub załatwić bezproblemowo ważne sprawy formalne. Uczucia zapowiadają się bez większych ekscesów. U osób w stałych związkach dominować będzie poczucie harmonii i głębokie porozumienie pomiędzy partnerami. Osoby wolne pomyślą obecnie o poszukiwaniu miłości, na którą będą musiały jednak trochę poczekać. Zdrowie i witalność będą Wam dopisywać, o ile w całej świątecznej gorączce znajdziecie odrobinę czasu na wyciszenie i odpoczynek.

BLIŹNIĘTA

Ten tydzień w pracy będzie szczególnie ciężki, ponieważ na Wasze barki spadną dodatkowe obowiązki służbowe lub niedokończone wcześniej sprawy, a terminy będą naglić. Oliwy do ognia może dodać nagła niedyspozycja kolegi lub koleżanki zza biurka. W uczuciach bardzo emocjonująco i romantycznie. Osoby w stałych związkach mogą przeżyć teraz prawdziwe miłosne uniesienia oraz otworzyć się przed partnerem bardziej niż dotąd. Osoby wolne będą mieć dużą szansę na spotkanie głębokiej miłości, która wybuchnie w sposób niespodziewany. Wasze zdrowie może lekko podupaść, głównie ze względu na stres, przemęczenie i zajmowanie się milionem spraw jednocześnie. Uważajcie także na swoje stawy.

RAK

W najbliższym czasie będziecie bardzo zadowoleni ze swojej pracy zawodowej. Niewykluczone, że czeka Was obfita premia świąteczna, która wywoła pozytywny nastrój. Będzie to także dobry okres, aby poprawić swoją sytuację finansową, pozbyć się starych długów i uciążliwych zobowiązań. W uczuciach szykuje się intensywny okres. Osoby w stałych związkach staną się przebojowe i skłonne do flirtu, jakby znowu chciały zdobyć swojego partnera, któremu zresztą bardzo się to spodoba. Osoby wolne również mają dużą szansę, aby pozyskać względy kogoś, kim są zainteresowane - zwłaszcza, że będą mieć teraz duże powodzenie. W zdrowiu najsłabszym obecnie punktem będzie Wasz układ nerwowy, o który należy szczególnie zadbać. Możliwe są także niewielkie przeziębienia.

LEW

Nie będziecie obecnie tryskać entuzjazmem wobec pracy, gdyż świąteczna atmosfera wprawi Was w nadmiernie błogi nastrój. Nie powinno być to jednak dużym problemem, a szef przyjmie z aprobatą ewentualny wniosek urlopowy. Chwila oddechu naprawdę dobrze Wam zrobi. W uczuciach nastąpią tendencje rozwojowe. Osoby w stałych związkach zaczną powoli wcielać w życie swoje plany dotyczące wspólnej przyszłości. Możecie odbyć z partnerem rozmowę o ślubie lub własnym mieszkaniu. Osoby wolne mają teraz szerokie perspektywy na zbudowanie solidnej i trwałej relacji miłosnej. Jeśli chodzi o zdrowie, szczególnie uważajcie na problemy z układem oddechowym, które mogą się pojawić, a także potencjalne złamania czy zwichnięcia kończyn.

PANNA

W życiu zawodowym będą czekać Was obecnie stresy i niepokoje oraz poczucie, że Wasza pozycja nie jest do końca stabilna. Możecie też nie zdawać sobie sprawy z pewnych odgórnych planów, które właśnie wyjdą na jaw, wywołując niemałe zagubienie. Ukojenie znajdziecie w sferze uczuciowej, gdzie dominować będzie ciepła atmosfera. Osoby w stałych związkach będą celebrować wraz z partnerem wspólne chwile, co sprawi, że poczują się jakby wygrały los na loterii i niczego więcej nie potrzeba im do szczęścia. Osoby wolne mogą teraz spotkać kogoś, kto sprawi, że ich dawne troski odejdą w zapomnienie i poczują się ponownie gotowe na związek. Zdrowie zapowiada się pomyślnie, jednak nie zapominajcie o profilaktyce. Znajdźcie czas na odpoczynek, spacer czy sport.

WAGA

Nadchodzące dni w pracy upłyną pod znakiem wyzwań intelektualnych, wobec których będziecie musieli wykazać się nie lada sprytem. Możecie otrzymać nagłe, niespotykane dotąd zadania do wykonania, jednak z powodzeniem uda Wam się doskonale z nich wybrnąć. W uczuciach nastanie nieco burzliwa aura. Osoby w stałych związkach będą musiały przeboleć chwilową zazdrość partnera, która może działać na nie drażniąco. Osoby wolne zwrócą obecnie uwagę na kogoś bardzo atrakcyjnego, jednak wejście z nim w relację może nieść za sobą wiele komplikacji. Wasze zdrowie będzie w stosunkowo dobrej koncycji, uważajcie jednak na stres oraz nagłe uderzenia gorąca.

