TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 10.01 - 16.01

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 10.01 - 16.01

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 10.01 - 16.01".BARAN

Nadchodzący tydzień będzie odpowiednim czasem na to, abyście rozpoczęli nowe biznesy czy nawiązali bardzo korzystną współpracę. Wszelkie podjęte teraz działania będą miały duży potencjał i dobre perspektywy na przyszłość. W uczuciach może być troszkę nudno, ale przynamniej stabilnie. Zwłaszcza tyczy się to stałych związków, które obecnie dopadnie trochę rutyny, jednak nie powinna być ona dla Was nieprzyjemna. U osób wolnych bez większych zmian w tym tygodniu. W sprawach zdrowotnych uważajcie przede wszystkim na wychłodzenia organizmu, odmrożenia i przeziębienia - postarajcie się ciepło ubierać i unikajcie przeciągów.

BYK

Najbliższe dni w Waszym życiu zawodowym niestety nie przyniosą zadowolenia. Atmosfera w pracy może nie być spokojna. Przygotujcie się na większe lub mniejsze konflikty lub rywalizację z nieprzychylnie nastawioną i zawistną koleżanką. W uczuciach dużo będzie się teraz działo. Osoby w stałych związkach mogą przeżyć romantyczny wyjazd wraz z partnerem oraz dużo namiętnych chwil. Osoby wolne poznają obecnie kogoś niezwykle atrakcyjnego, z kim chętnie umówią się na randkę. Jeśli chodzi o zdrowie, będziecie mieć teraz zwiększone ryzyko infekcji pęcherza moczowego, dlatego zwróćcie na to szczególną uwagę.

BLIŹNIĘTA

W najbliższych dniach może Was czekać duży chaos w miejscu pracy. Spodziewajcie się gwałtownych i niekoniecznie pozytywnych zmian. Atmosfera w firmie może być wyjątkowo napięta, a w najgorszym wypadku może pojawić się ryzyko zwolnienia lub strat finansowych. W uczuciach staniecie się nieco bardziej chłodni i zdystansowani niż zwykle. Osoby w stałych związkach mogą mieć problem z okazywaniem emocji i mówieniem o uczuciach. Jeżeli zapragniecie teraz więcej dystansu i czasu dla siebie - powiedzcie o tym partnerowi, aby się nie martwił i nie czuł się tym zraniony. Dla osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Zdrowie natomiast będzie Wam dopisywać i nie powinny Was też trapić żadne większe dolegliwości.

RAK

W tym tygodniu możecie liczyć na znaczące sukcesy w pracy. Zdobędziecie upragniony od dawna awans lub dostaniecie podwyżkę. Wasza ciężka praca zostanie doceniona również przez współpracowników, którzy będą Wam szczerze gratulować. W uczuciach jednak dość niestabilnie. Osoby w stałych związkach powinny lepiej przyjrzeć się partnerowi, ponieważ ten może mieć jakiś problem lub tajemnicę, która trawi Go od środka. Osoby wolne mogą teraz paść ofiarą kogoś, kto ich oszuka lub złamie im serce, dlatego najlepiej, aby działać ostrożnie. Mogą Was teraz trapić dolegliwości zdrowotne, które będą wymagały przeprowadzenia dokładniejszych badań lekarskich. Zwróćcie również szczególną uwagę na układ pokarmowy.

LEW

W nadchodzącym tygodniu możecie spodziewać się dobrych informacji dotyczących pracy i życia zawodowego. Niewykluczone, że otrzymacie nowe propozycje, które nieco zmienią Wasze perspektywy na przyszłość. W uczuciach nastanie pomyślna aura. Stałe związki będą się rozwijać w dobrym kierunku i poczujecie też znaczące wsparcie Waszego partnera. Osoby wolne będą miały okazję, aby w końcu się ustatkować. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to uważajcie, aby nie nadwyrężyć sobie kręgosłupa oraz barków, gdyż będą one obecnie w nienajlepszej formie.

PANNA

Ten tydzień przyniesie Wam korzyści materialne. Możecie liczyć na niespodziewany przypływ gotówki, odnaleźć dodatkowe źródło zarobku lub otrzymać prezent z wyższej półki, który wprawi Was w zadowolenie. W uczuciach pojawią się problemy. Osoby w stałych związkach poczują się zmęczone problemami swoimi i partnera, co wywoła wzajemną niechęć w relacji. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na jakiekolwiek zmiany. W kwestiach zdrowotnych największe ryzyko stanowić będzie osłabiona kondycja układu odpornościowego, przez którą może Was dopaść przeziębienie lub inna infekcja.

