TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 17.01 - 23.01

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 17.01 - 23.01

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 17.01 - 23.01".


BARAN

W najbliższym czasie starajcie się nie podejmować poważnych decyzji życiowych. W szczególności tych, które dotyczą kwestii zmiany pracy, zaciągania kredytów czy większych inwestycji. Możecie nie być zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji, lecz czas nie sprzyja teraz korzystnym zmianom. W uczuciach spodziewajcie się dni spokojnych i przewidywalnych. W stałych związkach będziecie czuć się dobrze i stabilnie. Nie są szykowane większe niespodzianki. Dla osób wolnych najbliższe dni mogą nie sprzyjać zapoznaniu interesującej osoby do bliższej relacji. W kwestii zdrowia zwróćcie szczególną uwagę na górne drogi oddechowe, zatoki i gardło. Problemy mogą wynikać z infekcji lub reakcji alergicznych.

BYK

Najbliższy tydzień będzie niósł ze sobą głównie spokój i zadowolenie w sferze zawodowej. Wasze wysiłki zostaną dostrzeżone, a sukcesy uznane i pochwalone. Na horyzoncie może pojawić się również szansa na Wasz rozwój. W uczuciach może się teraz zadziać. Osoby w stałych związkach mogą poczuć się niepewne zaangażowania czy uczuć ze strony partnera. Możecie pomyśleć, że partner Was nie rozumie, a Jego decyzje czy zachowania są egoistycznie. Mogą pojawić się nieporozumienia z tego tytułu. Dla osób wolnych natomiast pojawia się szansa na eskcytujące spotkanie, a także powrót czy kontakt ważnej dla Was osoby z przeszłości. W sferze zdrowia zwróćcie szczególną uwagę na sprawy dotyczące tarczycy oraz układu kostno-stawowego.

BLIŹNIĘTA

W pracy możecie teraz odczuć, że Wasze wysiłki nie są dostrzegane przez przełożonych, przez co zaczniecie tracić motywację. Nie bierzcie zbyt wielu obowiązków na własne barki, jeśli jest to praca ponad Wasze siły, lecz skupcie się na skrupulatnym wypełnianiu podstawowych obowiązków. Za jakiś czas znów nabierzecie wiatru w żagle. W sferze uczuć nastaną spokojne dni. Osoby w stałych związkach mogą zapragnąć więcej przestrzeni dla samego siebie, lecz nie stworzy to większych problemów. Spotka się to z akceptacją ze strony partnera, a pod koniec tygodnia może zaowocować romantycznym wieczorem we dwoje. Osoby wolne mogą zaś nie czuć potrzeby, aby być aktywnymi w sferze towarzyskiej. Kilka dni dla siebie dobrze Wam zdrowi. Sprawy zdrowotne są zaś pod kontrolą i nie widać większych powodów do zmartwień.

RAK

Najbliższy tydzień będzie niósł ze sobą zadowolenie związane z wykonywaną przez Was pracą. Przychylne energie będą towarzyszyć przede wszystkim osobom, które wykonują wolny zawód, prowadzą własną działalność lub zajmują się sprzedażom. Wszystko będzie szło Wam teraz lepiej niż się spodziewaliście. W sferze uczuć może nieco zagrzmieć. Osoby będące w stałych związkach są teraz narażone na kłótnie, nieporozumienia i obrażanie się ze strony partnera. Może teraz paść o kilka słów za dużo, dlatego postarajcie się nie przekrzykiwać z partnerem, a w zamian rozmawiać spokojnie o trapiących Was sprawach. Osoby wolne mogą zaś poczuć się rozczarowane lub oszukane przez osobę, która wzbudziła ich zainteresowanie w ostatnim czasie. W sferze zdrowia szczególną uwagę warto zwrócić na kondycję psychiczną. Możecie poczuć, że Wasze emocje zbyt często biorą nad Wami górę.