SKORPION

Obecna sytuacja w miejscu pracy niestety pozostawi wiele do życzenia. Będziecie wyraźnie rozczarowani i przygnębieni, ponieważ nie uda Wam się zrealizować planów, na których bardzo Wam zależało. Upragniony awans lub podwyżka będą musiały trochę zaczekać. W uczuciach nastaną małe niepokoje. Osoby w stałych związkach, zwłaszcza tych z długim stażem, zaczną wątpić w to, że nadal są atrakcyjne dla swojego partnera, co wywoła smutny nastrój. U osób wolnych nie będzie to korzystny czas na zmiany. Równowagę odnajdziecie zaś w kwestiach zdrowotnych, gdyż mimo wszystko dobre samopoczucie, witalność i energia do działania Was nie opuszczą.

STRZELEC

Czekają Was teraz drobne problemy w pracy, ponieważ nie będziecie do końca potrafili dogadać się w pewnych kwestiach z szefem. On bowiem będzie miał swoją wizję, natomiast Wy swoją. Dla własnego spokoju postarajcie się nie wchodzić w konflikty i próbować załagodzić sytuację. W uczuciach bardzo korzystnie. Osoby w stałych związkach będą czuły się w swojej relacji bezpiecznie i zaczną snuć plany na dalszą wspólną przyszłość. Osoby wolne mają teraz szansę, aby nawiązać znajomość, która ma potencjał, aby stać się docelowym i długoletnim związkiem. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, zwróćcie uwagę przede wszystkim na układ trawienny, gdyż mogą się Wam przytrafić niegroźne zatrucia lub drobne niestrawności - uważajcie więc przy świątecznym stole.

KOZIOROŻEC

Najbliższe dni w pracy wprawią Was w spore zadowolenie, w tym również finansowe. Uda Wam się wzmocnić swoją pozycję w firmie oraz dostać premię czy podwyżkę. To także korzystny czas na zaciąganie wszelkiego rodzaju pożyczek czy kredytów - uda Wam się to zrobić na dogodnych warunkach. W uczuciach nastąpią radosne chwile. Osoby w stałych związkach skorzystają ze świątecznego czasu, aby spędzić go jak najwięcej ze swoim partnerem. Nie zabraknie Wam miłości i ciepła. Osoby wolne będą teraz szczególnie atrakcyjne dla płci przeciwnej, co przyciągnie do nich wielu adoratorów. Wasze zdrowie może się troszkę pogorszyć, a główne problemy dotyczyć będą nerek i układu moczowego - możliwe są jego infekcje, dlatego pamiętajcie o profilaktyce.

WODNIK

W tym tygodniu będziecie zastanawiać się nad ważną zawodową decyzją, lecz przed jej podjęciem powstrzyma Was lęk o potencjalne straty pieniężne. Trudno będzie Wam się zdecydować nad konkretny ruch, dlatego najlepiej odłóżcie to na bardziej sprzyjający czas. Uczucia rozkwitną. Osoby w stałych związkach będą wspaniale dogadywać się ze swoim partnerem, poczują także wzajemne wsparcie przy załatwianiu nieco trudnych spraw. Osoby wolne zwrócą na siebie uwagę wielu przedstawicieli płci przeciwnej, lecz nie będą czuły potrzeby angażowania się. W sferze zdrowotne mogą trapić Was takie dolegliwości jak uciążliwy katar czy kłopoty z zatokami, lecz powinno udać się je szybko zwalczyć.

RYBY

W najbliższym czasie poczujecie żyłkę do interesów i zaczniecie się poważnie zastanawiać nad założeniem własnego biznesu. Jeśli wybierzecie mądrą i przemyślaną strategię, może się okazać, że odniesiecie sukces i odnajdziecie zajęcie, które jest dla Was stworzone. W uczuciach nie zabraknie wrażeń. Osoby w stałych związkach mogą liczyć na mały zastrzyk emocji i namiętności. Osoby wolne spotkają na swojej drodze kogoś bardzo interesującego, z kim połączy je wybuchowy romans. Wasze zdrowie pozostanie w jak najlepszym porządku, o ile nie dacie się ponieść świątecznemu szaleństwu i nie będziecie przesadzać z ilością spożywanych potraw i trunków. W przeciwnym razie możecie to lekko odchorować.