WAGA

Obecnie paca stanie się dla Was źródłem stresów i frustracji. Uznacie, że w dotychczasowym miejscu nie jesteście dostatecznie doceniani i wynagradzani. Niektórzy z Was mogą zacząć ochoczo rozglądać się za nową posadą. W uczuciach natomiast zrobi się poważnie. Osoby w stałych związkach mogą zacząć myśleć o tym, aby wziąć ślub lub zamieszkać razem z drugą połową. Możecie również pomyśleć o powiększeniu rodziny czy przeprowadzce. Natomiast osoby wolne mają szansę na rozpoczęcie przełomowej znajomości, która da początek trwałej relacji miłosnej. Zdrowie nie powinno Wam szczególnie doskwierać, jednak zwróćcie uwagę na nieprzyjemne napady gorąca i możliwe stany podgorączkowe, których mimo wszystko nie należy bagatelizować.

SKORPION

Bliskie dni w pracy będą dla Was należały do udanych. Doskonale sprawdzicie się w roli organizatorskiej, a także spełnicie się przy zadaniach związanych z zarządzaniem, co z pewnością zwróci uwagę przełożonych. Mogą nawet wspomnieć o Waszym potencjalnym awansie. W uczuciach nastąpi sporo dylematów. Osoby w stałych związkach staną przed obliczem ważnej decyzji, jednak niekoniecznie będą całkowicie zgadzać się co do niej ze swoim partnerem. Osoby wolne mogą teraz wybierać spośród wielu adoratorów. Jeśli chodzi o zdrowie, powinno Wam towarzyszyć naprawdę dobre samopoczucie i nie widać tu większych powodów do obaw.

STRZELEC

Wkrótce czeka Was bardzo pracowity okres, w którym obowiązków na pewno nie zabraknie. Na szczęście przełoży się to także na wyniki finansowe, więc nie będziecie narzekać. W uczuciach pomyślna passa. Osoby w stałych związkach będą dobrze dogadywać się z partnerem i pielęgnować swoją miłość. U osób wolnych pojawi się wyraźna szansa na nowy związek. Zdrowie może się obecnie nieco pogorszyć, zwłaszcza na rzecz silnych bólów głowy. Uważajcie również na zatrucia pokarmowe i infekcje bakteryjne.

KOZIOROŻEC

W pracy przeżyjecie naprawdę miłe chwile, ponieważ atmosfera i wzajemne stosunki ze współpracownikami wejdą na bardziej serdeczny niż wcześniej poziom. Poza tym bez większych zmian, również w kontekście finansowym. Uczucia nabiorą rozpędu. Osoby w stałych związkach przeżyją fascynację partnerem i romantyczne chwile. Może czekać je także wspólna podróż. Osoby wolne będą teraz prawdziwymi duszami towarzystwa, dzięki czemu nawiążą nowe, interesujące znajomości. W sferze zdrowotnej mogą pojawić się u Was problemy stomatologiczne, wymagające zabiegów dentystycznych.

WODNIK

Ten tydzień w pracy okaże się być nieco luźniejszy niż zwykle, dzięki czemu uda Wam się trochę odpocząć i zregenerować siły. Uważajcie jednak na szefa, który będzie teraz nadmiernie drażliwy i bardziej szczegółowy niż zazwyczaj. Najlepiej skupić się na swojej pracy i jeśli jest taka możliwość - schodzić szefowi z drogi. W uczuciach korzystna aura. Osoby w stałych związkach odczują wewnętrzną harmonię w swojej relacji, uda im się również spędzić miły czas z partnerem. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, do kogo ich serce zabije mocniej. W zdrowiu bez większych kłopotów. Jedynie u osób cierpiących na choroby przewlekłe, może zaistnieć konieczność zmiany dotychczasowego leczenia.

RYBY

W najbliższym okresie możecie być bardzo przytłoczeni i zmęczeni obowiązkami zawodowymi. Zwłaszcza, że poświęcicie wiele czasu na pracę nad skomplikowanym projektem, który nie zawsze będzie przebiegał tak, jakbyście sobie tego życzyli. W uczuciach możliwe niewielkie zgrzyty. Osoby w stałych związkach czeka opanowanie trudnej sztuki kompromisu, jednak obędzie się bez większych konfliktów. Osoby wolne mogą nie mieć szczęścia w nawiązywaniu relacji lub poczują, że jeszcze nie są na to gotowe. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, aby utrzymać je w dobrej kondycji, konieczna będzie odpowiednia dawka aktywności fizycznej oraz odpoczynku. Znajdźcie na to trochę czasu.