LEW

Najbliższy tydzień w pracy może okazać się dla Was dość wymagającym czasem. Z jednej strony będziecie odczuwali na sobie spojrzenia innych, którzy chcieliby wykorzystać okazję do podważenia Waszych kompetencji, zaś z drugiej strony - mogą pojawić się u Was problemy ze skupieniem i ogólne zmęczenie. Działajcie więc spokojniej i nieco wolniej niż zazwyczaj, aby nie wpaść w tę pułapkę. Sfera miłości zapowiada się bardzo pomyślnie. Osoby w stałych związkach odczują zrozumienie ze strony partnera, który odciąży Was w obowiązkach. Wsparcie Waszej drugiej połowy nie tylko pozwoli Wam zregenerować siły, lecz również zaowocuje miłą i romantyczną atmosferą w relacji. Osoby wolne mogą nie mieć sił na aktywność towarzyską. W kwestii zdrowia zwróćcie szczególną uwagę na dietę, ponieważ może ona niekorzystnie wpływać na Wasze samopoczucie. Znajdźcie czas na wykonanie podstawowych badań zdrowotnych i zastanówcie się nad konsultacją dietetyczną.

PANNA

Nie zabraknie Wam teraz energii i motywacji do działania, co doskonale przełoży się na Waszą pracę i finanse. Bardzo możliwe, że wykonacie swoją pracę ponad wymagany wymiar lub zakończycie Wasze projekty szybciej niż zakładał termin. Co ciekawe - nie odczujecie zmęczenia, lecz satysfakcję. Ten tydzień powinien obfitować w sukcesy. Hasłem przewodnim dla uczuć jest natomiast harmonia. W stałych związkach będzie spokojnie, przewidywalnie, domowo i miło. Osoby wolne mogą poznać ciekawą osobę do rozmów, co może w przyszłości zaowocować bliższą relacją. W sferze zdrowia warto zwrócić szczególną uwagę na Waszą kondycję i zadbać o więcej aktywności fizycznej. Dla Panien szczególnie sprzyjające powinny być ćwiczenia jogi.

WAGA

W najbliższym tygodniu możecie odczuć napiętą, nieco nerwową atmosferę w pracy. Na Wasze barki mogą spaść dodatkowe obowiązki, a terminy nieubłaganie będą Wam deptać po piętach. Wasi przełożeni mogą od Was wymagać zdwojonego wysiłku lub zostawania po godzinach. Finansowo również nie będziecie czuli się zadowoleni - zwłaszcza ze względu na nieprzewidziane wydatki. W kwestii uczuć możecie odczuć jakiegoś rodzaju niedosyt. W stałych związkach możecie poczuć, że partner nie poświęca Wam tyle uwagi, ile byście oczekiwali lub nie słucha Waszych próśb czy rad. Nie obrażajcie i nie denerwujcie się jednak od razu, lecz zasiądźcie do wspólnej, spokojnej rozmowy. Osoby wolne mogą teraz nie spotkać na swojej drodze nikogo, kto by je szczególnie zainteresował. W kwestii zdrowia zwróćcie uwagę na swoje zatoki, uszy i gardło - mogą pojawić się infekcje, alergie czy inne dolegliwości na tym tle.

SKORPION

Sfera zawodowa i finansowa zapowiadana jest w bardzo sprzyjających dla Was energiach. Na tyle sprawnie poradzicie sobie z obowiązkami, że zostanie Wam sporo energii i czasu dla siebie. Odczujecie większy spokój, co pozwoli Wam pomyśleć o możliwości rozwoju, zmian lub podjęciu dodatkowych działań, które wzbogaciłyby Wasz budżet. Wszelkie transakcje przeprowadzone w tym tygodniu powinny być dla Was korzystne. W kwestii uczuć może być nieco nudno. Hasłem przewodnim dla osób w stałym związku jest: rutyna. Nie ma się czego obawiać, to naturalne dla każdej relacji. Osoby wolne mogą być mniej zadowolone z nudy, ponieważ ten tydzień nie niesie zapowiedzi przygody, romansu czy relacji. W kwestii zdrowia nie będziecie mieli na co narzekać. Nie braknie Wam energii i dobrego samopoczucia.

STRZELEC

W sferze zawodowej i finansowej możecie poczuć, że wspinacie się teraz pod górkę. Nie wszystkie Wasze pomysły okażą się trafne - w szczególności te, które ściśle dotyczą spraw finansowych, zakupów czy inwestycji. W pracy możecie zwyczajnie poczuć się przytłoczeni i znudzeni monotonią działań. Nieco lepiej kształtuje się sfera uczuć. U osób w stałych związkach mogą pojawić się nieporozumienia, lecz zostaną one szybko omówione, a problem zażegnany. Negatywne emocje mogą prędko przerodzić się w miłe i namiętne chwile. U osób wolnych pojawia się możliwość nawiązania interesującej relacji, lecz prawdopodobnie nie będzie ona długotrwała czy zobowiązująca. W sferze zdrowia możecie teraz mocniej odczuwać bóle głowy, karku czy ramion. Pomyślcie o tym jak śpicie, jak siedzicie i czy ćwiczycie górne partie ciała. Konsultacja z fizjoterapeutą może być bardzo pomocna.

KOZIOROŻEC

Obecny tydzień może przynieść Wam więcej obowiązków i zawirowań w pracy niż zakładaliście. Możecie odnieść wrażenie, że otacza Was istny chaos i praktycznie nic nie chce ułożyć się po Waszej myśli. Również w sprawach finansowych możecie odczuć napięcie i z obawą myśleć o szykujących się wydatkach. W sferze uczuć niestety zapanują podobne energie. Koziorożce będące w stałych związkach mogą nie czuć się teraz na siłach, aby miło czy romantycznie spędzać czas z partnerem. Możecie odczuć potrzebę, aby skupić się na sobie i odpocząć. Nie ma w tym nic złego, powiedzcie tylko o tym Waszemu partnerowi. Single mają szansę na nawiązanie nowej znajomości, lecz może być ona krótkotrwała i bardzo niezobowiązująca. W sferze zdrowia zwróćcie uwagę na zatoki, gardło i uszy. Możecie odczuć dolegliwości na tym tle.

WODNIK

Obecny tydzień może nie nieść ze sobą przyjemnej atmosfery w pracy, lecz mimo tego będzie Wam sprzyjał w kwestiach zawodowo-finansowych. Jeśli zachowacie dystans wobec nieprzychylnych Wam osób, nie wdacie się w niepotrzebne dyskusje i tym samym nie dacie wyprowadzić się z równowagi - Waszą pracą i sukcesami umocnicie swoją pozycję, a także udowodnicie słuszność Waszych decyzji. W sferze miłości nie spodziewajcie się teraz większych zmian. Osoby w stałych związkach powinny przede wszystkim spodziewać się stałości, rutyny i przewidywalności kolejnych dni. Wolne Wodniki mogą zaś nie czuć przeciągania w nowych znajomościach. Zdrowie natomiast zapowiada się kwitnąco - samopoczucie będzie dobre, a wprowadzane przez Was zmiany (dieta, aktywność fizyczna, rzucenie nałogu) korzystnie wpłyną na Wasze zdrowie.

RYBY

W najbliższym tygodniu możecie silnie odczuwać pragnienie wprowadzenia zmian w sferze pracy czy finansów. Może to dotyczyć spraw "najmniejszych" jak np. usprawnienia znanych procesów, ograniczenia wydatków czy drobnych reorganizacji. U wielu z Was jednak mogą pojawić się decyzja o zmianie pracy, walce o podwyżkę czy podjęciu się dodatkowego zajęcia. W miłości zawitają do Was nieco trudniejsze energie. Osoby w stałych związkach mogą odczuć niespełnienie w relacji, głód nowych wrażeń czy rozczarowanie zachowaniem partnera. Osoby wolne zaś mogą intensywnie myśleć o relacjach z przeszłości lub zauroczyć się osobą, która traktuje relację niezobowiązująco - w charakterze romansu. W sferze zdrowia zwróćcie uwagę na Waszą kondycję emocjonalną oraz pomyślcie o wykonaniu ogólnych badań - może Wam brakować witamin, makro czy mikroelementów. Może to również mieć wpływ na Wasz gorszy nastrój.